Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Amvera   

1. Wiek: 14
2. Adres e-mail: [email protected]
3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:0:147751388, Steam: AmVera
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Adminowałam już na serwerach Cs 1.6 oraz serwerze minecraft. Aktualnie pełnie funkcję Moderatora na jednym z serwerów Strefy Gier, więc posiadam już duże doświadczenie.

5. Chciałabym pełnić tą funkcję, ponieważ chcę wspomóc tutejszą administrację. Mimo, że serwer ma 3 dni, doświadczyłam już przypadki łamania regulaminu. Właśnie w takich przypadkach przydaje się administrator, który może ewentualnie pouczyć lub ukarać osoby łamiące ów regulamin. Chyba każdy z nas chce grać w miłej i przyjaznej atmosferze. Chcę też pomóc w rozwoju Prop Hunta i sprawić, że na serwerze zapanuje spokój. Osoby znające mnie lub choćby kojarzące z breach, wiedzą, że staram się pełnić jak najlepiej moją rolę. Na każdym z moich stanowisk będę starała się być aktywna i służyć pomocą dla graczy :) . Pragnę dokonać tego, aby lepiej nam się żyło i jak już kiedyś mówiłam, żeby nasza "rodzinka" SG przestrzegała wyznaczonych zasad i stworzyć razem dobrą atmosferę do gry. ^^

Tutaj jest link do mojego SB: 
http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:147751388&advType=steamid 

~AmVera

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Adlino   

Znam Amvere i często z nią gram jest miłą osobą, zawsze przestrzega regulaminu i jest wyrozumiała nie karze graczy za jakąś błachostkę. Przez to że jest aktualnie administratorką daje jej wielki plus (chyba nikt nie miał z nią problemów). Serwer Prop Hunt funkcjonuje dopiero kilka dni więc chyba nie obowiązuje zasada że trzeba przegrać na serwerze miesiąc, a amvera doskonale nadaje się na administratora.

Oczywiście jestem na TAK.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kolpek   

AmVere poznałem na Breachu #3 , gdzie często grałem jest miłą oraz pomocną osobą. Jako   administratorka wyznacza się wyrozumiałością ponieważ nie banuje graczy za pierwszy błąd jaki popełnią. Jestem na TAK.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Andermen   
Napisano (edytowane)

Znam ją dobrze jako kumpele oraz admina sprawdzającego się w swoim fachu, więc jak to powiedział pewien mędrzec: ,,Jestem na TAK''

Edytowane przez Andermen

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Michał   

"wspomóc"

Wspomagać możesz na inne sposoby, np. Pisząc do Administratora serwera jak by coś się działo, ale bardzo i to bardzo rzatko takowy Administrator jest potrzebny bo raczej nikt tam się nie wyzywa, a jak już o łamanie regulaminu chodzi to tylko co widziałem to chowanie się w txt.

"zapanuje spokój"

Przecież jest spokój, jakoś nie widziałem jak by był tam tak zwany "syf".

A co do samego podania mogę być najbardziej na tak, bo już Cię widziałem na serwerze i wydajesz się sympatyczna i raczej nie mam o co się doczepić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
kYr3   

Także jestem na Tak. Znam tą osobę z Murdera, Breacha oraz Morbusa, zauważyłem także że gra teraz też na Prop Hunt'cie, i wiem że nadaję się na administratora, gdyż wypełnią swoje obowiązki, i służy pomocą dla nowych graczy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.