Skocz do zawartości
Chester

Dobór procesora do płyty głównej

Rekomendowane odpowiedzi

Chester   

Jak w temacie jaki procesor wydajniejszy polecacie na tą płytę główną? chodzi mi o FPS-y zeby były stałe 30fps... Lmc76Hj.jpg procek dotychczasowy oraz płyta głowna: ejNltgh.jpg głownie potrzebuje wiecej FPS-ów do Army 3... Karta graficzna to Nvidia 750 TI 1GB. 

Jeśli macie jakieś konkretne oferty to poproszę :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na ten socket nie ma praktycznie z czego wybierać.

Najwydajniejszy procesor w tym przypadku to AMD APU A10-6800K, problem w tym, że jest niedostępny, ale nawet jeśli gdzieś go znajdziesz, to zadaj sobie pytanie, czy naprawdę się opłaca, bo ja uważam, że nie. Lepiej odłóż sobie trochę pieniędzy i zainwestuj w coś lepszego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Chester   

jak bym chcial zmieniac plyte i procek to bym sie nie pytal o amd tylko od razu intel... a na to musze zbierac... a nie chce miec wydatków az takich.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Propozycję procesora dostałeś, tyle że średnio z jego dostępnością. Jeżeli chcesz więcej fpsów, to raczej nic innego nie pomoże, bynajmniej na tej podstawce.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Holender, takie wybieranie nowego procka, mając na uwadze "nie chcę za dużo wydać, a już na pewno nie przepłacić" jest piekielnie ciężkie. Sam szukałem sobie coś przez wiele miesięcy i przekładałem i zastanawiałem się... Niestety w przypadku tych parametrów nie mogę pomóc, ale trzymam kciuki. Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Chester   

sek w tym ze jak bym chcial intela to 2000 musze wydac... a tyle nie mam jak na razie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Chester   

szay czy ja powiedzialem ze 2000 na sam procek chce wydac? czytaj ze zrozumieniem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta