Skocz do zawartości
Vanish

<TTT> Vanish

Rekomendowane odpowiedzi

Vanish   

1. Wiek (preferowany >= 16) -     17

2. Adres e-mail -     [email protected]

3. Steam ID oraz namiary -     STEAM_0:1:178254621

4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator (tutaj operator):     Operatorem na serwerach GM byłbym pierwszy raz. Bycie adminem na serwerach CS GO lub CS 1.6 są aktualnie przeszłością.... chociaż i tak mi bliską.      Ze znajomością komend operatora nie będzie większych problemów. Na wszelki wypadek jest przy mnie wujek google.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty:    

-Godziny poranne i godziny wieczorne... każdy z nas widzi sytuację gdy w pewnym momencie jest cała ekipa z Administracji, a gdy idziesz coś zjeść lub po prostu na przerwę to Nikogo już nie ma...      Nie zmuszam by każdy był 24/7, ale czasem chaos trzeba okiełznać.

-Regulamin serwera znam i często go przypominam. (czasem niestety w nieodpowiedni sposób) [Zależy jaki kto ma dzień :) Prawda?]   Nowym graczom pomagam i tłumaczę zasady rozgrywki lub działanie przedmiotów.  No i oczywiście wskazywanie regulaminu poprzez gracza a operatora to co innego.

-Na serwerze jestem aktywny prawie codziennie (często jako pierwszy), chociażby na chwilę!  Można powiedzieć, że w pewien sposób jestem też znany... znany ze stron złych, przez ludzi którzy widzą mnie pierwszy raz akurat w zły dzień oraz ze stron dobrych, gdy pomagam i nauczam lub po prostu rozmawiam.

Czepiając się ostatnich godzin z tygodnia i wcześniej :D  Grywałem na serwerze pod różnymi nickami, a wcześniej jeszcze po prostu byłem 1,5 tygodnia na wakacjach.

Co mi pozostało? Czekać i po prostu czekać aż do rozpoczęcia rekrutacji.

Pozdrawiam ponownie! Vanish

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
GOD   

W ciągu ostatnich 2 tygodni zrobiłeś sobie czas 13 godzin. 

Podanie jest według mnie dosyć słabe. Jestem ogólnie na...

Spoiler

NIE.

Edytowane przez GOD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Av3niXo   

Podanie jest ładnie napisane, ale jak Alan napisał jest dużo administracji w tym momencie, bardzo często widuje Szisza lub jakbu, którzy są większość dnia

NIE

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.