Skocz do zawartości
jonek2531

<BR#1> jonek2531

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wiek (preferowany >= 16). 12
2. Adres e-mail. jonek2531@gmail.com
3. Steam ID oraz namiary. STEAM_0:0:154655682  http://steamcommunity.com/profiles/76561198269577092/

4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator. Nie byłem adminem i mam małe doświadczenie jako administrator ale szybko się uczę. 

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty. Chciałbym zostać administratorem sieci SG, ponieważ chce pomagać innym administratorom. Często widzę na serwerze graczy którzy łamią regulamin i to w sposób karygodny. Zawsze jak czegoś nie jestem pewny pytam się administratora i wtedy mi tłumaczy. Jak widać wyżej mam 12 lat, ale jestem dojrzały i po mutacji i wiem jak zakończyć konflikt graczy. Jestem aktywnym graczem, gram prawie codziennie w Breach i na serwerze jestem lubiany przez wielu graczy. Regulamin znam bardzo dobrze.

6. https://www.gametracker.com/server_info/193.110.121.75:29900/top_players/?query=jonek2531

Pozdrawiam :1f600:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Faramour   

Często widuję gracza na serverach. Sprawuje się dobrze, gra ze świadomą znajomością regulaminu (oczywiście nie zakazuje to pojawienia się drobnych błedów i przypadkowych przewinień) i jest miły w stosunku do innych. tylko możesz trochę mniej wyznawać lennyzm?

Tylko ten wiek, paaaaaanie... Mimo wieku jestem w stanie uwierzyć tej osobie.

gra powyżej miesiąca, 100+ godzin, jest ok   nic tylko:

jestem na Tak.

naprawdę możesz mniej tego lennego na chat wylewać co?

Edytowane przez Faramour

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Michał   

Dobry wieczór, zauważyłem Twoje podanko i chciałbym wyrazić swoją opinie.

Chciałbym powiedzieć że większość osób patrzy na wiek danej osoby, jak napisałem w jakimś podaniu "wiek to tylko cyferki" czy jakoś tak i raczej nie można osądzać kogoś o jego umiejętności przez to że ma niski wiek.

Podanie napisane według mnie, szybko zgrabnie i na temat, nic dodać nic ująć, tylko że wiele starszych osób pisząc podanie stosuje taktykę, "napiszę więcej, to większa szansa na przyjęcie), i wtedy nawet popełniają jakieś błędy ortograficzne, a chyba tę osoby nie widzą że raczej administracja nie patrzy na ilość zawartości tylko na jej treść.

Jestem neutralny ze wzgląd na to że nie znam Ciebie dobrze, coś kojarzę Twój nick, jak możesz to powiedz czy grałeś na ttt, tylko to na pw.

Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To może i ja coś napiszę :D 

2 godziny temu, jonek2531 napisał:

Nie byłem adminem i mam małe doświadczenie jako administrator

Trudno jest mieć Doświadczenie jak nie był się Administratorem :/

Chciałbym zostać administratorem sieci SG, ponieważ chce pomagać innym administratorom.

Chcę być Adminem by pomagać innym Adminom ... To chyba tak nie działa :/ 

Często widzę na serwerze graczy którzy łamią regulamin i to w sposób karygodny.

Robisz tak - F12 i skarga :P 
A tak na serio to nie tylko Ty :) 

Zawsze jak czegoś nie jestem pewny pytam się administratora i wtedy mi tłumaczy.

Dobry powód by zostać Adminem .... Nie wiesz czegoś to zapytaj sam siebie xD

Jak widać wyżej mam 12 lat, ale jestem dojrzały

Przepraszam że oceniam książkę po okładce ale nie wierzę w to .... "dojrzałość" idzie w parze z wiekiem i nie ma szans by ominąć ów etapu (to znaczy są szanse nawet znam kilka takich osób ale te osoby nie mają czasu by grać w gry)

po mutacji

Najważniejsze na świecie to "mutacja" ... Jeśli ktoś Ci mówił że "inteligencja" lub "wiedza" (i nie chodziło o gry RPG) to się mylił - jedyna prawdziwa cecha która uratuje Ci życie i spowoduje że będziesz bogaty to "mutacja" ;-; 
I znów serio to nie uważasz że mutacja nie jest niezbędna ?? Możesz przecież pisać :P 

wiem jak zakończyć konflikt graczy.

