Skocz do zawartości
DziKu

Odwołanie od bana Dezyl <3 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

DziKu   

1. Nick, na który została nałożona kara: ๖ۣۜĐziKu ム

2. Steam ID: STEAM_1:1:155475043

3. Link do bana na http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=๖ۣۜĐziKu+ム+&Submit=Search

4. Opis sytuacji:Wbiłem na server poczym wbił admin Dezyl i napisałem co tam Dezyl i powiedział pozdrów kolegę poczym powiedziałem Dezyl Axy3r ciągle cie kocha po chwili dostałem bana na 6 dni a potem zmienił na perma

5. Coś od siebie: Każdemu należy się 1 szansa chciał bym wrócić na plac kiedy grałem bardzo dużo i żałuje ze napisałem Axy3r ciągle cie kocha. Mysle dezyl ze dobrze przemyślisz tą skargę w sumie już 2 ale warto próbować ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Death   

Hmmm z tego co jest na SB to masz bana za wprowadzanie toksycznej atmosfery i prowokacje.

Czy napewno to jedyne co napisałeś?

3 minuty temu, DziKu napisał:

4. Opis sytuacji:Wbiłem na server poczym wbił admin Dezyl i napisałem co tam Dezyl i powiedział pozdrów kolegę poczym powiedziałem Dezyl Axy3r ciągle cie kocha [...]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
DziKu   

Coś pisałem tam innego ale to dawno było i nie pamiętam znam dezyla długo należny mi sie na 1 szansa ale niech sie zdecyduje ;)

Edytowane przez DziKu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
OsheexDD   

Według mnie gracz ten zasługuję na ostatnią szanse. Grał na tym serwerze trochę długo, więc myślę, że ostatnia szansa się należy, ale żeby gracz nie zapomniał swoich czynów powinien zostać ukarany gagiem co najmniej na kilka miesięcy. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Garzki   

Niepotrzebna prowokacja ale każdy ma "chwilę słabości", DziKu to miły gracz i moim zdaniem za takie coś powinno być tylko ostrzeżenie, ale to tylko moje zdanie.

Edytowane przez Garzki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie gram na placu ale ludzie żeby za takie coś od razu perma sprzedać ?

Jak ktoś by do mnie napisał że ktoś mnie kocha to bym się tym nie przejął lub dał muta lub gaga jeżeli to napisał a nie banował z miejsca za taką bzdurę.

Z tego co  też zauważyłem że source banie to wy na tym placu strasznie "lubicie" banować graczy: Bugowanie mapy,wyzywanie admina itp a zamiast usunąc te mapy i zmutować typka to dostają bany cały czas. Według mnie kolega powinien dostać bana jak już to na 2h a nie perma -,- tylko ode mnie.

Nie będę się więcej wypowiadał bo nie chce robić gówno burzy z admina na placu bo nie chce jeszcze "bana wyrwać"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dezyl   

Myślę, że przemyślałeś swoje zachowanie, więc bana zdejmuję i dostajesz ostatnią szansę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.