Skocz do zawartości
Zwierze z Midda

<BR#2> Zwierze z Midda

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

1. Wiek (preferowany >= 16) mam 15 w styczniu będę miał 16 lat.

2. Adres e-mail : hadronox123@gmail.com (Stary e-mail na telefonie xD)

3. Steam ID oraz namiary : STEAM_0:0:67214052 http://steamcommunity.com/profiles/76561198094693832

4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator? : Miałem kiedyś admina w grze Unturned lecz w Garry's Modzie nigdy nie miałem i chciałbym spróbować swoich sił.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty? : Chciałbym zostać administratorem sieci SG ponieważ jestem w top 1 na liście graczy na serwerze #2. Mam duże doświadczenie na serwerach breach jak i w grze i regulaminie Strefy gier. Chciałbym być kimś więcej niż graczem który jest nr.1 na liście. Fakt, miałem 2-3 bany, 1 dla mnie niesłusznie a 2 pozostałe gdy nie ogarniałem i się dopiero uczyłem grać na tym serwerze. Chciałbym pilnować porządku na tym serwerze gdy ktoś złamie regulamin np. zbuguje śluzę, jak ten agent na noclipie podlecieć, zobaczyć nick i wyjaśnić tą sprawę z nim. Nie wchodzę w niepotrzebne konflikty między innych, ludzie na serwerze nie mają ze mną problemu i chętnie razem tryhardujemy :D Myślę że nadam się na chociaż KidOpa bo jednak te 100+ godzin w wakacje to dużo. Podanie pisanie 40-50 minut doceńcie czas, tak trochę skopiowałem ze starego ;c 

6. Oto mój piękny wynik https://www.gametracker.com/player/Zwierze z Midda/193.110.121.82:2302/ jestem z siebie dumny.

Edytowane przez Kubek Wody

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na TAK często widze go na serwerze, przestrzega regulaminu, wydaje się być zaufaną osobą 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Skorkowy   
Napisano (edytowane)

x D, aż coś napiszę.

15 minutes ago, Zwierze z Midda said:

i regulaminie Strefy gier.

Nie rozumiem, jakim regulaminie? jakieś zawody są na szybsze poznawanie się z najważniejszym wątkiem serwera? lel.

15 minutes ago, Zwierze z Midda said:

Chciałbym pilnować porządku na tym serwerze gdy ktoś złamie regulamin np. zbuguje śluzę

Każdy tak piszę, że coś chce ale od tego że tak to ujmę są ''bagiety administracyjne''.

Nie wiem, nie wypowiadam się na temat tego ''tak'', ''nie'' poczekam na innych.

Edytowane przez Skorkowy
ehh.....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Widywałam go na serwerze w wakacje ale od kiedy zaczął się rok szkolny strasznie spadł  z wchodzeniem na serwer. Rozumiem że szkoła i ja lepsza nie jestem ale przynajmniej jeden raz w dniu nawet w tygodniu powinieneś być na tym serwerze. Nie mam więcej uwag do niego. Zna się na br#2 i na zasadach i ich przestrzega. Jestem na TAK.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Wachu   

Dzień dobry.

Składnie jak i błędy w tym podaniu przemilczę.

18 minut temu, Zwierze z Midda napisał:

Mam duże doświadczenie na serwerach breach jak i w grze i regulaminie Strefy gier.

Godzinę temu zamknąłem Twoje podanie, było niezgodne z regulaminem. Coś nas tutaj troszkę oszukujesz.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Arczi   
Napisano (edytowane)
40 minut temu, Zwierze z Midda napisał:

Mam duże doświadczenie na serwerach breach jak i w grze i regulaminie Strefy gier.

Doświadczenie w regulaminie? Widać po Twoim podaniu w koszu, bo było właśnie z nim niezgodne.

Chciałbym zostać administratorem sieci SG ponieważ jestem w top 1 na liście graczy

Brzmi naprawdę solidnie... Dobry argument to podstawa.

Fakt, miałem 2-3 bany, 1 dla mnie niesłusznie

Niesłuszny ban? Jako w miarę doświadczony gracz powinieneś wiedzieć, że od niesłusznych banów najlepiej się odwołać w odpowiednim dziale. Jeżeli nie odwołałeś się od niego i nie udowodniłeś błędu administratora to należy traktować ów ban za słuszny.

