Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Banan   

1. Wiek: 15 lat

2. Adres e-mail: [email protected]

3. Steam ID oraz namiary:STEAM_0:1:114050936 Steam: Panbananek

4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Nie,ale sądzę że przez kilka dni grania na serwerze nabiorę doświadczenia przy pomocy innych administratorów.

5. Serwer dopiero powstał i już zyskuje popularność. Administracja jest potrzebna żeby umilać innym osobom grę poprzez karaniu lub pouczaniu graczy którzy nie przestrzegają regulaminu. Takich osób będzie się pojawiać coraz więcej wraz z upływem czasu lecz już teraz chciałbym zostać administratorem żeby nabrać trochę wprawy i żeby ludzie się ze mną "oswoili" abym mógł później w pełni sił pomagać na serwerze. PH to jest jeden z trybów od których zacząłem przygodę w gmodzie lecz nie było serwerów gdzie się dobrze bawiłem, a tutaj już po pierwszych minutach gry poczułem związanie z serwerem. Chciałbym pomagać tutejszym ludziom którzy mnie już znają i tych których dopiero zobaczę. Jestem osobą przyjazną i zdobywam zaufanie w graczach bardzo szybko co też może mi pomóc w funkcjonowaniu jako administrator. Bardzo dla mnie ważne jest rozwijanie się sieci SG gdyż przywiązałem się do niej i do społeczności w niej obecnej. Zależy mi na rozwoju serwerów żebyśmy mieli świetne miejsce do spędzania wolnego czasu w miłej atmosferze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
AlanWake   
Napisano (edytowane)

Jestem na TAK, znam tego gracza z trybu TTT, nigdy nie było z nim problemów, przestrzega regulamin. Gracz też używa mikrofonu i tłumaczy innym zasady.

Edytowane przez AlanWake

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Radke   

Porządny człek, znam gościa z TTT, a para rąk do pomocy się przyda na start PH ;)
Tak
Pozdrawiam!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Av3niXo   

TAK

Banan przestrzega regulaminu, tłumaczy grę, jak i potrafi rozruszać atmosferę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Banan   
1 godzinę temu, Michał napisał:

Na nie, nie wiem kim jesteś i chyba jeden raz Ciebie widziałem.

Może tak. dopiero o serwerze dowiedziałem się w niedziele i pograłem z godzinke a w poniedziałek nie mogłem bo szkoła. Ale spokojnie na serwerze zobaczysz mnie nie raz :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Tomislav   

Jak na nie, jak na tak. Co prawda nie gram na prophuncie, ale gracza znam bardzo dobrze.

W razie gdy ktoś potrzebował pomocy on chętnie jej udzielał, w kwestii TTT przestrzegał regulaminu, zatem śmiem twierdzić, że i na PH będzie na pewno tak samo. Kultury osobistej mógłby nauczyć niejednej osoby. W podaniu ładnie się rozpisał jak i również na temat. Tyle ode mnie.

Pozdrawiam,

Tomislav

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

va fan jeszcze trochę i wszyscy prócz mnie będą mieć opa ale nvm

no na tak no

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Lol przestajesz grać na TTT i się na PH pchasz?

Oczywiście ,że na TAK. Gracz świetny, regulamin przestrzega i napewno nada się na operatora.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.