Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

nonejm   

1. Wiek:                           26
2. Kontakt e-mail:             [email protected]
3. Steam ID oraz namiary: http://steamcommunity.com/profiles/76561197999955044/ ; STEAM_1:0:19844658
4. Link do profilu hlstatx:   http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=717491
5. Coś o sobie:

Witam mam na imię ........... obecnie pracuję, mieszkam w Szczecinie a interesuję się wszystkim ;P (no prawie). Moja historia moja w cs sięga 1.5 a nawet 1.4 gdy był jeszcze modem do Halfa. ok. 2001 roku zacząłem regularnie grać w kafejkach potem dostałem kompa i w domu już grałem na ns pierwsza serwerownia na której miałem admina to Inny-Wymiar - war3mod, później własna serwerowania u Rolnika na którym były serwery jb, 4fun i ffa. Po tym została ona sprzedana dalej grałem na uDiabełka - admin 4fun - organizowałem tam "paraolimpiady 4fun" (było ciekawie i zabawnie :)) , u diabełka się rozpadło z powodu braku kasy oraz konfliktu na najwyższym szczeblu. Dalej zacząłem grać na universal soldiers (jeszcze za czasów ich świetności i gdy był tam chociażby snax) na serwerze deathrun gdzie również miałem admina . Po roku społeczność tego serwera zaczęła upadać a brak jakich kolwiek zmian ze strony zarządzających serwerownią doprowadził do upadku 4 serwerów z 8 w tym DR. Po tym przeszedłem grać w Arme (na tym serwerze) w roku 2014 roku . Później było różnie od roku może 1.5 gram w CSGO . Adminem chcę być przede wszystkim z pomocy przy zarządzaniu na serwerze i ogarnianiu - a dzisiejsza sytuacja z niemieckim turkiem jedynie przekonała mnie do napisania tego podania, wydaję mi się że moja kandydatura jest dobrą jednakże to czy tak będzie zadecydują osoby które wypowiedzą się pod tym tematem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
stachu21   

Z wielkim ubolewaniem jestem na TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
bokuser   
1 hour ago, nonejm said:

Żarcik TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Heroes   

Nonejm jest opanowanym, kulturalnym i zabawnym graczem, który się nie spina o byle co. Widać, że ma duże doświadczenie jako admin i często jest na serwerze.

Nadaję się idealnie na to stanowisko, więc jestem na TAK.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cóż jest ogarnięty i idealnie się sprawi na admina. 

JESTEM NA WIELKIE TAK!!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jesus   

Tak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Rosołek   

Wniosek? : Wszędzie gdzie grał to serwery upadły :P 

Nie no żarciuszek. Ogarnięty jestem na TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Rzuf   

Jestem na TAK. Często się widujemy na audiencji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Tairon   

Jestem na zdecydowanie na TAK.

Miły oraz kulturalny gracz, a w dodatku inteligentny - co jest coraz większą rzadkością na serwerze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Remzo   

Witam

Twoje podanie zostało zostało rozpatrzone pozytywnie - gratulacje! Koniecznie zapoznaj się z prywatną wiadomością wysłaną na forum, która zawiera podstawowe informacje oraz czynności, które musisz wykonać. Liczę na owocną współpracę i do zobaczenia na serwerze!

Pozdrawiam

Remzo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.