Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

1. Wiek (preferowany >= 16) 15 
2. Adres e-mail: [email protected]
3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:1:148827649  http://steamcommunity.com/profiles/76561198257921027/
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator:CS:GO 4 lata,Minecraft 4 miesiące,Gmod 2 miesiące

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG:Jestem osobą, która lubi pomagać innym i pilnować porządku na serwerze, jestem codziennie na serwerze, osoby grające na serwerze  mnie znają, chciałbym również pomóc administracji w utrzymaniu porządku na serwerze głównie w porach wieczornych.Nie lubię, gdy ktoś łamie regulamin, przy czym niszczy rozgrywkę i chciałbym temu zaradzić. Jestem osobą, która daje szanse i nie wpisuje od razu !report. Wystarczy przerosić.

6. Gametracker: https://www.gametracker.com/player/Tornister/193.110.121.75:29900/

//Usunąłem zbędna tęcze, zmieniłem nazwę podania i przeniosłem~Snajper

Edytowane przez snajper24

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja to tylko tu zostawię:

WsbymTB.jpg

A teraz formalności:

Kiedy i na jakim serwerze byłeś administratorem?

Dlaczego kłamiesz, pisząc, że byłeś administratorem serwera w CS:GO przez 4 lata i, że jesteś codziennie na serwerze?

Konto STEAM masz od 2015 roku, a 2017 - 4 = 2013. No i średnio w to wierzę, że 10 letnie dziecko otrzymało jakiekolwiek uprawnienia. 

Zobacz na stylistykę podania. 4 zdania napisałeś jako 1 zdanie. Odstępy między wyrazami są nieprawidłowe (czasem jest ich kilka, a czasem w ogóle). Robienie czegoś takiego świadczy o braku szacunku do czytających. Jeśli ktoś nie poświęci 30 sekund swojego życia na sprawdzenie, czy post jest przejrzysty, to po prostu nie szanuje czasu tych, którzy potem muszą to przeczytać i podjąć jakąś decyzję. Przejrzałem Twoje wcześniejsze posty i nie są nic lepsze. Kolejna sprawa, podanie to nie portal z ogłoszeniami matrymonialnymi. Nikogo nie interesuje jaki jesteś, jak bardzo wspaniały itp. Jeżeli masz napisać dlaczego chcesz być administratorem, to opowiadasz zgodnie z tematem. W rzeczywistości napisałeś 2 zdania o tym. Nie zgadza mi się też jedna rzecz. Jeżeli prawie cała administracja Breach'a i gracze chodzą teraz do szkoły, to brakuje administracji po południu i wieczorem? Przecież wszyscy wracają ok. 15 do domu i wchodzą na serwer. Nie siedzisz na serwerze 24/7 i uważam, że kolejny członek administracji jest zbędny. Za chwilę zacznie się dla Ciebie prawdziwa nauka i nie będzie czasu na grę. Oczywiście jestem na NIE.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To nie jest moje pierwsze konto.

Druga rzecz nie raz się mnie ktoś pytał ile mam lat to odpowiadałem, że mam 15 lat a on mówił, że słychać mnie na starszego, bo mam wbudowane mikro w laptopie wiec się nie dziw ze w wieku 10 nie można mieć admina.

Jak 2 lata temu miałem admina na serwerze only awp to nie raz słyszałem że mam z 21 lat...

Nie będę odpisywał na każdą odpowiedź, bo nie mam zamiaru się wykłócać z każdym, kto mi zarzuci to, że w wieku 10 lat miałem admina. 

Nie mam zamiaru kłamać bo to nie ma większego sensu. 

Tyle ode mnie i elo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Limbo   

Proszę nie robić takich nie potrzebnych kłótni w podaniu i offtopu w nim.

Dziękuje Limbo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kare   

Witam

Dorzucę swoje 3 grosze do tego tematu - jeśli chcecie wklepywać tutaj posty, oceniając gracza po jego zachowaniu na forum, a nie grając w ogóle na danym serwerze, proszę bardzo. Jak dana osoba zachowuje się zarówno podczas gry jak i na forum jest dosyć ważna dla właściwej oceny kandydata. Idiotyczne są jednak próby tworzenia fikcji literackiej o danej osobie tylko dlatego, że się jej nie lubi/nie chcę się jej widzieć na stanowisku administratora.

