Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

kamil///   

1. Nick, na który została nałożona kara: kamil\\\

2. Steam ID: STEAM_0:0:115432379

3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:115432379&advType=steamid

4. Opis sytuacji: Publicznie udostępniłem dane osobowe jednego z administratorów serwera/Multikonto.

5. Coś od siebie: Bana dostałem w sierpniu, po odwołaniu został skrócony mi do miesiąca. Gdy moje multikonto zostało zbanowane podczas gry na serwerze (gdy Pomidor napisał mi na pw, że musi dać mi bana, zachowałem się nie odpowiednio) Bardzo żałuję tego co zrobiłem i wiem, że moje zachowanie nie było odpowiednie.. Dezyla chciałbym przeprosić jeszcze raz, choć wątpię że cokolwiek to zmieni. Na serwer bardzo chciałbym wrócić, proszę o danie mi OSTATNIEJ szansy i obiecuję, że jeżeli została by dana mi ta szansa nie zmarnuje jej i nie będę sprawiał jakichkolwiek problemów.

Edytowane przez kamil///

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Garzki   

Kamil to dobry gracz pomimo swoich "chwil słabości" które czasem wystąpią jest gracze naprawdę miłym i koleżeńskim, na serwerze jest duzo osób które go lubia i szanują, każdy czasem pierw zrobi a potem pomyśli. Moim zdaniem odbycie kary 2-miesięcznej jest wystarczającą "pokutą". To że zagrał na multi koncie pokazuje nam tylko to że Kamilowi serwer naprawdę przypadł do gustu i że chętnie pograłby razem z nami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jesus   

bardzo lubię Kamila, nigdy wcześniej nie miałem z nim większych problemów... jestem za zdjęciem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
leny   

ja również jestem za zdjęciem bana. coraz więcej ukaranych graczy którzy tworzyli dobrą społeczność serwera mimo swoich durnowatych występków okazuje skruchę i uwazam że powinni dostać szansę na pokazanie się z tej dobrej strony i odbudowania swojego dobrego imienia. jestem za.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cóż, Dezyl opuścił szeregi administracji, więc ostateczną decyzję w tej sprawie musi podjąć @Remzo.

Myślę, że zrozumiałeś to, co zrobiłeś źle, więc również jestem za unbanem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Criss   

Prawie 2 miesiące pbana robią robotę widać że tęskni za placem bo nie odpuszcza  dalej jestem na tak za zdjęciem bana

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
xStrike!   

Jestem za zdjęciem bana myślę że Kamil przemyślał swoje zachowanie i taka sytuacja się już nie powtórzy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dezyl   

Jestem na nie. Zachnowales sie jak gowniarz i jeszcze nie chciales sie do tego przyznac + multikonto.

Edytowane przez Dezyl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
OsheexDD   

Myślę, że kamil przemyślał swój błąd, i jestem za ub. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Rzuf   

@kamil///- Gracz, z dużym poczuciem humoru, z którym fajnie można było pożartować i porozmawiać. Myślę, że odpokutował swoje i więcej takiej głupoty już nie zrobi. Wiem, że mój głos raczej nic nie zmieni, ale jestem za odbanowaniem tego gracza.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Remzo   

Witam

Mocą nadaną mi przez wodza sprawiam, że otrzymujesz ostatnią szansę na poprawę swojego zachowania. Niech temat Ci o tym przypomina, albowiem traktuje go jak swego rodzaju umowę - będziesz się źle zachowywał i wylecisz z banem tym razem bez możliwości napisania odwołania.

Pozdrawiam

Remzo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.