Skocz do zawartości
kYr3

<PH> kyrE

Rekomendowane odpowiedzi

kYr3   

1. Wiek (preferowany >= 16): 16

2. Adres e-mail: [email protected]

3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:1:93628963 --- Steam

4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Byłem wiele razy adminem, niekoniecznie w Garry's Modzie, ale to chyba ma mało do znaczenia. Wiem na czym to polega, i jak wykonywać powierzone mi zadania. Zazwyczaj spisywałem się dobrze, i "adminowałem" przez długi okres czasu. Jeżeli chodzi o bycie admnistratorem w Garry's Modzie, byłby to mój pierwszy raz. Podstawowe komendy znam z internetu, a resztę na pewno nauczę się podczas pełnienia swojej roli.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty: Chcę być administratorem gdyż jestem osobą sumienną, która wykonuje swoje obowiązki. Serwer Prop Hunt jest nowym serwerem, i na pewno przyda się pomoc w jego upilnowaniu, a na ten czas administratorów jest bodajże 2, gdzie sam serwer cieszy się popularnością (jak na ten czas) i jest na nim minimum 15 na 20 graczy. Jestem obiektywny wobec graczy, i nie często mam z nimi jakiś kłopot (chyba że gracze na prawdę są uporczywi).  Zazwyczaj nie odpuszczam "bo mi się nie chce", tylko staram się jak mogę by umilić rozgrywkę. Służę pomocą nowym graczoam, jak i pomogę tym starszym. Nie jestem konfliktowy oraz potrafię dobrze pracować w grupie. Zazwyczaj kojarzy się mnie z serwerów Breach, gdyż tam mam najwięcej spędzonego czasu, ale postanowiłem jednak spróbować tutaj.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Limbo   

Grałem z graczem na serwerach Breach i nie sprawiał żadnych poważnych problemów. Zachowuje powagę kiedy wymaga tego sytuacja.

Jestem na Tak.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Av3niXo   

Podanie bardzo ładne, według mnie gdzie byłeś adminem jest konieczne jeśli byłeś w MC xD

TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Zaufany   

Pamiętam Krye z Breach'a, więc wiem że jest to miła osoba i często pomocna dla nowych graczy. Grałem już również na PH i widać że stał się rozpoznawalny na serwerze oraz jest lubiany przez graczy. Rzeczywiście jest tam dwóch administratorów ,więc przydałaby się jeszcze jakaś osoba do pomocy. Posiada również jakieś doświadczenie.

Oczywiście jestem na Tak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Amvera   

Plusy:

- doświadczenie

- pomocny

- podanie estetyczne (zauważyłam tylko jeden błąd, ale niewielki :))

Minusy:

- Nie znalazłam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
RushJa!   
Napisano (edytowane)

WOW. W końcu Kyre się zdecydowałeś na jakiegoś administratora SG :D Masz bardzo dużo godzin na BR#3 (110h) i nigdy nie sprawiałeś mi problemów. Jesteś opanowany i poważny. Jestem oczywiście na TAK

Edytowane przez RushJa!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Alucardd   

Miałem okazję z nim grać oraz często widywałem go na breach. Również spotkałem na PH
Ogólnie to:
+Miły
+Nie sprawia problemów
+Ogarnięty
+Pomocny
+/- doświadczenie
Z tego względu chciałbym powiedzieć iż uważam że może on się nadawać na administratora więc jestem na TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.