Skocz do zawartości
ptysiak0

Legenda o dumnym adminie

Rekomendowane odpowiedzi

ptysiak0   
Napisano (edytowane)

Niegdyś, sprawował władze pewien admin, był on naprawdę dobrym adminem. Rozmawiał ze swoimi przełożonymi, z osobami które są pod nim, lecz pewnego dnia przyszedł pewien człowiek, który namieszał w głowie naszemu protagoniście. Wtem nasz admin stał się tak dumny, że przestał słuchać swoich towarzyszy w administracji, działał na własną rękę, jego koledzy od niego odchodzili, lecz ten nie chciał przyjąć tego do wiadomości i wmawiał sobie, że ich wyrzuca z administracji. Zostało już mało adminów, a mu nie chciało się już grać, lecz był zbyt dumny, żeby powiedzieć to swym najwierniejszym ludziom i powiedział, że nie będzie go przez pewien czas. W tedy wyznaczył na swoich namiestników, trzech najbardziej zaufanych ludzi. Przejęli oni władzę na serwerze, a dumny admin został wyrzucony.

~Puta Madre Espanol Inqusition 

Edytowane przez ptysiak0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

[*] 

Ku pamięci zagubionej inteligencji.

A co do wypowiedzi to bardzo fajna. Jest w nich podtekst prawdziwości ale i tak napisane samą fikcją. W ogóle interesuje mnie jeden fragment:

20 minut temu, ptysiak0 napisał:

Rozmawiał ze swoimi przełożonymi, z osobami które są pod nim, lecz pewnego dnia przyszedł pewien człowiek, który namieszał w głowie naszemu protagoniście.

w którym nie mam pojęcia o co chodzi :/ Byłbyś w stanie wyjaśnić przynajmniej mi "co autor miał na myśli" ?? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Limbo   

Podziwiam twoją fikcję którą napisałeś i twórczość.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

"Kto nie szanuje i nie ceni swojej przeszłości, ten nie jest godzien szacunku, teraźniejszości ani prawa do przyszłości." ~ Józef Piłsudski

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Coobalt   
Napisano (edytowane)

Założe się że chodzi o "Prawą Rękę", która zepsuła tą fajną atmosferę :(

Teraz nie jest tak jak kiedyś :/ A jest coraz gorzej :/ Taka jest prawda :P 

Przysięgałem być wiernym fundacji ale nie "prawej ręcę" aka ****** :( 

Edytowane przez Coobalt
Hmmmm.... My bad... too much cookies in my....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta