Skocz do zawartości
Rzuf

[Plac Zabaw] Rzuf

Rekomendowane odpowiedzi

Rzuf   
Napisano (edytowane)

1. Wiek (wymagany >= 16) 19
2. Kontakt e-mail rzufix@o2.pl
3. Steam ID oraz namiary STEAM_1:0:47358537 http://steamcommunity.com/id/Rzuf/
4. Link do profilu hlstatsx. http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=322
5. Coś o sobie, czy byłeś już gdzieś adminem, dlaczego to właśnie Ciebie szukamy, itd. Witam, na pewno kojarzycie mnie z serwera, ponieważ spędzam na nim dużo czasu i bardzo przyjemnie mi się na nim gra. Myślę, że przydam się jako admin, ponieważ spędzam na serwerze dużo czasu, często w godzinach kiedy inni admini nie maja czasu. Mam małe doświadczenie jako admin, byłem kiedyś adminem na pewnym serwerze css. 

Pozdrawiam, Rzuf.

Edit: link hlstat poprawiony na prośbę autora.
nonejm

Edytowane przez nonejm

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Garzki   

Dobry gracz, miły i pomocny. Jestem na TAK.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Buchal   

Oczywiście, na TAK. Gracz ogarnięty, nie wiem jednak jakim cudem potrafi pisać i mówić skoro jest żófem:c

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
bokuser   

Wiedziałem, że to kiedyś nastąpi oczywiście że TAK.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Bobek   

Miły gracz. Bardzo pomocny. A jego głos tylko może mu pomóc w objęciu tego jakże zacnego stanowiska.

Jak najbardziej na Tak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Heroes   
Napisano (edytowane)
Spoiler

3 godziny temu, Garzki napisał:

miły i pomocny

3 godziny temu, ten nieczytelny nickname napisał:

miły i pomocny

2 godziny temu, Dezyl napisał:

Miły, spokojny i pomocny

Godzinę temu, Bobek napisał:

Miły gracz. Bardzo pomocny

:D:D:D 

Farci całe życie 0 skilla tylko fart, szkoda że na mmie nie ma tyle szczęścia. Jestem na tak, bo to jest @Remzo na drugim koncie i głos na nie może zakończyć strefową karierę. Poza tym to równy gość z dystansem do siebie i dużym poczuciem humoru, który nie spina się o byle co ;)

Edytowane przez Heroes

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Tairon   

Bardzo pozytywny gracz, całkiem dobry w swoim fachu. Słyszałem opinię o nim, że jest dobry jak chleb - myślę, że nie jest ona przesadzona. Często docenia również innych graczy, ba od czasu do czasu nawet sypnie komplementem w ich stronę albo innym miłym słowem. Jestem na TAK, możliwe że jego wybór pozwoli na spełnienia hasła MAKE PLAC GREAT AGAIN.

5 godzin temu, Bobek napisał:

A jego głos tylko może mu pomóc w objęciu tego jakże zacnego stanowiska.

Głos przy, którym włosy stają dęba i nogi robią się jak z waty. Myślę, że ten głos otworzy wiele furtek i ta przygoda z nie skończy się na junior administratorze. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
VitoxD1   

Jestem na tak ogarnięty gościu :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rzufiu!! Myślę że zastąpisz mnie godnie. Jako iż sytuacja na placu patrząc na forum nie jest ciekawa i ogólnie rzuf jest ogarniętym graczem.

JESTEM NA TAK!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
nonejm   

Rzuf na wstepie - twoja skarga nie ma wpływu na moje zdanie (a raczej utwierdza mnie w przekonaniu) - zostałem poproszony o wypowiedzenie publicznie się dlatego też to robię.

Twoja bogata kartoteka nie jest bezpodstawna. Sam mówisz, że masz łatkę trolla i powiem wprost łatka trolla nie wzięła się znikąd i była przez Ciebie sukcesywnie "budowana".

W mojej opinii:
Jako gracz - fajny i nie mam nic do niego poza czasami cwaniakowaniem

jako admin nie sprawdzisz się w tej roli ze względu na twoje zachowanie - co w mojej ocenie temat skargi ugruntował mnie w tej opinii . Raz jest z Tobą ok można pośmiać się pogadać, a raz od razu nic nie pasuje.

Widać, że starasz się walczyć z łatką trolla i ze swoim zachowaniem od chwili złożenia podania na administratora i wszyscy widzą to a nawet argumentują że to co było wcześniej a to co jest teraz (od chwili gdy starasz się o admina) jest różnica. Wszyscy piszą chociażby :

2 godziny temu, ..::Biszkopt::.. napisał:

ps. poza tym patrzac na Twoje SB złudzien mi to nie pozostawia http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=rzuf&Submit=Search

Tak to prawda, jednak zwróćmy uwagę, że wszystkie te bany z przeszłości miały miejsce, zanim Rzuf starał się o posadę administratora.

Wydaje mi się, że za wcześnie na admina dala Ciebie, jeden miesiąc jaskółki nie czyni,a nie wiadomo czy czasem nie odmienisz się nagle znów z tym że będziesz bezkarny.

Graj dalej staraj się dalej za kilka miesięcy (jeśli nie otrzymasz) powinieneś wrócić tu złożyć jeszcze raz podanie i powiedzieć. Panowie myliliście się dałem rade i się zmieniłem .
Znajomych możesz mieć wielu którzy się wypowiedzą na TAK itd ale pamiętaj to twoja osoba kreuje to jaką wszyscy Cię widzą. 

Póki co jestem na NIE. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Rzuf   
Godzinę temu, nonejm napisał:

Twoja bogata kartoteka nie jest bezpodstawna. Sam mówisz, że masz łatkę trolla i powiem wprost łatka trolla nie wzięła się znikąd i była przez Ciebie sukcesywnie "budowana".

Może i nie jest bezpodstawna, ale Zauważ że połowa moich banów to unbany/bany na życzenie. Jest też kilka banów o wątpliwej słuszności.

W mojej opinii:

Jako gracz - fajny i nie mam nic do niego poza czasami cwaniakowaniem

jako admin nie sprawdzisz się w tej roli ze względu na twoje zachowanie - co w mojej ocenie temat skargi ugruntował mnie w tej opinii . Raz jest z Tobą ok można pośmiać się pogadać, a raz od razu nic nie pasuje.

Odrazu mi nic nie pasuje, bo ileż można to słuchać jakim to jestem trollem, w dodatku od administratorów serwera..

Widać, że starasz się walczyć z łatką trolla i ze swoim zachowaniem od chwili złożenia podania na administratora i wszyscy widzą to a nawet argumentują że to co było wcześniej a to co jest teraz (od chwili gdy starasz się o admina) jest różnica.

Staram się walczyć z łatką trolla od kiedy złożyłem podanie, ponieważ notabene od kiedy je napisałem, to prawie każdy mi wypomina jakim to jestem/byłem trollem, to już robi się naprawdę wkurzające.

Wydaje mi się, że za wcześnie na admina dala Ciebie, jeden miesiąc jaskółki nie czyni,a nie wiadomo czy czasem nie odmienisz się nagle znów z tym że będziesz bezkarny.

Graj dalej staraj się dalej za kilka miesięcy (jeśli nie otrzymasz) powinieneś wrócić tu złożyć jeszcze raz podanie i powiedzieć. Panowie myliliście się dałem rade i się zmieniłem .
Znajomych możesz mieć wielu którzy się wypowiedzą na TAK itd ale pamiętaj to twoja osoba kreuje to jaką wszyscy Cię widzą. 

Bezkarny? Wydaję mi się, że nigdy nie byłem bezkarny.

A co do tego, że jedna jaskółka wiosny nie czyni, Weź pod uwagę też to, że przed tą "falą" banów jaką miałem, przez rok nie miałem żadnego bana/gaga/mute'a, po za jednym od Wrony, który był bardzo mocno "naciągany", ale to już inna historia...