Powiedzieć by nie grali w grę ?? Nie ... to nie to ... a może jesteś Bogiem i wiesz jak "dogodzić" każdemu ??? 
Ponownie na serio - konflikt graczy będzie zawsze bo nie ma rzeczy na świecie która każdemu by dogodziła (mówię o rzeczy a nie czynności) :P 

----------
A więc tak ... jestem na NIE :) 
Głównym moim powodem tej decyzji jest fakt że pamiętam jak dawałem Ci bana kiedy przyszedłeś na spawn wsparcia, stanąłeś przede mną i zacząłeś bić z Stunstick'a w paczki z amunicją by kolejne wsparcie nie miało z czego strzelać mówiąc przy tym "amunicja jest zabroniona". Nie chodzi tu o samego bana a o czyn który był - jak sam to nazwałeś - karygodny. Chciałeś utrudnić rozgrywkę innym używając niedociągnięć trybu ...  

Kolejnym (mniejszym ale jednak) powodem jest to że nie widzę powodu dla którego chcesz rangę ... Napisałeś że chcesz pomóc administracji ale to jest oczywiste składając podanie .... Napisałeś że ludzie łamią regulamin ale to tym bardziej jest oczywiste .... Opisałeś siebie - ok, rozumiem ale dalej brakuje mi tego przekonywającego argumentu który powiedział by "wiem czego brakuje na serwerze co ja mogę dać".

Z plusów masz jedynie "aktywność i godziny" co jest za mało jak dla mnie :) ("za słabe plusy" .... nie myl z "za mało godzin" lub "za mało aktywny") 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gracz gra regularnie na breachu i nie łamię regulaminu do tej pory.Zna bardzo dobrze regulamin także nie widzę problemu aby dać graczowi szansę na tym stanowisku.

Mam nadzieje że w tym wieku dostaniesz się na to stanowisko. :) Jestem na TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 2.10.2017 o 19:54, Faramour napisał:

i jest miły w stosunku do innych. tylko możesz trochę mniej wyznawać lennyzm?

Dnia 2.10.2017 o 19:54, Faramour napisał:

naprawdę możesz mniej tego lennego na chat wylewać co?

tak

Dnia 2.10.2017 o 20:32, Michał napisał:

Podanie napisane według mnie, szybko zgrabnie i na temat, nic dodać nic ująć

dziękuję :)

Dnia 2.10.2017 o 21:22, NavySealPL napisał:

Głównym moim powodem tej decyzji jest fakt że pamiętam jak dawałem Ci bana kiedy przyszedłeś na spawn wsparcia, stanąłeś przede mną i zacząłeś bić z Stunstick'a w paczki z amunicją by kolejne wsparcie nie miało z czego strzelać mówiąc przy tym "amunicja jest zabroniona". Nie chodzi tu o samego bana a o czyn który był - jak sam to nazwałeś - karygodny. Chciałeś utrudnić rozgrywkę innym używając niedociągnięć trybu ...  

Wtedy postąpiłem w sposób karygodny i zostałem ukarany. Z gunstick'a zacząłem uderzać po tym jak zrespiło się pierwsze wsparcie, a drugie pewnie nie doczekało by się, ponieważ runda by się wcześniej skończyła :|. (a nawet jeśli, dużo by nie zrobiło, nawet jakby mieli amunicje) 

Dnia 4.10.2017 o 19:16, PutaMadre napisał:

bricz potrzebuje pomocy.

hmm... xD

Wcześniej nie napisałem swojego SB więc go teraz napisze (nie klikaj tu)

Pozdrawiam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Limbo   

Podanie odrzucone.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.