Skocz do zawartości
Sinon ❥ (Asada Shino)

Przeprosiny Całej Administracji StrefyGier <------

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, na który została nałożona kara: Sinon ❥ (Asada Shino)
2. Steam ID: STEAM_0:1:90828602 i 76561198141922933
3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0:1:90828602&Submit
4. Opis sytuacji: Witam ponownie całą administrację StrefyGier,otóż otrzymałem unbana na forum,więc postanowiłem spróbować swoich sił i napisać odwołanie od bana na wszystkich serwerach StrefyGier. Nie działo się to na Serwerze ale na Forum Breach'a. Bana otrzymałem za to,że działałem na szkodę Sieci i Serwerów StrefyGier (Przyznaję się z tym w 100%). Działo się to tak,że na forum powstał temat "Kroniki Briczowców Gall Anonim" i tam mówiono że Administracja niesprawiedliwie banuje albo banują tych którzy im nie pasują czy jakoś tak,wtedy napisałem że pójdę w ich ślady i zemszczę się na administracji ,na następny dzień tak jak zawsze,chciałem wejść na serwer i patrze że mam bana, także weszłem na SourceBans i zobaczyłem,że mam WebBana (Wtedy już zrozumiałem za co ten ban i teraz sądzę że ten ban był słuszny bo jednak w ten sposób szkodziłem administracji).

5. Coś od siebie: Przez ten czas kiedy miałem tego WebBana przemyślałem na swoim zachowaniem i wiem,że źle postąpiłem.

Chciałbym przeprosić całą Administrację StrefyGier i proszę o ostatnią szansę  :( 

Sinon ❥ (Asada Shino)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
oSi'   
Godzinę temu, Sinon ❥ (Asada Shino) napisał:

na następny dzień tak jak zawsze,chciałem wejść na serwer i patrze że mam bana

Zawsze wchodzisz na serwer +/- 300 razy? Ta akcja mogła zaszkodzić Strefie gier o ile już nie zaszkodziła (ss wchodzenia na serwer w spojlerze)

Po tym co zrobiłeś jestem na Nie. 

Pozdrawiam oSi'

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, oSi' napisał:

Zawsze wchodzisz na serwer +/- 300 razy? Ta akcja mogła zaszkodzić Strefie gier o ile już nie zaszkodziła (ss wchodzenia na serwer w spojlerze)

Ukryj zawartość

Po tym co zrobiłeś jestem na Nie. 

Pozdrawiam oSi'

Jeżeli chodzi ci o to jak co chwilę wchodziłem to to ja to robiłem gdy miałem już tego Webbana. No poprostu,tak się wkurzyłem,że właśnie to zrobiłem :(

Zrobiłem to tylko dlatego,że Dostałem tego bana, wkurzyła mnie treść powodu mojego bana, ale tak jak pisałem wcześniej zrozumiałem swój błąd i wiem,że źle zrobiłem z tym że napisałem,że się zemszcze i z tym "Spamieniem" i nie sądzę abym to zrobił jeszcze raz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po 1 -

§ 2.14 Zabronione jest cytowanie samego siebie pod postem. 

Bez wyjątków

Po 2 - 

2 godziny temu, Sinon ❥ (Asada Shino) napisał:

Jeżeli chodzi ci o to jak co chwilę wchodziłem

To wpadłeś na genialny pomysł by zrobić to co twoi koledzy którzy też mają bany ....
PS - Nie wymiguj sie bo oni robili / robią to samo że ciągle wchodzą na serwer.

Po 3 - 

4 godziny temu, Sinon ❥ (Asada Shino) napisał:

napisałem że pójdę w ich ślady i zemszczę się na administracji

I po tym tekście chcesz unbana .... to tak samo jakbyś powiedział przy policji że "planujesz zamach na rząd" a potem oczekiwał że wyjdziesz z więzienia ... to tak nie działa i jestem przeciwny by nawet myśleć nad nadaniem Ci "drugiej szansy" 

Po 4 -

53 minuty temu, Sinon ❥ (Asada Shino) napisał:

Jeżeli chodzi ci o to jak co chwilę wchodziłem to to ja to robiłem gdy miałem już tego Webbana, a nie gdy pierwszy raz weszłem i zobaczyłem tego bana. No poprostu,tak się wkurzyłem,że właśnie to zrobiłem

Zrozumiałeś i zacząłeś spamić  bo "zdenerwowałeś" się jak zobaczyłeś bana po raz drugi, trzeci, czwarty (....) trzydziesty piąty, trzydziesty szósty itd.

------------------
Podsumowując:
3x NIE ... dziękujemy :)

Edytowane przez NavySealPL

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeżeli chodzi o ten punkt 2, to z czego ja się niby wymiguje,wytłumacz mi to proszę :/ ; _ ;  Nie sądzę abym się z czegoś wymigiwał, przyznałem się do swojej winy.

Po 2. Ja nie wiedziałem że oni też "Spamią", myślałem że tylko ja to robiłem ;_;

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Tácõ   

Witam

19 godzin temu, Sinon ❥ (Asada Shino) napisał:

Działo się to tak,że na forum powstał temat "Kroniki Briczowców Gall Anonim" i tam mówiono że Administracja niesprawiedliwie banuje albo banują tych którzy im nie pasują czy jakoś tak

Spoiler

VzyLnJC.png

14 godzin temu, Sinon ❥ (Asada Shino) napisał:

Po 2. Ja nie wiedziałem że oni też "Spamią", myślałem że tylko ja to robiłem ;_;

Bullshit. Wszyscy doskonale wiemy o tym waszym ataku "DDOS", kto był pomysłodawcą i wiemy też że jako pierwszy go poparłeś.

Przechodząc do sedna sprawy nie sądzę żeby ktokolwiek z waszej organizacji ludzi myślących inaczej miał jakiekolwiek szanse na unbana po tym co zrobiliście :)

Na nie.

Nie Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 minuty temu, Tácõ napisał:

Witam

Pokaż ukrytą zawartość

VzyLnJC.png

Bullshit. Wszyscy doskonale wiemy o tym waszym ataku "DDOS", kto był pomysłodawcą i wiemy też że jako pierwszy go poparłeś.

Przechodząc do sedna sprawy nie sądzę żeby ktokolwiek z waszej organizacji ludzi myślących inaczej miał jakiekolwiek szanse na unbana po tym co zrobiliście :)

Na nie.

Nie Pozdrawiam

DDOS, to nie był mój pomysł... Pomysłodawcą był Coobalt i jeszcze jakiś jego jeden znajomy.

O DDOS pytaj się Coobalta,Ja tylko przekazywałem informacje od Coobalt'a, do tej "Organizacji" (Ponieważ on nie lubi używać Discorda,tak mi powiedział przynajmniej) 

Po 2 Taco! Ja w tej "Organizacji" od dawna się nie udzielam, i mnie nie obchodzi co się w tej Organizacji działo lub dzieje (mam to gdzieś co będą na mnie mówić)

Po 3 Gdybyś chciał wiedzieć to ludzie się zmnieniają... i zasługują na 2 szansę  a nie od razu "Nie dawajmy mu drugie szansy, bo on zrobił to i tamto" ;_;

A i z tym,że Coobalt wyraził w 100% swoją opinię to nie chodzi mi o to,że dobrze że wyzywał Operatora tylko chodzi mi o to,że on wyraził po prostu swoją opinię na temat Administracji,że są niesprawiedliwi itd.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.