Podanie pisanie 40-50 minut doceńcie czas, tak trochę skopiowałem ze starego

To nie być poprawnie pisanie język polski. Samo podanie jest wręcz przesączone błędami interpunkcyjnymi i logicznymi. Nie wygląda mi to na prace, którą ceniłbym za włożony czas.

Chyba nie muszę pisać, że jestem negatywny wobec tego podania.

PS

A propos Twojej znajomości regulaminu to podanie powinno być odrzucone, bo łamie trzecią zasadę składania podań.

Spoiler

"3. Kandydat musi być dojrzały i posługiwać się poprawną polszczyzną."

Edytowane przez Arczi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Dobry,jestem na NIE.Powody dlaczego masz wyżej(czyt.od @Wachu i @Arczi),dodatkowo od siebie podam,że twoje bany z tego co znalazłem na sb są za:

Naukowiec ma obowiązek ucieczki

oraz

RDM na klasie D jako klasa D

Czyli za jedne z podstawowych punktów regulaminu.

//Przy okazji masz dość słabą reputacje na serwerze i zbytnio gracze nie widzą cię jako operatora :>

Edytowane przez snajper24

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Szaliwun   
1 hour ago, Zwierze z Midda said:

Chciałbym zostać administratorem sieci SG ponieważ jestem w top 1 na liście

Takze pozwole sobie to przywolac.. Nie wiem czy to jest najlepszy argument na to, by zostac "KidOpem", a nawet kompletna glupota. Czyli jesli jestem "pierwszy" na jakims serverze to od razu mam uzyskac na nim "funkcje administracyjne"? No nie wiem kolego. A te dwa bany dostales calkiem niedawno, jak na tak doswiadczonego gracza #2.. z tego co pamietam ten "RDM na klasie D" wynikl z tego, ze sie z kims poklociles. Nie wiem co jeszcze bylbys w stanie zrobic osobie, ktorej nie lubisz majac do dyspozycji komendy Operatora. 

Jestem na NIE.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
Dnia 28.09.2017 o 19:14, Zwierze z Midda napisał:

Chciałbym zostać administratorem sieci SG ponieważ jestem w top 1 na liście graczy na serwerze #2

U mnie nr serii nr PESEL to 6 czyli jestem prawie idealnym kandydatem na prezydenta :/

Mam duże doświadczenie na serwerach breach jak i w grze i regulaminie Strefy gier

Przemilcze bo już wyżej zwrócili na to uwagę :/

Chciałbym być kimś więcej niż graczem który jest nr.1 na liście

Wiesz że ta lista interesuje nas tyle co zeszłoroczny śnieg ?? 

Fakt, miałem 2-3 bany

Dziękujemy ... Skontaktujemy się z panem ... Następny proszę

1 dla mnie niesłusznie a 2 pozostałe gdy nie ogarniałem i się dopiero uczyłem grać na tym serwerze

Bana dostaje się za załamanie regulaminu a regulamin czyta się przed wejściem na serwer lub od razu po wejściu na niego .... Teraz pytanie - co nauka gry w tryb ma do regulaminu ?? 

Chciałbym pilnować porządku na tym serwerze gdy ktoś złamie regulamin np. zbuguje śluzę, jak ten agent na noclipie podlecieć, zobaczyć nick i wyjaśnić tą sprawę z nim

"Jak ten agent na noclipie" zniknij .... Chcesz pilnować serwera tylko jak ktoś złamie regulamin i podajesz przykład w którym nie trzeba mieć nawet rangi by móc zobaczyć kto zbugował jedyną służę na serwerach. 

Nie wchodzę w niepotrzebne konflikty między innych,

Z jednej strony rozumiem ale z drugiej "stać biernie obok czyjejś krzywdy jest równe z robieniem jej" ... Każdy administrator musi czasem wtrącić się w sprawy graczy które omawiane są na serwerze a zwłaszcza jak to są konflikty bo serwer jest by wspólnie dobrze się bawić a nie wdawać w konflikty

ludzie na serwerze nie mają ze mną problemu i chętnie razem tryhardujemy

Nie każ mi tego komentować ....

Myślę że nadam się na chociaż KidOpa

Dam ci radę ... Nie myśl - nie wychodzi ci to

bo jednak te 100+ godzin w wakacje to dużo.

Nie tylko godziny się liczą na serwerze

Podanie pisanie 40-50 minut doceńcie czas, tak trochę skopiowałem ze starego ;c 

Doceniam ale tak szczerze to co mnie to ?? Chyba tobie powinno zależeć by podanie jakoś wyglądało i miało sens (pomijając że mogłoby zostać od razu zamknięte) a nie nam więc zwrot "doceńcie" jest nie na miejscu.

Tak trochę skopiowane ... Tylko 50% ... Ale to tylko połowa xD

Oto mój piękny wynik https://www.gametracker.com/player/Zwierze z Midda/193.110.121.82:2302/ jestem z siebie dumny

Zapytam ponownie .... A co nas to interesuje jaki masz wynik ?? Normalnie gdyby serwer nie zmieniał maszyny to byłbyś na miejscu między 3k a 4k  (bierzmy jeszcze pod uwagę że osoby z najlepszymi w tamten czas wynikami nie grają od początku wakacji)

---------

Podsumowując - jestem na NIE najmocniej z powodu tego "jestem nr 1" "patrzycie na mój wynik" itp. bo jakoś nie wyobrażam sobie byś do tego dodawał przechwałki w stylu "ja mam komendy" "jestem adminem patrzcie na to" itd.

Edytowane przez NavySealPL

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chciałbym zostać administratorem sieci SG ponieważ jestem w top 1 na liście graczy na serwerze #2.

Czy teraz bycie na top stronie daje jakieś immunitety/bonusy, bo twoje posty gryzą w oczy ct. "Jako iż na gametrackerze na serwerze #2 jestem w top 1 wyrażam swoją opinie...", wtf who cares. 

Chciałbym być kimś więcej niż graczem który jest nr.1 na liście.

Napisz na grupce prośbę o stałego gracza albo zaufanego

nie musisz dziękować :).

Aż mnie zdziwiłeś, że nie zacząłeś tego słowami: "Jako iż jestem w top 1 na gt..."

6. Oto mój piękny wynik https://www.gametracker.com/player/Zwierze z Midda/193.110.121.82:2302/ jestem z siebie dumny.

Git, możesz być z siebie dumny, ale czemu myślisz, że utrzymywanie się na top 1 czyni cię najważniejszą osobą na serwerze?

chętnie razem tryhardujemy :D 

Naprawdę? Tryhardujesz w trybie dla zabawy, żeby utrzymywać się w top 1?

Myślę że nadam się na chociaż KidOpa bo jednak te 100+ godzin w wakacje to dużo. Podanie pisanie 40-50 minut doceńcie czas, tak trochę skopiowałem ze starego ;c 

Chwila, chwila mówisz, że te kilka zdań pisałeś 40-50 minut????

Chciałbym pilnować porządku na tym serwerze gdy ktoś złamie regulamin np. zbuguje śluzę, jak ten agent na noclipie podlecieć, zobaczyć nick i wyjaśnić tą sprawę z nim. Nie wchodzę w niepotrzebne konflikty między innych, ludzie na serwerze nie mają ze mną problemu i chętnie razem tryhardujemy :D Myślę że nadam się na chociaż KidOpa bo jednak te 100+ godzin w wakacje to dużo. Podanie pisanie 40-50 minut doceńcie czas, tak trochę skopiowałem ze starego ;c 

Tylko tyle dodałeś ze swojego starego podania.

Jestem na Nie, inne ważne rzeczy napisali ludzie wyżej.

Spoiler

Byłem w top 10, więc musiałem się wypowiedzieć lol.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Faramour   

W związku z moją aktywnością na serverze Breach #2 napiszę posta w stylu "nie wiem ale się wypowiem".

Kiedy wchodzę na server widuje tego gracza dość regularnie, lecz gracz gra raczej na tryhardzie

chętnie razem tryhardujemy

i typowo śmieszkuje (spam lennymi itp.). Jak dla mnie, to gracz ten mógłby nabrać trochę powagi i jeszcze chwile minie zanim będzie mógł zostać opem/kiddopem.

Jestem na Nie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
LoOr   

Podanie odrzucone

Zamykam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.