Edytowane przez Rzuf

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
nonejm   

@Rzuf
Miło, że odpowiedziałeś ze swojej strony -po części rozwiałeś moje wątpliwości.  Póki co mam mieszane uczucia dość mocno. Zmieniaj swoje oblicze na dobre to (nie poprzez skargi) i czas na Ciebie przyjdzie a wtedy też pierwszy powiem Tak on się nadaje! I na pewno będę Cię obserwował bo decyzję zawsze można zmienić. 

Zobaczymy może wyprowadzisz mnie z błędu?:>

Edytowane przez nonejm

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Timon   

Definitywnie na TAK duże joł.

Jako że dookoła tego podania niestety krąży dużo przysłowiowego smrodku na zasadzie "zastanowień"  i nie mogę tego zakończyć ładną zgrabną nawijką na beatboxie lub ewentualnie na bicie jak ten bober z reklamy 36,6 - postaram się się wytłumaczyć swoje stanowisko nie zwracając uwagi na żaden poprzedni post znajdujący się w tym temacie (mówiąc na czysto swoje zdanie bez żadnych uprzedzeń)

Uważam że biorąc pod uwagę pozycję (przysłowiową bo rzułfie nie są zbyt wysokie) oraz czas jaki żółf poświęca na granie na serwerze co najmniej idiotycznym posunięciem nie byłoby dać mu szansy ->

Tłumacząc się dokładniej:
Mówiąc pozycja mam na myśli jego popularność wśród środowisku serwerowym (czyli to że każdy wie że oglądali otaku czy inne ośmiornice z Kamiko) -
Po prostu każdy go zna i kojarzy co wpływa bardzo pozytywnie na jego sensowność w byciu w administracji.

Czas - Czas jaki rzułf poświęca na serwer jest niepojęcie duży - Uważam że niesamowitym bonusem będzie mieć tak aktywnego gracza w administracji (Pewnie ma kompa w skorupie dlatego jest tak często na serwerze)

Pozytywne nastawienie - Nie wiem czy trzeba tu cokolwiek tłumaczyć - Gracz jest w większości w wypadków pozytywnie nastawiony i do serwera i do ludzi się do nich znajdujących. (Podobno żulf za młodu jadł same banany wszerz i nie uśmiecha się tylko ma szczękościsk)
---------
A teraz tak całkiem serio bez dopisków: Uważam że to co wyżej opisałem + w miarę logiczne myślenie które ów gracz posiada tak naprawdę BARDZIEJ niż kwalifikują go na zostanie Adminem.

Stąd duże TAK

Uważam że Rzuf nie ma obecnie zielonego (albo bardzo bardzo małe) pojęcia jak ani być adminem ani jak ogarniać te rzeczy (ogarnianie ludzi, komendy, postawa itd) - co nie znaczy że nigdy nie będzie się do tego nadawał (bo przecież każdy z nas robił kiedyś kupę w majtki - ale drogą ewolucji doszliśmy do siadania na kiblu)

Jeżeli Rzuf ma chęci (a widzę że ma) - To jeżeli my (gracze i admini) będziemy na tyle rozważni żeby go uczyć adminować oraz pozwolić mu na parę błędów wynikających z braku doświadczenia uważam że może okazać się naprawdę grubym dodatkiem wśród administracji (co pozwoli wyrównać jej średnią wagę z powrotem do tej z przed odejścia Dezyla)

Dodatkowo jeżeli okaże się że Rzufowi albo nam (graczom/adminom) gracz nie pasuje jako administrator (z jakiegokolwiek powodu) to przypominam że dostanie Admina nie jest drogą bez powrotu.

Suma sumarów -

Jestem na duże TAK - Uważam że gracz musi się dużo nauczyć w kwestii administracji - I uważam że z uwagi na to że pozycja administratora nie jest jakiś piętnem jest to zerowe ryzyko więc matematycznie rzecz patrząc w najgorszym wypadku 1+1-1=1 czyli zawsze wychodzi na plusie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
nonejm   
Dnia 5.10.2017 o 18:30, Rzuf napisał:

Może i nie jest bezpodstawna, ale Zauważ że połowa moich banów to unbany/bany na życzenie. Jest też kilka banów o wątpliwej słuszności.

