Skocz do zawartości
Anonim123

[Ban] <Anonim>

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, na który została nałożona kara: Anonim
2. Steam ID: STEAM_0:1:101040410
3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0:1:101040410&Submit
4. Opis sytuacji: Bylem scp-1471-a i jechalem od gate B winda do gory, kiedy dojechalem bylo 11:11 wiec poszedlem sb na NTF, kiedy zaczolem zabijac byla 10:45 i mnie NTFy zreportowaly niby za spawnkill, ktorego nie zrobilem, w nastepnej rundzie bylem nauko i musialem na chwile pojsc afk, kiedy juz przyszedlem zobaczyl ze jestem w jailu i po chwili dostalem bana za spawnkill (Zreportowal mnie SHIRO, a zbanowal mnie snajper24)
5. Coś od siebie: Dla mnie to nie jest sprawiedliwe, jezeli ktos nieprawidlowe informacje podaje ... Prosze o ub jak najszybciej i jakas kare nalozyc SHIROwi

Edytowane przez Alucardd
Poprawa nazwy tematu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
8 godzin temu, Anonim123 napisał:

Bylem scp-1471-a i jechalem od gate B winda do gory, kiedy dojechalem bylo 11:11 wiec poszedlem sb na NTF, kiedy zaczolem zabijac byla 10:45

Gratulację ... Strzeliłeś sobie strzałą w kolano ....  Wsparcie pojawia się na serwerze #2 dokładnie 10:39 minut do końca rundy a masz regulaminowo czekać 10 sekund lub do momentu aż nie zaczną strzelać :)

mnie NTFy zreportowaly niby za spawnkill, ktorego nie zrobilem,

Albo jednak zrobiłeś.

w nastepnej rundzie bylem nauko i musialem na chwile pojsc afk, kiedy juz przyszedlem zobaczyl ze jestem w jailu i po chwili dostalem bana za spawnkill (Zreportowal mnie SHIRO, a zbanowal mnie snajper24)
5. Coś od siebie: Dla mnie to nie jest sprawiedliwe, jezeli ktos nieprawidlowe informacje podaje ... Prosze o ub jak najszybciej i jakas kare nalozyc SHIROwi

Czekaj ... Poszedłeś afk gdy żyłeś na serwerze ... Nie było cię tak długo że administrator zdążył się namyślić by dać ci bana a ty teraz chcesz kary dla osoby która cię zareportowała bo zabiłeś ją w czasie kiedy nie powinieneś .... Czy tylko ja myślę że to bezsens ??? ;-; 

----------

Jak dla mnie ban słuszny lecz 8 dni to trochę przy długo jak za taki czyn ale znając @snajper24 to albo miał powód do tego albo bawi się w jedną osobę która też dawała długie kary (nawet legendy chodzą że owa osoba dawała po tygodnie za RDM czy nawet za Spam na czacie) :P

Edytowane przez NavySealPL

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobra, czas się wypowiedzieć w tym odwołaniu. Bana dostałeś na 8 dni po tym jak dostałeś reporta od aż 4 OSÓB ze wsparcia+posiadali świadka tym bardziej, że przyznałeś się na tsie, gdy rozmawiałeś z ezralem do popełnienia spawnkillu wraz z jeszcze jedną osobą(ona też dostanie karę lub już dostała). 

Tak więc reasumując, było 4 poszkodowanych+1 świadek, pośrednio przyznałeś się do spawnkillu, więc ban zostaje taki jaki jest. 

//Temat zostawiam otwarty do 22:00 dnia dzisiejszego, by każdy mógł się wypowiedzieć. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hmm... Snajperze, byłem tym "NIBY 5 POSZKODOWANYM" w wparciu i teraz podam swoją wersje wydarzeń a nie wyssaną z umysłu snajpera który dostał reporty i zaczął banować...

