Skocz do zawartości
Barnaba

[A3 Vanilla] Barnaba

Rekomendowane odpowiedzi

Barnaba   

1. Nick pod którym grasz na serwerze: Barnaba

2. GUID:a18d1c1344a7523aa2ada441ecc08f0a
3. Wiek (preferowane +18): 17
4. Doświadczenie jako administrator: Już kiedyś byłem Administratorem serwera Arma3Ace(kiedy istniał), potem przeszedłem na Vanille, ale niestety za długa nieobecność na forum, oraz serwerze zostałem wyrzucony z posady administatora. Umiem obsługiwać konsolę, oraz znam podstawowe komendy w grze.

5. Dostępność na forum: Codziennie 
6. Staż w ArmA i znajomość tejże gry: Na chwilę obecną w Armie mam przegrane 1358 godzin, gre praktycznie znam od podszewki, jednakże nie potrafię robić skryptów.
7. Ilość czasu w tygodniu, który możesz poświęcić serwerowi: Piątki wieczorem, soboty, niedziele wieczorem. Około 10 godzin, zależy od tygodnia.

8. Znajomość języka Angielskiego: Poziom maturalny rozszerzony.
9. Coś o sobie oraz uzasadnienie decyzji o podaniu: Witam, nazywam się Barnaba i mam 18 lat chodzę do Liceum do klasy Biologiczno-chemicznej, uwielbiam grać w gry komputerowe, jednakże moim marzeniem jest osiągnięcie czegoś w tenisie, ponieważ uwielbiam ten sport i uprawiam go od 3 lat prawie codziennie. Lubię też militaria. W Armie najbardziej lubię zajmować się zapleczem(logistyka) bądź być medykiem. Jestem osobą dość rozpoznawalną przez starych i nowych graczy, umiem się dogadać, i zawsze dążę do pokojowego rozwiązywania konfliktów. W pewnych sytuacjach jestem bardzo poważny, ale ogólnie jestem osobą towarzyską, z którą można pożartować i porozmawiać w każdym momencie.

Edytowane przez Shay27

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
doodzio   

Kurcze no co ci mogę powiedzieć?
Spełniasz wymagania podstawowe poza preferowanym wiekiem.

1. Masz doświadczenie jako administrator.
  2. Zawsze starałeś się pomóc innym graczom, starałeś się utrzymać ACE przy życiu a potem pomagałeś chłopakom na Vanilli.
  3. Jesteś ostatnio aktywny na forum i serwerze,  brałeś aktywny udział w event'ach oraz sam przygotowałeś / prowadziłeś cześć z nich.

Jestem na TAK

Czasem się podzielimy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Shay27   

Gracz bardzo pomocny. Nie widzę przeszkód przy przejęciu go na pozycje administratora wiele razy pomagał mi oraz innym graczom.

Oczywiście jestem na TAK

Standardowo okres próbny 1 miesiąc

Edytowane przez Shay27

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.