Odrazu mi nic nie pasuje, bo ileż można to słuchać jakim to jestem trollem, w dodatku od administratorów serwera..

Staram się walczyć z łatką trolla od kiedy złożyłem podanie, ponieważ notabene od kiedy je napisałem, to prawie każdy mi wypomina jakim to jestem/byłem trollem, to już robi się naprawdę wkurzające.

Bezkarny? Wydaję mi się, że nigdy nie byłem bezkarny.

A co do tego, że jedna jaskółka wiosny nie czyni, Weź pod uwagę też to, że przed tą "falą" banów jaką miałem, przez rok nie miałem żadnego bana/gaga/mute'a, po za jednym od Wrony, który był bardzo mocno "naciągany", ale to już inna historia...

Dnia 5.10.2017 o 18:56, nonejm napisał:

@Rzuf
Miło, że odpowiedziałeś ze swojej strony -po części rozwiałeś moje wątpliwości.  Póki co mam mieszane uczucia dość mocno. Zmieniaj swoje oblicze na dobre to (nie poprzez skargi) i czas na Ciebie przyjdzie a wtedy też pierwszy powiem Tak on się nadaje! I na pewno będę Cię obserwował bo decyzję zawsze można zmienić. 

Zobaczymy może wyprowadzisz mnie z błędu?:>

Po rozmowach z Tobą oraz postem który dodałeś uważam, że warto dać Ci szansę. Widzisz swoje błędy, umiesz uderzyć się w pierś . W mojej ocenie admin który umie powiedzieć "dałem dupy sorry" jest jednym z najbardziej wartościowych . Timon dobrze się rozpisał na ten temat jak również nasza rozmowa miała na to wpływ:  jestem na TAK .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
slazzy   

Otoz, mysle ze dorosles na stanowisko Admina.

Mysle ze nie bedzie to zla decyzja.

Jestem na TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
andżej   

Jak najbardziej na TAK. Uważam że każdy powinien dostać swoją szanse a obecnie gracz nie daje powodów aby miał go nie otrzymać ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Engry   

Oczywiscie ze na TAK. Jest to gracz sumienny, inteligentny,bardzo pomocny, wrażliwy, bedący na serwerze 24/7, na dodatek jest ogarnęty. Czego chciec wiecej. Wiadomo czasami to sobie lubi pozartowac no ale kto chce miec sztywnego admina.

Moim zdaniem bylby dobrym adminem.;D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
PirOzel   

Jestem na TAK. Bardzo miły i pomocny gracz. Byłoby to na + dla serwera gdyby taki admin zasilił szeregi! :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Timon   

Witam, przypominam że "głosy" powinny być poparte jakąś myślą lub argumentami :) Nie piszcie więc TAK/NIE, napiszcie czemu tak uważacie! 

Na chwile obecną posty które nie posiadają żadnego konkretnego argumentu zostaną schowane, jeżeli wasz post został schowany nie bójcie się napisać waszej opinii ponownie ! (tylko tym razem poprzyjcie ją czymś).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
leny   

Gwoli ukrycia mojego posta. 

Popieram kandydaturę tego Pana na stanowisko administratora - jest najaktywniejszym obecnie graczem na serwerze. (hlstatsx jak i obserwacje własne)
Ogromnym plusem jest też jego dyspozycyjność - nawet jeśli nie gra, praktycznie przez większość dnia jest online i można się będzie z nim bez problemu konsultować w razie jakichkolwiek problemów. Jest inteligentny i można z nim porozmawiać nawet o dupie marynie, pomoże i doradzi, pocieszy gdy ma się zły dzień. 
Fakt że jest wybuchowy i czasami rzuci mięsem świadczy tylko i wyłącznie o jego "żywym" i aktywnym stylu bycia, charakterze - a taka osoba jest potrzebna w administracji - ktoś bez zacięcia i takiego "drygu" raczej nie będzie wzbudzać respektu i ciężko będzie mu trzymać wodzę na graczach tak, aby panował porządek na serwerze.  

Duże TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta