Skocz do zawartości
Faramour

Inżynier MTF

Rekomendowane odpowiedzi

Faramour   

Jako że nie ma tematu "pomysły na klasy" to wstawiam to w Propozycje i Pomysły (wiąże się też to z "moim" szablonem posta).

Nazwa klasy : Inżynier MTF

Ilość punktów życia : 100

Statystyki szybkości/sprintu/skoku : takie jak Porucznik MTF

Ekwipunek : *ekwipunek Porucznika MTF* + S.L.A.M jedna sztuka (3 bomby) oraz (jeżeli to możliwe) przedmiot stworzony na potrzebę tej klasy "tworzący" blisko Inżyniera propa wieżyczkę, taką, którą czasami potrafi stworzyć SCP-343.

Broń : VSS Vintorez (mocna wersja) lub pistolet Five-Seven (słabsza wersja)

Wymagany Poziom : 6 (mocna wersja) lub 4 (słabsza wersja)

Miejsce spawnu : tam jak wszystkie MTF'y w pokoju Odrodzenie MTF

Coś od siebie : moim zdaniem jest to ciekawy pomysł na klasę, i mam nadzieje że jest na tyle "nie op" i możliwy do wprowadzenia, że zostanie dodany w następnym update. Tworząc tą klasę, można by wybrać wersję słabszą od niższego poziomu lub mocniejszą.

Proszę o pisanie pod tym postem co uważacie na temat danej klasy, czy według was jest ona dobrym pomysłem, czy nie, bo "rdm'y posypią się jak z rękawa".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cóż...

Faktycznie już bardzo długo nie pojawiła się na serwerze żadna, nowa postać. Aczkolwiek istotne jest, żeby owa miała ograniczenia. Przede wszystkim musiałaby mieć ograniczoną możliwość respienia wieżyczek. W przeciwnym tazie wrogie klasy (szczególnie D) nie miałyby szans.

Jeśli chodzi o poziom, od którego dostępna byłaby dana postać, to uważam, że optymalny byłby level 7. Nie wiem, czy moje uzasadnienie jest dobre, ale zdobycie tych 100 000 expa i nie otrzymanie żadnej nowej postacii jest irytujące.

Podsumowując, ta postać byłaby dobrym urozmaiceniem w rozgrywce, lecz należy pamiętać, aby nie dać jej zbyt dużej "wolności".

Jak najbardziej jestem na TAK.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Faramour   

Z mojego założenia klasa ta miała by możliwość stawiania tylko jednej wieżyczki, lecz jak pisałem, była by to ta "wieżyczka", którą czasami tworzy/zamienia ludzi w  SCP-343. Jak niektórzy wiedzą, taki turret zadaje małe obrażenia, nie mówiąc o tym że rzadko namierza przeciwników na zasięg większy niż 5-10 metrów oraz zbyt łatwo jest ją przewrócić, a sama wieżyczka była by bardziej jako zabieg humorystyczny * bo tf2 wszędzie musi być, i jak nie ma czapek to będzie co innego *. Jednak jeżeli pomysł ten by przeszedł, to można by pomyśleć o stworzeniu nowego rodzaju turret'u, który był by dużo skuteczniejszy. Zgadzam się też z pomysłem na 7 lvl, faktycznie troche denerwuje że na tym poziomie nic się nie dostaje za tyle expa potrzebnego.

Edytowane przez Faramour
estetyka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

może zamiast wieżyczki lepiej dodać możliwość stawiania jakiejś broni stacjonarnej/pudła z amunicją (chodzi mi o takie ścianki z zamontowaną bronią i skrzynie z amunicją jak z half life 2 tyle, że z ograniczonym zapasem amunicji) 

a co do pierwotnego pomysłu to jestem na tak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,

uważam, że Inżynier MTF to bardzo dobry pomysł do Breacha tylko to co mi nie pasuje:

Dnia 8.10.2017 o 14:03, Faramour napisał:

Ilość punktów życia : 100

skoro Inżynier to Inżynier musi ciężko pracować (np. budować) a za ciężką prace ma więcej siły, czyli może mieć więcej punktów zdrowia, więc proponuje 130 hp lub 150 hp lub 200 hp (chodzi mi o to, że na start ma 130 hp lub 150 hp lub 200 hp) :)

To wszystko =P

Jestem za tym by dodać Inżyniera MTF do gry!!! ;D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 8.10.2017 o 14:03, Faramour napisał:

Statystyki szybkości/sprintu/skoku : takie jak Porucznik MTF

Ekwipunek : *ekwipunek Porucznika MTF* + S.L.A.M jedna sztuka (3 bomby) oraz (jeżeli to możliwe) przedmiot stworzony na potrzebę tej klasy "tworzący" blisko Inżyniera propa wieżyczkę, taką, którą czasami potrafi stworzyć SCP-343.

"Poruczniku !! Ma pan tu kilka min przylepnych i od teraz będziecie nazywać się 'Inżynier'. Zrozumiano ?!?" 
A tak na serio to S.L.A.M. zosatł już kiedyś dodany do dyspozycji serwerowej i skończyło się to żle w nieodpowiednich rękach.
PS - (jeżeli możliwe to) chce to zobaczyć .... Azusa w osotatnim czasie trudno przekonać by wgrał na jeden z serwerów system reportów (co według niego trwa 5 sekund) a co dopiero robienie i dodawanie nowej postaci :/ 

22 godziny temu, astropieseł napisał:

Faktycznie już bardzo długo nie pojawiła się na serwerze żadna, nowa postać.

Faktycznie ... a tak z ciekawości - kogo to interesuje ?? Osobiście nie sądzę by była potrzebna już jakakolwiek nowa postać.

W przeciwnym razie wrogie klasy (szczególnie D) nie miałyby szans.

Taaa.... bo ta klasa zniszczy ich szanse na przeżycie kiedy i tak wybija ich SCP :/ Nie pamiętam już czasów kiedy Klasa D miała jakiekolwiek szanse ... Zawsze zamknięci oraz bez bronni stają na przeciw SCP i czasem dojdzie do nich uzbrojona Ochrona która dobija to czego nie dorwało SCP :/

Nie wiem, czy moje uzasadnienie jest dobre, ale zdobycie tych 100 000 expa i nie otrzymanie żadnej nowej postacii jest irytujące.

oraz

16 godzin temu, Faramour napisał:

Zgadzam się też z pomysłem na 7 lvl, faktycznie troche denerwuje że na tym poziomie nic się nie dostaje za tyle expa potrzebnego.

Nie sądzicie że ten poziom "weteran" nie jest by zyskiwać nie wiadomo ile ?? On bardziej ma być jako "Gratulacje ... Grasz tak długo że zasługujesz na miano 'Weterana'" a następne poziomy to tak jak w niektórych grach - Zdobywasz maksymalny poziom postaci by zyskiwać "nowe poziomy" które coś dają (w tym przypadku to jeszcze więcej nowych klas) 

Podsumowując, ta postać byłaby dobrym urozmaiceniem w rozgrywce, lecz należy pamiętać, aby nie dać jej zbyt dużej "wolności".

Tak ... zamkniemy ją w pomieszczeniu na kartę poziomu 5 - jak ktoś go otworzy to niech szaleje xDD 

była by to ta "wieżyczka", którą czasami tworzy/zamienia ludzi w  SCP-343.

Wieżyczka która zmienia ludzi w SCP-343 - najbardziej pożądany przedmiot na Breach xDD

taki turret zadaje małe obrażenia, nie mówiąc o tym że rzadko namierza przeciwników na zasięg większy niż 5-10 metrów oraz zbyt łatwo jest ją przewrócić

My na pewno myślimy o tym samym przedmiocie ?? Wiesz, "ten turret" jest w stanie mordować setki oraz nie ma takiej słąbej celności ... co do wywalenia to najpierw dojdź :) 

sama wieżyczka była by bardziej jako zabieg humorystyczny * bo tf2 wszędzie musi być, i jak nie ma czapek to będzie co innego *.

