Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

andżej   

1. Wiek: 19

2. Kontakt e-mail: [email protected]

3. Steam ID oraz namiary: STEAM_1:0:63707878 http://steamcommunity.com/id/niniaking9999

4.  Link do profilu hlstatsx: http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=600996

5. Coś o sobie: Jestem Adrian z Lubelskiego. Na serwerze gram już od 3 lat. Byłem już administratorem na Placu Zabaw, kiedy jeszcze istniał na CS Source. Staram się być jak najmniej konfliktowy oraz być jak najbardziej pomocny. Powróciłem do gry po przerwie i chciałbym pomóc w utrzymaniu porządku na serwerze ponieważ jak wiadomo administratorzy nie zawsze mają czas grać na serwerze, a im więcej tym lepiej ;). Oprócz pilnowania porządku uważam, że również dobrze raz na jakiś czas urozmaicić rozgrywkę graczom na serwerze wymyślając różne gry, zabawy oraz konkursy. Sam mam parę pomysłów na konkursy i w miarę możliwości będę chciał je wprowadzić na serwer. Oczywiście wszystko jest w granicach rozsądku i chęci graczy, ponieważ serwer jest dla graczy. :)Podanie postanowiłem napisać po rozmowie z jednym z administratorów na Placu Zabaw oraz chciałbym odciążyć administratorów od konieczności wchodzenia na serwer tylko po to aby ogarnąć CT na jailu. Propozycje konkursów niedługo podam w odpowiednim temacie na forum ponieważ nie ukrywam chciałbym znać zdanie i subiektywną opinie jak największej ilości graczy Strefy Gier. :)  

Dziękuje za uwagę i pozdrawiam ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
GOD   
Napisano (edytowane)

Jestem na tak.

Edytowane przez GOD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Rosołek   

Oczywiście jestem na TAK. Gracz udziela się w czasie rozgrywki, jest pomocny oraz z chęcią prowadzi Jaile. W sumie był już on adminem na Placu Zabaw a więc Podwójne Tak.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na TAK. Adminowałem na CS:Source z tym graczem jako jeden z niewielu mogę potwierdzić ,że w roli administratora sprawdzał się znakomicie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na TAK!

Gracz ogarnięty i był na cs:s więc w 100% się nadaje!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jesus   

sam mu zaproponowałem by kandydował.

3 RAZY TAK, przechodzi pan dalej*

*moim skromnym zdaniem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Rzuf   

Ogarnięty gracz, często prowadzi jaile, jestem na TAK.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
bokuser   

Jestem na TAK. Tylko spędzaj wincej czasu na serwerze!!!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dezyl   

Spokojny i pomocny Adrian. Jestem na TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ReVo   

Jestem na TAK komunikatywny i miły jegomość.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
VitoxD1   

Co tu dużo mówić był już adminem na placu i radził sobie nieźle więc poradzi sobie teraz Na TAK!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Remzo   

Witam

Twoje podanie zostało zostało rozpatrzone pozytywnie - gratulacje! Koniecznie zapoznaj się z prywatną wiadomością wysłaną na forum, która zawiera podstawowe informacje oraz czynności, które musisz wykonać. Liczę na owocną współpracę i do zobaczenia na serwerze!

Pozdrawiam

Remzo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.