Spoiler jest skierowany do konkretnej osoby, która wywołała ten post. Nie zmienia jakoś szczególnie treści wyżej:

Spoiler

@Pterodaktyl Adam z góry poproszę, żebyś w przyszłości darował sobie wymyślania całych historii, próbując uzasadnić swój punkt widzenia w podaniach na administratora. Podoba mi się, jak na shoutbox'ie mówisz, że już od dawna nie grasz na serwerach, ale doskonale wiesz, kiedy i o której godzinie administracja pojawia się na poszczególnych serwerach Breach. Podoba mi się też fakt, że z pewnością przepracowałeś długie lata w branży muzycznej/komputerowej, skoro dokładnie wiesz, w jaki sposób zmienia się głos osoby przy używaniu mikrofonu wbudowanego w laptop, którego marki nawet nie znasz. Zajmowałeś się nawet optymalizacją gier komputerowych, skoro dokładnie wiesz, na jakim sprzęcie może/nie może pójść CSGO oraz w jaki sposób jakość mikrofonu wpływa na nagrywany przez grę dźwięk. Żeby tego było mało, jasnowidztwo też nie jest Ci obce - nie wiesz, na jakim serwerze adminował, ale wiesz, że był to oficjalny serwer 5v5, użytkownik grał przy +20 osobach, były niestandardowe mapy, muzyka na zakończenie rundy itp itd. Wiesz nawet, że użytkownik planuje się w najbliższym czasie mocno wziąć się za naukę, na tyle, że nie będzie w stanie poświęcić chociaż godzinki dziennie na grę! Postaraj się mimo wszystko trzymać te rewelacje dla siebie, niech reszta zwykłych śmiertelników sama oceni kandydata, a nie przez pryzmat tych wiadomości od siły wyższej.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, pozwolę sobie wrzucić 3 grosze do tego podania. Pterodaktyl, aż tak bardzo się nie mylił co do Ciebie, tylko brak tutaj jakiś dowodów z jego strony. Ja zaś sprawdziłem Twoją przeszłość dość dokładnie, i prawdą jest to, że miałeś admina na serwerze only awp, ale tylko przez 1/2 miesiące.... potem zostałeś wyrzucony (Dodam, że było to na serwerze, na którym administracja musi płacić za posadę admina ;) ). Dlatego też nie mogłeś usłyszeć dwa lata temu na serwerze od ludzi, że masz 21 lat, bo admina miałeś w tamtym roku we wrześniu... Mówisz też, że to nie Twoje pierwsze konto steam... Z tego co sprawdzałem w Twoim podaniu to wpisałeś, że masz przegrane TYLKO I WYŁACZNIE 1924h, teraz masz 2160, vaca dostałeś 3 miesiące temu, więc śmiem twierdzić, że nie masz drugiego konta, bo liczba godzin mniej więcej się zgadza z tym co wpisywałeś w swoich wcześniejszych podaniach. Z tego co wyczytałem na forum, to masz złą renomę i ludzie po tym jak raz Ci zaufali, drugiej szansy Ci nie chcieli dać na serwerze JB, z racji tego co robiłeś jako administrator. Nie odwołam się do Minecrafta oraz Gmoda, bo nic nie znalazłem. Ale jak napiszesz na jakiej serwerowni byłeś adminem na Gmodzie, to też chętnie bym to sprawdził, z racji tego, że mam sporo kontaktów z właścicielami serwerowni na Gmodzie. 

Taka ciekawostka Rok temu w podaniu na Only Awp napisałeś, że masz 16 lat, 3 miesiące później w podaniu na JB napisałeś, że masz lat 15, rok później u nas, piszesz, że masz lat 15 ... Coś tutaj nie gra :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Dragon mógłbyś mi napisać, jaka to była serwerownia na only awp ? Bo te only awp dałem dla przykładu, że tam ludzie mówili, że mam te ponad 18 lat, bo to była prawda, a nie ze miałem, tylko tam admina. Miałem na jednym serwerze przez półtora roku admina i to był tryb FFA więc nie miałem tylko na jednym serwerze admina a co do tego, że wtedy napisałem, że mam 16 lat to faktycznie skłamałem, ale tylko dlatego, że rzadko był tam admin a drugi powód to taki, że strasznie mi się wtedy ten serwer podobał i tylko na nim wtedy grałem a na żadnym innym prócz jeszcze jednego serwera z trybem arenek (1vs1) nie grałem.

EDIT:1 Nie piszę tu więcej aby nie robić nie potrzebnego spamu i poczekam na werdykt co do podania....

Edytowane przez Tornister

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Szjdss   
Napisano (edytowane)

Witam.

Rzadko udzielam się na forum, mimo że często je przeglądam i mogę stwierdzić, że nie ma drugiej takiej osoby, która mnie tak bardzo irytuje.

Masz brak dystansu do siebie, łatwo łapiesz prowokacje, sam twój awatar jest prowokujący i uważam ustawianie sobie dziewczyn, które próbują pokazać swoje "atuty" za dziecinne.

Pamiętam jak raz odwiedziłeś TTT. Po tym, gdy cię raz zabiłem, zacząłeś się na mnie wydzierać, obrażać i wołać admina o slaya dla mnie.

Nie jesteś osobą, która nadaje się na administratora, a nawet na zaufanego gracza, czy cokolwiek na tym breachu macie.

Edytowane przez Szjdss
Głupi błąd, wysłałem w połowie wypowiedzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Potwierdzam słowa @Szjdssa (może nie do końca potwierdzam, ale uważam je za wiarygodne, brzmi lepiej). Jak byłeś kiedyś na TTT i Cię zabiłem to do mnie napisałeś 'Za co?'. Odpisałem Ci po rundzie (nie zauważyłeś) I zacząłeś gadać bezsensowne rzeczy typu 'widać niski* poziom administracji na TTT'

*nie pamiętam czy akurat mówił dokładnie o niskim poziomie, ale przekaz był mniej więcej taki

Nie wiem co się na Breachu dzieje, ale lepsi kandydaci do administracji się znajdą, takie moje zdanie.

Edytowane przez Matrix.PL

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Choć nie powinno mnie to już interesować to jednak muszę wtrącić się w tą rozmowę. 

Do wszystkich którzy chcą napisać (oraz tych co już napisali) coś negatywnego o Tornistrze to proszę byście dali sobie spokój. Znam go od "początków" serwera i wiem że pisanie "obraźliwych" rzeczy (nawet jako informacja dla innych) jest dla Tornistra jak zwykła zaczepka do awantury. Wiele razy dostawał swą "szansę" by się wykazać ale zawsze musiał pokazać że to za wiele (dalej pamiętam jak gadałem z nim na discordzie i słyszę jak mówi "gość złamał regulamin" a po chwili jak ich 'namierzyłem' widzę jak sam łamie regulamin strzelając do sprzymierzonej klasy ;-; ) ... nie zliczę nawet ile wiadomości dostawałem z pretensjami w stylu "dzięki a bana" "mogłeś powiedzieć" "za co to ?" "co z moim zaufanym" itp. Jak dla mnie Tornister jest osobą dziecinną, bezczelną, bezmyślną, egocentryczną, impulsywny; i mógłbym tak wymieniać "bez końca". 

Osobiście bałem się dawać Ci nawet "votekick" dlatego muszę stwierdzić że uprawnienia Administracyjne nie są dla Ciebie :/ 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Alucardd   

Jeżeli o mnie chodzi Tornister to niestety nie dojrzałeś jeszcze do stanowiska administracyjnego. Być może Twoje powody dołączenia są słuszne jednak zachowanie jakie reprezentujesz nie jest odpowiednie na to stanowisko. Dokładnie analizując sytuacje popełniasz zbyt wiele błędów na które administrator nie może sobie pozwolić. Przykładowo Twoje wybuchy złości jak coś nie wyjdzie. I nie mam tu na myśli tylko sytuacji o której wspomniał Navy. Mając na uwadze wszystkie wyżej wymienione czynniki jak również swoją własną znajomość z Tobą oraz Twoje zachowanie jestem niestety na zdecydowane Nie.
Powinieneś zacząć od poprawy zachowania jeżeli chcesz jeszcze w przyszłości startować na administratora.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Limbo   

Podanie zamykam na wniosek autora.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.