Skocz do zawartości
Zaufany

<BR#1>Zaufany Happy

Rekomendowane odpowiedzi

Zaufany   

1. Wiek: 15
2. Adres e-mail: [email protected]
3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:1:115335259, http://steamcommunity.com/profiles/76561198190936247
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Nigdy nie byłem adminem, ale ''musi być ten pierwszy raz''. Podstawowe komendy ulx znam i wiem, że poradzę sobie na stanowisku operatora.
5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty: Oczywiście chcę zostać operatorem, aby ''ogarniać'' ludzi na serwerze i pomagać administracji w reportach, których trochę jest. Bardzo lubię tryb i chciałbym umilić graczom rozgrywkę, banując/pouczając łamiących regulamin i robiąc jakieś event'y, bo rozgrywka powoli staje się monotonna. Też czasami trzeba pomóc, gdy ktoś się zbugował lub zamknął w miejscu bez wyjścia. Wchodząc na serwer gracze nie czytają regulaminu, a gdy go łamią moje upomnienia ''nie działają'', bo jestem ''tylko'' graczem i nie zwracają na mnie uwagi. Przeważnie nie ma adminów i dużo czasu, porządku pilnują ''zaufani'', ale wiele reportów przepada bo gracze wychodzą. Znam bardzo dobrze regulamin, chociaż to powinna znać każda osoba :P. Jestem na serwerze rozpoznawalny i od 18.09 mam range ''zaufany''. Nie jestem osobą, którą łatwo sprowokować i raczej nie wdaje się w kłótnie z graczami. Rzadko używam mikrofonu, ponieważ nie mam na razie takiej potrzeby, lecz gdybym dostał stanowisko, będę się już komunikować na chat'ie głosowym (głos mam po mutacji). Nie jestem również osobą, która czeka, aż ktoś złamie regulamin, tylko upominam gdy widzę, że może dojść do takiej sytuacji, a jak jest to małe wykroczenie daje szanse poprawy. Mam dobre relacje z graczami, jak też z administracją.
6. Gametracker: https://www.gametracker.com/player/Zaufany Happy/193.110.121.75:29900/ - Tu jest nick z 30 dniami i godzinami,
   https://www.gametracker.com/player/*%3D%3FHappy%3F%3D*/193.110.121.75:29900/ , https://www.gametracker.com/player/Happy/193.110.121.75:29900/ , https://www.gametracker.com/player/Happy %23LeLArmy/193.110.121.75:29900/ - a Tu 3 nick'i z jakąś lepszą ilością godzin. ~215h

Sourcebanhttp://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:1:115335259&advType=steamid -jeden ban za rdm (był przypadkowy, ale widzę, że w banie nic nie napisane):/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
TNTstars   

Happy to osoba która według mnie nadaje się na te stanowisko

-często bywa na serwerze 

-Godziny Gry

-ogarnięty 

minusów nie znalazłem

Mój głos jest na TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 godziny temu, Zaufany napisał:

robiąc jakieś event'y, bo rozgrywka powoli staje się monotonna.

Nie jesteś od event'ów .. od tego jest Head Admin.

Też czasami trzeba pomóc, gdy ktoś się zbugował lub zamknął w miejscu bez wyjścia.

Nie trzeba ... to że Administracja pomaga to tylko i wyłącznie dobre chęci.

Wchodząc na serwer gracze nie czytają regulaminu

Odkryłeś Amerykę ... brawa ;-; 

a gdy go łamią moje upomnienia ''nie działają'', bo jestem ''tylko'' graczem i nie zwracają na mnie uwagi.

F12 i skarga na forum lub Discord :) 

Przeważnie nie ma adminów i dużo czasu, porządku pilnują ''zaufani'', ale wiele reportów przepada bo gracze wychodzą.

Po 1 - Na #1 jest sporo aktywnej Administracji
Po 2 - Zaufanie nie pilnują porządku ... po prostu pomagają by nie nadużywali czatów gdzy nie ma Administracji.
Po 3 - Wiele reportów w ogóle jest pisanych bez sensu co powoduje że nikt się tym nie zajmuje.

Znam bardzo dobrze regulamin, chociaż to powinna znać każda osoba

Znajomość regulaminu to obowiązek każdego kto składa podanie.

od 18.09 mam range ''zaufany''.

Cudem ;-; 

raczej nie wdaje się w kłótnie z graczami.

Do tego dojdę pod koniec :) 

Nie jestem również osobą, która czeka, aż ktoś złamie regulamin, tylko upominam gdy widzę, że może dojść do takiej sytuacji,

Medium jakieś czy co ??? ;-; Za dużo tu niewiadomych byś mógł przewidzieć kiedy ktoś złamie regulamin bo to kwestia sekund :/ 

---- 
A więc tak ... Jestem na NIE :)
Nie raz i nie dwa musiałem Cię uspokajać bo przesadzałeś na serwerze. Do tego dodam to co wyżej zacytowałem - bardzo mi przykro ale trudno mi się widzi kogoś z grupy szkalującej Tako w Administracji ... tak, wiem że należysz do tej grupy a bana nie masz bo twoja aktywność była znikoma ale sam fakt ze możesz wykorzystywać swoje uprawnienia w celach prywatnych bo będziesz pod wpływem "kolegów" powoduje że osobiście zamknął bym to w tym momencie :/ Nawet jeśli nie jesteś już na discordzie tej "grupy" to i tak obecność masz tam zaliczoną :)

PS - 

Mam dobre relacje z graczami, jak też z administracją.

z Graczami może ale z Administracją chyba nie do końca :/ przynajmniej "za moich czasów" nie byłeś jednym z tych dobrych graczy :/ 

Edytowane przez NavySealPL

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Znam Zaufanego Happy'ego z Breacha

PLUSY

-Zachowuję się dobrze

-nigdy nie widziałem na obserwatorze, że złamał jakiś punkt regulaminu

-nie używa wulgaryzmów

-jest miły

MINUSY

-może znajdę xD

A więc jestem na...

Spoiler

TAK

Nie prowokuje graczy. :1f601:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Łebski   

Powiem tak, znam hapiego z serwera od dawna i sprawiał wrażenie uczciwego i ,,zaufanego,, gracza. Jednakże po mojej półtora miesięcznej przerwie wiele rzeczy mogło ulec zmianie patrząc po negatywnej opinii @NavySealPL. Podsumowując ogólnie byłbym na tak ale nie jestem w temacie i nie wiem jak jest obecnie więc pozostanę neutralny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Faramour   

Gracz dużo gra na serverze, gra regularnie.

Jest "miły", zachowuje się dobrze i zauważa, kiedy inne osoby łamią regulamin.

Po za tym, porównując do dwójki, gdzie jest średnio 3 operatorów online, potrzebujemy więcej osób na tym stanowisku na serverze #1.

Jestem na tak...

Edytowane przez Faramour
Powodem były powody

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gracza znam bardzo dobrze na serwerze i do tego często gra na breachu.

Daje znać kiedy ktoś łamie regulamin przez nie ma problemów na serwerze i z rangą zaufany dobrze się sprawuje.

Mam nadzieje że zostaniesz przyjęty do naszego grona administracji. :) Jestem na TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Alucardd   

Gratuluje dołączenia do grona administracyjnego. Podanie zostaje przyjęte w imieniu @Limbo.

Temat zamykam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.