Humorystycznie dodać broń z Half-Live 2 by kojarzyło się z TF2 ??? 

Spoiler

Albo nie .....

Jednak jeżeli pomysł ten by przeszedł, to można by pomyśleć o stworzeniu nowego rodzaju turret'u, który był by dużo skuteczniejszy.

"dodajmy postać która już jest ale dajmy jej bomby które może przyczepiać na ścianę, rzucać przed siebie oraz "replikować"; zmieńmy nazwę i dodajmy OP działko do rostawiania a potem ulepszajmy działko" 
Wiesz co ??? Może jednak darujmy sobie rozwijanie dalej tego tematu ?? 

może zamiast wieżyczki lepiej dodać możliwość stawiania jakiejś broni stacjonarnej/pudła z amunicją (chodzi mi o takie ścianki z zamontowaną bronią i skrzynie z amunicją jak z half life 2 tyle, że z ograniczonym zapasem amunicji) 

a co do pierwotnego pomysłu to jestem na tak

"No nie podoba mi się ten pomysł bo zmienił bym to i tamto ale ogólnie co do tego pomysłu to podoba mi się" ;-;

Muszę to komentować ??? 

8 godzin temu, jonek2531 napisał:

skoro Inżynier to Inżynier musi ciężko pracować (np. budować)

"Skoro Strażak to musi ciężko pracować (np: piec ciasto)" 

;-;

Spoiler

"Inżynier – osoba, która ma umiejętności i wiedzę zdobytą w zakresie nauk inżynieryjnych i technicznych. Jest to także określenie tytułu zawodowego nadawanego przez uczelnie wyższe po ukończeniu studiów inżynierskich."

"Inżynier stosuje metody naukowe oraz naukowy punkt widzenia do rozwiązywania i analizowania problemów technicznych, w czym pomaga mu jego wykształcenie. Praca inżyniera w znaczniej mierze jest umysłowa i kreatywna. Wymaga ona również umiejętności zarządzania."

Nie chce mi się pisać własnymi słowami by nie było "jesteś idiotą" dlatego masz link na dole skąd wziąłem powyższe fragmenty :)
https://pl.wikipedia.org/wiki/Inżynier

za ciężką prace ma więcej siły

Można ciężko pracować niefizycznie czyli nie używając mięśni tylko głowy ... polecam spróbować :) 
PS - tylko nie używaj głowy na ścianie ;-; 

więc proponuje 130 hp lub 150 hp lub 200 hp (chodzi mi o to, że na start ma 130 hp lub 150 hp lub 200 hp)

Dajmy Ci medal za wyjaśnianie tektu który jest jasny (chodzi mi o to żebyśmy dali Ci medal za wyjaśnianie tektu który jest jasny od początku) :/ 

Jestem za tym by dodać Inżyniera MTF do gry!!

Hola, hola ... od razu do gry ??? Wiesz ... nie każdy chciałby mieć pobieranego takiego "inżyniera" by pograć na czystym GMod'zie :/ 

-----------

A co do samego pomysłu:

Osobiście uważam że to co się znajduje już na serwerze na chwilę obecną to jest wystarczająco (a nawet za dużo) ... nowe "dodatki" nie są potrzebne. Musze jednak przyznać że sam pomysł jest ciekawy i gdyby nie to że serwery już mają dość sporo w sobie to bym nawet to poparł (dodając kilka możliwych zmian ) :) Niestety na chwilę obecną musze wyrazić się negatywnie na ten temat (Innymi słowy - Jestem na NIE) z powodu już i tak za dużego kontentu. 

Edytowane przez NavySealPL

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta