Skocz do zawartości
Mnich Bącur ( ͡° ͜ʖ ͡°)

[ban] Mnich Bącur ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rekomendowane odpowiedzi

Siedziałeś wspólnie z kolegą i jednym z Administratorów na kanale discord. Dołączyłem do was i od razu słyszałem jak ghostujecie. Pod przykrywką nieświadomego gracza chciałem się dowiedzieć jakie macie nick'i na serwerze lecz dostałem informację "Po co Ci ? Jeszcze report napiszesz na nas" gdy coraz mocniej nalegałem na to byście zdradzili ów tajemnice to nawet dowiedziałem się że "kojarzę cię bo kiedyś reportowałeś już gościa za ghosting". Po pewnym czasie dowiedziałem się jaki masz Nick lecz chciałem dowiedzieć się jaki nick ma twój kolega. Podczas poszukiwań zorientowaliście się że jestem Administratorem lecz nie przeszkodziło wam to w ghostingu. Po około 20 minutach przyszedł mi na pomoc @Limbo gdzie w dwóch jakoś koło kolejnych 20 minut szukaliśmy tego "zaginionego" nicku. W pewnym momencie twój kolega stojąc koło mnie na serwerze zaczął mówić to samo co na discordzie. Gdy was zabrałem na "przesłuchanie" by udowodnić że da się was znaleźć na serwerze przy 40 graczach to nagle było "przepraszamy" gdzie na discordzie chwilę wcześniej było stwierdzone że macie mnie w poważaniu i wesoło sobie rozmawialiście gdzie jest ochrona, SCP oraz jakiś konkretny ekwipunek (broń, karta itp).

W skrócie - ponad pół godziny szukaliśmy was na serwerze kiedy w wyśmiewczy sposób oznajmialiście że macie w nosie to że Administracja jest z wami na kanale :/

PS - Bardzo przepraszam że dopiero teraz to akceptuję ale najpierw nie miałem czasu a później zapomniałem o tym :( 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Najort   

Może byś przynajmniej pokazał, że zależy ci na skróceniu bana, rozpisując się choć troszkę?

Z resztą jak ghosting najpierw może być świadomy, a potem nie?

Edytowane przez Najort

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Tehorous   

O s******yn jeszcze się z Navym droczył i go drażnił X D.

Nawet jakbyś mu przelew ze swojego 500+ dał to cię nie odbanuje xd.

///
Staraj się używać normalnych słów na forum
- NavySealPL :) 

Edytowane przez NavySealPL

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Limbo   

Generalnie przychodzę sobie po pracy piszę do @NavySealPL hmm gdzie siedzisz na Discord a on piszę mi iż posiada dwójkę osób które przy nim podpowiadają sobie co chwilę tylko był mały problem bo mieliśmy nick twój Mnich Bącur ale grałeś z kolegą który nazywał się elacz którego szukaliśmy ok 20-30 minut.

Dodam, że podczas całej rozmowy oni mówili, że znają regulamin więc ich czyny były w pełni świadome. 

Twoje odwołanie jest śmieszne i ja nie jestem za wniesieniem unbana.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak tak to czytam że unbana nawet bym nie dał na miejscu Navyego nawet jakbyście zapłacili milion złoty. Świadomy ghosting - wiedziałeś na co się piszesz robiąc to, więc teraz masz tego konsekwencje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Brak większego wyjaśnienia sytuacji, zero skruchy i ignorowanie administratora. Odwołanie bez sensu, ktoś powinien je już zamknąć gdyż raczej nikt nie ma już nic więcej do powiedzenia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta