Skocz do zawartości
Timon

⚽ Mundial ⚽ !

Rekomendowane odpowiedzi

Timon   
Napisano (edytowane)

Cześć !

Krótko i na temat:
Wpadłem na pomysł nowego konkursu co jak widać w nazwie związane będzie z graniem w piłkę :)

Zasady ogólne:

Mecz będzie odbywał się na jednej z map posiadającej piłkę (ba_jail_nairdaxon/mg_swag itd, jeszcze do omówienia, zakładam jednak że będzie to swag)

Mecze trwają po 10 minut ->

Wygrywa drużyna która pierwsza strzeli 3 bramki (niezależnie od czasu).

lub
Wygrywa drużyna która ma większa ilość punktów (np 2:1 dla drużyny rzufia).

lub

W przypadku gdy jest remis 1:1 wygrywa drużyna która pierwsza trafiła bramkę.

lub

W przypadku gdy jest remis 0:0 przegrywa drużyna po której stronie boiska będzie piłka (będzie powiedziane minute przed taką sytuacją iż gracie o przejęcie).

Granie będzie wyglądać w taki sposób że będziecie zamrożeni, wybrana zostanie piłka, a następnie wraz z rozmrożeniem rozpoczyniacie granie meczu:) (To znaczy że każdy będzie w jednym skinie więc trzeba przygotować sie na anty-spawn gole)

Gracze mają po 1000 HP i mogą je tracić (co znaczy że bicie przeciwników piłką jest również taktyką)

Drużyna która wygrywa otrzyma coś (Nie wiem co :( Nie mam żadnego pomysłu w najgorszym wypadku mogę kupić jakieś bardzo tanie skiny dla każdego z wygranych jako dowód wygranej.)

W przypadku gdy będą to Itemy odbiera je tylko kapitan drużyny (a potem dzielicie się wewnętrznie)

Tylko gracz rezerwowy może się powtarzać między drużynami, natomiast może zagrać tylko 1 mecz.

(Np. Jeżeli rzuf jest graczem rezerwowym drużyny A to może być również zapisany jako gracz rezerwowy do drużyny B, natomiast nie będzie on w stanie grać w mundialu dla obu drużyn, może tylko do jednej z nich)

W przypadku gdy dana drużyna nie będzie miała pełnego składu - Zostaje wyeeliminowana

Gracz rezerwowy jest opcjonalny

Na mundialu mogą być tylko osoby które nie mają bana.

Gracze z drużyny muszą mieć jakiś czas przegrania na serwerze Placu Zabaw - (Aby ominąć branie ludzi spoza serwera oraz offkonta ludzi permanentnie zbanowanych - konta będą wstępnie atestowane czy nie zaliczają się do którejś z tych grup).

Zadawajcie pytania jeśli chcecie coś wiedzieć!

Formularz do zgłoszenia drużyny -

Formularz zgłoszenia drużyny

Nazwa Drużyny: NazwaDrużyny

Kapitan - Gracz1

Gracz2

Gracz3

Gracz4

Gracz5

Rezerwa - Gracz6

Termin konkursu nieznany, jeżeli będzie bardzo dobry odzew i ponad 6 zgłoszonych drużyn będę chciał aby odbył się w Sobotę.

Jeżeli nie to za 2 tygodnie w sobotę itd. (Dopóki nie będzie conajmniej 6 drużyn)

Jeżeli nie zbierze się co najmniej 5 drużyn do końca miesiąca temat zamykam a konkurs zostaje odwołany :( .

Konkurs rusza w Sobotę !!

Z uwagi na to że serwer będzie przez czas grania konkursu "niedostępny" dla reszty graczy a nie chcę aby ktoś był zły że nie może grać na serwerze postaram się załatwić stream z komentatorami na popularnym serwisie streamingowym

Komentatorzy nieopłacani więc na robocie się nie znają ale może coś powiedzą (Dezyl i ktoś jeszcze może).

JEŻELI CHCECIE ABY WAS KTOŚ WZIĄŁ DO DRUŻYNY / CHCECIE KOGOŚ DO DRUŻYNY, REKRUTACJE PROWADŹCIE WEWNĘTRZNIE NA SERWERZE LUB MIĘDZY PRZYJACIÓŁMI/GRUPĄ PLACU ZABAW.

Edytowane przez Timon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Rzuf   
Napisano (edytowane)

NazwaDruzyny: FC Smietnisko

Kapitan- Rzuf

Gracz2 - Heroes

Gracz3 - Hi im Poison (Profeska)

Gracz4 - Dezyl

Gracz5 - Snetry

Rezerwa6 - Janek

Szkoda, że @Donald Tusk Nie weźmie udziału. To duża strata dla tak dużej imprezy.

Edytowane przez Heroes

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Bobek   
Napisano (edytowane)

Nazwa Drużyny :  Zespół R
Kapitan : Bobek
Gracz2 : Krecik
Gracz3 : Gryfeld
Gracz4 : Emipod
Gracz5 : Klocek
Rezerwa : Molas

Edytowane przez Bobek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
PoomCia   

halko kiedy te mecze ?  bo od 26.08-09.09 mnie nie ma a mam  swoja ekipe :"D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
IceTea   
Dnia 20.08.2017 o 20:25, Timon napisał:

Termin konkursu nieznany, jeżeli będzie bardzo dobry odzew i ponad 6 zgłoszonych drużyn będę chciał aby odbył się w Sobotę.

Jeżeli nie to za 2 tygodnie w sobotę itd. (Dopóki nie będzie conajmniej 6 drużyn)

Jeżeli nie zbierze się co najmniej 5 drużyn do końca miesiąca temat zamykam a konkurs zostaje odwołany

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
nonejm   

Proponowałbym jak już to wrzucić soccerjam mode wraz z modem do SJ

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
PoomCia   

Mi osobiście pasuje za 2 tyg także postarajcie się o to ...

Nazwa Drużyny: GałaTeam
Kapitan- PoomCia

Gracz2 - IceTea

Gracz3 - nonejm

Gracz4 - Criss

Gracz5 - L.

Rezerwa6 -Frosty

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Garzki   
Napisano (edytowane)

Nazwa drużyny: GUMINIOKI

Kapitan: Garzki

Gracz2: Engry

Gracz3: JustMerax

Gracz4: P1eeeteer

Gracz5: Bokuser

Rezerwa: - Never Give Up

Edytowane przez Garzki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jesus   

Poomcia, radzę uważać na słownictwo bo się pożegnasz z forum ( ͡° ͜ʖ ͡° )

Jak  coś mogę robić za sędziego liniowego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
nonejm   

proponowałbym zamiast mapy z jaila tą tu 

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=729033209

Mapa strikte przeznaczona tylko pod soccerjam - w przyszłości można by mod z kilkoma mapami na stałe wrzucić w katalogi serwerowe :)
Nie wiem czy do poprawnego działania potrzebny jest mod  (wydaje mi się że tak)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Timon   
Napisano (edytowane)

@nonejm

Nie będzie na pewno możliwości żeby wgrać plugin, jak na jednorazowy konkurs jest to zbyt duży niepotrzebny wysiłek tym bardziej że inne mapy dadzą radę to uciągnąć.
Do poprawnego działania mapy która podałeś potrzebny jest mod który robi parę i tak niepotrzebnych duperel.

Postaram się zrobić własną mapę na zasadzie tej ze Swag-a natomiast nie gwarantuje sukcesu (że ją skończę na czas rozpoczęcia konkursu).

W przypadku gdy mi się nie uda idziemy z tą która jest oryginalnie na swagu.

A co do wrzucenia tego trybu na stałe mija się to trochę z celem z uwagi właśnie na ilość MG które soccer już posiadają.

@Garzki @PoomCia ! @Bobek ! @Rzuf

Zdecydowałem się odpalić turniej nawet w przypadku 4 drużyn (tych które są obecnie zgłoszone) w tym tygodniu w sobotę.

Prosiłbym was abyście upewnili się że każdy z drużyny będzie dostępny aby nie zostać wyeeliminowanym :) 

W sobotę o 10 podane zostanie info która drużyny gra z która i o której przewidywanej godzinie, w tym też momencie zamknięte będzie zgłaszanie drużyn.

Jeżeli turniej się uda i zbierze dobry odzew to na pewno będę chciał go powtórzyć w przyszłości :) 

Edytowane przez Timon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
PoomCia   
3 hours ago, Timon said:

@nonejm

Nie będzie na pewno możliwości żeby wgrać plugin, jak na jednorazowy konkurs jest to zbyt duży niepotrzebny wysiłek tym bardziej że inne mapy dadzą radę to uciągnąć.
Do poprawnego działania mapy która podałeś potrzebny jest mod który robi parę i tak niepotrzebnych duperel.

Postaram się zrobić własną mapę na zasadzie tej ze Swag-a natomiast nie gwarantuje sukcesu (że ją skończę na czas rozpoczęcia konkursu).

A co do wrzucenia tego trybu na stałe mija się to trochę z celem z uwagi właśnie na ilość MG które soccer już posiadają.

Zdecydowałem się odpalić turniej nawet w przypadku 4 drużyn (tych które są obecnie zgłoszone) w tym tygodniu w sobotę.

Prosiłbym was abyście upewnili się że każdy z drużyny będzie dostępny aby nie zostać wyeeliminowanym :) 

W sobotę o 10 podane zostanie info która drużyny gra z która i o której przewidywanej godzinie, w tym też momencie zamknięte będzie zgłaszanie drużyn.

Jeżeli turniej się uda i zbierze dobry odzew to na pewno będę chciał go powtórzyć w przyszłości :) 

NO I CZEMU ?! zrob to za 2 tyg timon!!!! :<  niech bedzie 6 drużyn  ...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Timon   

@PoomCia

19 hours ago, PoomCia said:

bo od 26.08-09.09 mnie nie ma

Jaki jest dzień za 2 tygodnie w sobotę?

Chodzi mi o parę rzeczy: 

Mniejszy czas w którym serwer będzie niedostępny

Mniej drużyn mniej potrzeb organizacji

Turniej jest eksperymentalny więc nie wiadomo w żaden sposób jak wyjdzie i lepiej przetestować to na mniejszej ilości osób

Bracket z 6 jest słaby (musiałoby być 8 drużyn żeby miało sens)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 22.08.2017 o 13:02, Timon napisał:

@nonejm

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Bobek   

W mojej drużynie jest konflikt interesów. Jeden alkoholik jest od rana , ale wieczorem idzie pić. Za to drugi rano nie ma czasu dopiero wieczorem.  

A rezerwa to wgl nie wiem czy żyję.... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Timon   

@Bobek Taką drużynę sobie obrałeś, możesz oczywiście zedytować wszystkie osoby które tam są, drużyna jest zaklepywana w sobotę o 10 i dopiero od tej godziny nie można już dokonywać zmian. Zakładam że turniej odbędzie się ok. godziny 16 lub 18 (niestety Real Life wpływa na to że nie mogę podać ostatecznej godziny bo będę musiał być w paru miejscach w tym samym czasie)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Garzki   
Napisano (edytowane)

Niestety drużyna "Guminioki" nie wystąpi z braku dwóch zawodników (P1eeeteer,Garzki) Ja nie zagram z powodu Pbana (zbanowani gracze nie mogą brać udziału w zawodach).

Garzki.

Edytowane przez Garzki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Bobek   

Nam sobota nie pasuję , więc odpadamy. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Garzki   

Niestety, poniosło mnie i źle to poskutkowało. ;/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Heroes   

Nawet lepiej, bo też raczej w tę sobotę nie mam czasu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jesus   

tak Poomcia, na pewno.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.