Skocz do zawartości
Goryczław

skarga na gracza madhappy

Rekomendowane odpowiedzi

1 madhappy 

2 STEAM_0:1:92776245

3 18.50 

4 dr_volcainic_cool_facility

5 byłem aktywatorem a madhappy na mnie postawił 

6 dowód  

C72680013E1F21F7B026E8F1DD47BBD705A69487

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie gram na serwerze, ale muszę spytać. O co tak właściwie chodzi w tej skardze? O postawienie 10 punktów?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Limbo   
Napisano (edytowane)
2 minuty temu, Matrix.PL napisał:

Nie gram na serwerze, ale muszę spytać. O co tak właściwie chodzi w tej skardze? O postawienie 10 punktów?

Jakbyś poświęcił trochę swojego czasu i rozmyśleń to byś wiedział iż stawianie na aktywatora jest zabronione z faktu takiego iż masz 90% szans, że wygra rundę.Dodajmy również iż gracze robią częste Free(darnowe przejścia) i to już byłyby darmowe punkty.

Edytowane przez Limbo
Poprawa stylistyczna.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Matrixowi nie chodzi o popełnienie czynu, tylko jego rozmiar. Rozumiem pisać skargę, jakby robił to notorycznie i grał dużymi sumami. Jednorazowo postawić 10 pkt i trzeba robić dym? Za chwile będą skargi: ,,źle na mnie spojrzał" ,,nie lubi mnie". To jak pisać skargę na TTT, że uderzył kogoś łomem za 20 HP. W regulaminie i wzorze skarg powinien być punkt, żeby nie pisać skarg za drobne przewinienia, tylko kontaktować się z administracją na STEAM. Nawet sama skarga jest napisana w stylu kupa. 

Edytowane przez Pterodaktyl Adam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Limbo   
1 minutę temu, Pterodaktyl Adam napisał:

Matrixowi nie chodzi o popełnienie czynu, tylko jego rozmiar. Rozumiem pisać skargę, jakby robił to notorycznie i grał dużymi sumami. Jednorazowo postawić 10 pkt i trzeba robić dym? Za chwile będą skargi: ,,źle na mnie spojrzał" ,,nie lubi mnie". To jak pisać skargę na TTT, że uderzył kogoś łomem za 20 HP. W regulaminie i wzorze skarg powinien być punkt, żeby nie pisać skarg za drobne przewinienia, tylko kontaktować się z administracją na STEAM. Nawet sama skarga jest napisana w stylu kupa. 

Tu jest fakt na serwerowym discord mógł zgłosić tego typu przewinienie lecz dużej sumy na dr nie można stawiać a max. to 20 punktów. Jak już tutaj niestety wylądowało to proszę o jakieś admina Dr o wypowiedzenie się.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
NooBak®   

@Goryczław Takie sprawy i różne tego typu dajecie na discord'a DR, mówiłem to mnóstwo razy.

Również mówiłem jeśli gracz będzie celowo to robił kilkakrotnie w tedy możecie dawać skargę na discord'a DR.

Skargę zamykam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.