Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, na który została nałożona kara: |Ennλrd|
2. Steam ID: STEAM_0:1:156280412 

3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=Spam tenczowym Lenny'm&advType=reason
4. Opis sytuacji:  Spamiłem tzw. ,,Lenny'm'' pomimo ostrzeżenia.
5. Coś od siebie:  Bardzo przepraszam za moje zachowanie na serwerze i mam nadzieje ze mnie odbanujecie lub zmniejszycie czas trwania owego bana.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ptysiak0   
Napisano (edytowane)

2 tygodnie to chyba trochę za dużo a Ennλrd  to bardzo dobry gracz

~Suchy

Edytowane przez ptysiak0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dla wyjaśnienia - Ennλrd spami w każdej wiadomości lennym w hsv. Nieważne czy ta wiadomość ma sens czy nie ... zawsze musi być ten lenny. Osobiście go ostrzegałem kilka razy od dawna (pierwszy raz z 3 miesiące temu) by przestał tym spamić lecz jak na początku stosował się do prośby to później olewał je aż w pewnym momencie zaczałęm go mutować lecz on zamiast siedzieć cicho to spamił wiadomościami do Administracji w ten sam sposób. Po pewnym czasie już kiedyś wyleciał z banem za ów czyn po czym się lekko uspokoił. Teraz było podobnie - mówiłem by nie spamił a on to olał więc powiedziałem stanowczo "wyślij to jeszcze raz a pożałujesz" po czym on to zrobił a że gracze mówili podczas mych próśb o zaprzestanie że on tak ciągle spami to karę dostosowałem do ogółu a nie tylko tego razu. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Tehorous   

Tenczowym? Hahahah kto dawal tego bana że takie orty...chyba jaki...ekhm ban sluszny pomimo ostrzezen tak tak ale 2 tyg za lenny to przesada ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Limbo   

Generalnie Navy ciebie ostrzegał a więc wiedziałeś, że grozi ci kara jak będziesz wysyłać tzw. tęczowego lenny face to dostaniesz karę, nie posłuchałeś się a tutaj niestety dostałeś karę której pewnie nie spodziewałeś się.

Według mnie można tobie skrócić tego bana o jakiś odstęp czasu lecz to leży do administratora który nadał ci karę @NavySealPL.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.