Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jest ktoś chętny aby pograć wieczorami w Armę? Najlepiej jakie coopy. Serwer może być ten, lokalny ale nie musi. 
Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W aktualnych czasach, jeśli z kimkolwiek więcej niż ze mną, można pograć najwyżej w piątek/weekendy na dwójce. Dużo stałych graczy Arma 2 przeszło sobie na trójkę, co zresztą Ci wczoraj wytłumaczyłem ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Barnaba   

No jakbym miał Arme2 to też bym zagrał no ale nie posiadam OA także trochę lipa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Słuchaj Mateusz, to bardzo dobrze z twojej strony, że chciałbyś pograć wieczorami i takie tam, ale jeśli chcesz pograć i tworzysz temat o pograniu, to może się mylę może nie, ale wypadałoby wejść wieczorem na ts'a, albo na serwer i kogoś zgarnąć, powiedzieć że jesteś, czy cokolwiek. A ja widzę, że temat stworzyłeś, mnie zagadałeś, mówisz "wieczory wolne", będziesz wbijał i tyle zrobiłeś. Nie pojawiałeś się, nie zaczepiałeś mnie od tamtej pory, na ts'ie/steamie od twojej strony jest cisza i co? Ty chcesz tak grać "wieczorami"?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
KerimPL   

Brawo Cichy. Ja jeszcze trochę będę wyłączony z obiegu. Problemy sprzętowe. Niech nikt mnie nie skreśla😀

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
KerimPL   

Sam nie da rady, ja mam problem ze sprzętem.  Cały czas pod górkę. Grywa ktoś jeszcze?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Siemka , na tą chwile to chyba mało kto.Przynajmniej niewiele osób udziela się na forum.Nie wiem jak to wygląda na serwerach bo ostatnio mniej obserwuje co słychać na starych śmieciach. Mam nadzieje że jeszcze pogramy za jakiś czas.

Pozdrawiam Czuba

Dnia 4.10.2017 o 20:05, Barnaba napisał:

No jakbym miał Arme2 to też bym zagrał no ale nie posiadam OA także trochę lipa.

Z tego co się orientuję to A2 OA kosztuje teraz groszowe sprawy, jak się uprzesz to nawet mniej niż 10 zł.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Osobiście zawsze jestem skory do gry. Ale tak się złożyło, że dużo gracze najczęściej zwyczajnie nie zostaje dłużej i idzie (najprawdopodobniej) do "następnej" gry. No co zrobić. Patrz powyżej, gracz zrobił temat o grze, zaczepił mnie osobiście, ale zaraz po tym stracił zainteresowanie i forum i kontaktem ze mną. Nic kompletnie, pustka z jego strony.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
nonejm   

jeśli będzie ochota by pograć w szerszym gronie to również dołączę się do gry :) Dwójka czy trójka nie robi róznicy.

Miło wspominam grę  na Strefie kilka lat temu za czasów Szachcika MAC'a i innych . Z chęcią bym jeszcze raz zasiadł do tej gry w coopa polatał black hawkiem albo herkulesem ^^

Edytowane przez nonejm

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta