Skocz do zawartości
pocotoczytasz

Br#2 Podanie o Operatora Akeno

Rekomendowane odpowiedzi

1.Wiek  (preferowany >= 16) 13 w kwietniu 14 (jak na te 13 lat jestem dość ogarnięty)

2.Adres Email [email protected] (nie pytajcie zakładałem go o 2 w nocy :c)

3.Steam Id STEAM_0:1:186537259 http://steamcommunity.com/id/xdwaw/

4.Doświadczenie jako administrator: Nigdy nie byłem administratorem/operatorem lecz  szybko sie ucze , i znam dużo komend więc z tym nie byłoby problemu:)

5.Dlaczego chce zostać administratorem/operatorem SG: Witam! Chce zostac operatorem serwera Br#2, dlatego że dość często gram na serwerze i kojaże dość dużo graczy jak i administracji i sądze że oni mnie tak samo kojażą i miejmy nadzieje że lubią :).Mam dość duże doświadczenie w br#2 jak i jego zasad. Dostałem jedynie 2 bany po 1h za rdm ale od tego czasu przestrzegam regulamin i zawsze mam go właczonego pod shift + tab i czasami pokazuje graczom numer w regulaminie w którym popełnili błąd.Czasami widać  jak niektórzy gracze łamią regulamin kiedy nie ma administracji a wtedy jak ktoś ich reportuje to np. po godzine wychodzi i report sie traci jak i osoba która złamała regulamin nie dostaje bana i dalej może go łamac dopóki admin nie wejdzie. Chce też tak samo pomagać administracji w np.reportach.

6.Gametracker: https://www.gametracker.com/player/Akeno/193.110.121.82:2302/

§ 2.4 Zabronione jest używanie koloru czerwonego, który jest zarezerwowany dla administracji. ~Alucard

Edytowane przez Alucardd
Poprawka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Michał   

"jak na te 13 lat jestem dość ogarnięty"

O tym czy jesteś ogarnięty zadecydują inne osoby, a nie Ty.

"Nigdy nie byłem administratorem/operatorem lecz  szybko sie ucze , i znam dużo komend więc z tym nie byłoby problemu"

TO nigdy nie byłeś adminem a znasz dużo komend? Kurde, to tak jak ja bym napisał nie byłem adminem na serwer gmod'a, a znam dużo komend, pomyśl zanim napiszesz.

"kiedy nie ma administracji a wtedy jak ktoś ich reportuje to np. po godzine wychodzi i report sie traci "

F12 i skarga na forum, to jest takie trudne?

"pomagać administracji"

Pomagać możesz składając skargi lub wzywając danego administratora na serwer, ale dobrze że masz chęci do pomocy przy reportach.

Ps. czerwony tylko dla administracji;).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
52 minuty temu, Michał napisał:

"Nigdy nie byłem administratorem/operatorem lecz  szybko sie ucze , i znam dużo komend więc z tym nie byłoby problemu"

TO nigdy nie byłeś adminem a znasz dużo komend? Kurde, to tak jak ja bym napisał nie byłem adminem na serwer gmod'a, a znam dużo komend, pomyśl zanim napiszesz.

Na briczu większość komend widać na "czacie", więc może znać ich dość dużo ;p. 

1 godzinę temu, pocotoczytasz napisał:

Mam dość duże doświadczenie w br#2 jak i jego zasad.

Czemu każdy ma duże doświadczenie w bricz i jego zasadach???-Jestem doświadczonym graczem bricz i dobrze znam zasady tam panujące.*

Czasami widać  jak niektórzy gracze łamią regulamin kiedy nie ma administracji a wtedy jak ktoś ich reportuje to np. po godzine wychodzi i report sie traci jak i osoba która złamała regulamin nie dostaje bana i dalej może go łamac dopóki admin nie wejdzie.

Widzisz, że ktoś łamie regulamin?

1. Zbieraj dowody.

2. Pisz skargę na forum lub discordzie. lol

Witam! Chce zostac operatorem serwera Br#2, dlatego że dość często gram na serwerze i kojaże dość dużo graczy jak i administracji i sądze że oni mnie tak samo kojażą i miejmy nadzieje że lubią :).

Każdy powinien znać grono administracji, bynajmniej tej aktywnej ;p. Znam wiele osób, które każdy kojaRZy, a na administratora się nie nadają...

Jestem na nie, nie ma racjonalnych powodów dla których chciałbyś zostać administratorem. Popraw ortografię i nie używaj czerwonego koloru, damn.

Edytowane przez PutaMadre
+

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Zaufany   
3 godziny temu, pocotoczytasz napisał:

kiedy nie ma administracji

Właśnie na #2 (z tego co widzę) administracja jest cały czas. Zazwyczaj 3 adminów jest na serwie i siedzą bardzo długo, więc kolejny operator wydaje się zbędny.

Jestem na NIE

Edytowane przez Zaufany

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.