Skocz do zawartości
Matrix.PL

|Trouble in Terrorist Town| Matrix.PL™ |#3|

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wiek (preferowany >= 16): 18

2. Adres e-mail: [email protected]

3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:1:59836683

4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Byłem swego czasu administratorem. Przez znaczny okres na serwerze TTT oraz przez około miesiąc na pewnym serwerze CS 1.6 (przyznam szczerze, że już nawet nazwy serwera nie pamiętam, było to jakieś 2 lata temu).

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG: Od pewnego czasu zdarza mi się wchodzić na serwer. Nie jest to może wzorowa aktywność, ale jednak jakaś. Nie wiem co mogę powiedzieć o administracji, bo czasami zdarza mi się widzieć kilku administratorów jednocześnie, a innym razem trafię na taki moment, że przez godzinę albo więcej nie spotkam nikogo (ta druga opcja raczej jest rzadziej spotykana niż się spodziewałem, to dobry znak). Uznałem, że może nie zaszkodzi pomoc od kogoś z już "trochę starszej administracji" (czyli z przed roku, nawet dwóch).

Na samym serwerze gram od jakichś 3 lat. Jestem raczej opanowany i trudno mnie wyprowadzić z równowagi. Staram się unikać kłótni, bo często i tak do niczego mądrego nie prowadzą. Jestem również sarkastyczny i czasem wręcz wredny, ale staram się to ograniczać przynajmniej do tego stopnia, żeby nie działać negatywnie na atmosferę na serwerze.

Komendy oraz całą mechanikę "bycia administratorem" jeszcze raczej pamiętam, rzecz jasna.

6. Na Murder, Morbus i Zombie dodatkowo wymagana znajomość języka angielskiego

*Nie korzystam z mikrofonu

#1      #2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
edzio72   

Oczywiście że tak.

Gracz zna regulamin, nie korzysta z mikrofonu, lecz pamiętam że rangą dobrze władał, zna mechanike gry jak i komendy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
peszek   

Zdecydowane mocne TAK ;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.