Ogólnie miałem wtedy zepsutego spectatora, latałem po mapie bo nie mogłem patrzeć na innych i nie widziałem SCP-PlecakWypełnionyAżPoBrzegi który wraz z SCP-piesełem który nie dostał bana a też wbiegł w mtfów. Jak bym widział takie scpki to najlepiej bym poszedł do auta i uciekł a że mtfy które pewnie patrzały na scpki postanowili zbierać amunicję, ulepszać broń i biegać w kółko albo jak pewien mtf, afkować to już nie wina tych scpków. Resp był w czasie 11:10 jak prawie zawsze i jak ja zdążyłem ulepszyć se broń i wziąć amunicję to na pewno minęło 10 sekund i fakt minęło, była 10:40 kiedy dostałem obrażenie od tego scpka a inni mogli o 5-10 sekund szybciej je dostać. Tak czy siak multi uciekał, lub zginął nie wiem bo gonił mnie SCP-pieseł. Sytuacja skończyla się tak że uciekłem piesełowi i w next rundzie snajper zjailował wszystkich "niby świadków, skrzywdzonych" a mnie jako świadka 5 mtfa "poszkodowanego który dostał 60 obrażeń po czasie" nie wziął a widziałem tą samą sytuacje. Ile razy pan Shiro próbował kogoś wkręcić w takie coś że niby spawnkill po czasie. Myślę snajperze, że powinieneś zapytać się kto był tym MTF bo ja bym przedstawił tą wersje wydarzeń. To tyle, snajper, jak dla mnie powinieneś znać Shiro i jego reporty za nic polecam zapytać się np. Ezrala który je sprawdza... To tyle z mojej strony a snajper oj to było słabe zachowanie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jako jeden z reportujacych mam zamiar sie wypowiedziec.Otóż po respie mtfów  około 11:05 (może wcześniej) podchodzi scp 1471a do spawnu mtf czeka z 1-2 sek i atakuje  nas z 860 zabijając prawie wszystkich mtf (oprócz shiro który odjechal autem i który sam cie zreportował).Nawet jakby bylo po tych 10 sekundach to połowa mtfów nie mieli jak sie bronic bo zabrakło im czasu na wzięcie ammo. Nawet jakbyś poprostu nie robil tego spawnkilla to by około  5 graczy by cie nie zreportowalo :). (byłem przy rozmowie anonima z ezralem moge potwierdzic ze sie tak mówił.)

Edytowane przez pocotoczytasz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Absurd, 2 różne historie. Słowa @Zwierze z Midda wyglądają jakby pisał to, żeby zrobić na złość Snajperowi, który dał głos na nie pod jego podaniem... 

1 godzinę temu, pocotoczytasz napisał:

Nawet jakby bylo po tych 10 sekundach to połowa mtfów nie mieli jak sie bronic bo zabrakło im czasu na wzięcie ammo. 

Cały czas nie zmienia to faktu, że MTF mają jedynie te 10 sekund i nikogo nie obchodzi, że nie udało im się wziąć ammo, bo można spokojnie zebrać ammo i ulepszyć broń w tym czasie.

8 godzin temu, Zwierze z Midda napisał:

i nie widziałem SCP-PlecakWypełnionyAżPoBrzegi który wraz z SCP-piesełem który nie dostał bana a też wbiegł w mtfów. 

Mówisz, że nie widziałeś SCP-plecaka i pieseła którzy nie wbiegli w mtf, a jednak mówisz, że wbiegli w mtf i jest Ci smutno bo pieseł nie dostał bana. Jak ty tu chcesz admina lol.

Jedyne co zrozumiałem to: Anonim dostał bana za spawn kill, ale w jego mniemaniu tego nie zrobił, żąda też kary dla Shiro, a jednak wcześniej chciał degrada dla snajpera.

Zwierze z mida w geście zemsty za zły głos w podaniu, pisze coś czego nie da się zrozumieć, czyli też outuje swoje podanie, bo ten co nie potrafi poprawnie składać zdań, nie odnajdzie się w tak "poważnej" roli.

Jest też Navy oraz Snajper (tylko od nich można się czegoś normalnego dowiedzieć).

To odwołanie jest najbardziej pogmatwanym ze wszystkich, które przeczytałem. Jeśli ktoś to rozumie proszę o wytłumaczenia na priv.

Edytowane przez PutaMadre

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.