Skocz do zawartości
skate07071

Ban skate07071

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: skate07071
steamid: STEAM_0:0:58879178
link: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=skate07071&advType=name (nie wiem jak skopiowac link do konkretnego bana, ale chodzi mi o ban na TTT za ,,jawny trolling''
opis: dostalem bana za ,,jawny trolling'' chociarz nie do konca wiem jaki jest powod, bo nie trollowalem ani nic, a jedyna rzecz jaka napisalem przed banem to ,,czy admin moze ogarniac reporty na samego siebie'', i cos tam jeszcze ktos pisal o pisaniu gimbusiarskimi tekstami
cos od siebie: chcialbym sie odwolac do bana i prosic o cofniecie poniewaz ,,kto pyta to nie bladzi'' a to ze pisze skrutami (wgl, nwm) to dlatego ze mieszkam 15 lat na islandii (w wieku paru miesiecy polecialem na islandie) i ortografii nieznam dobrze, a zamiast pisac bledami wole pisac skrutami. Jak zrobilem cos zle, przepraszam, nie mialem tego na mysli/nie bylo to spowodowane umyslnie albo zeby komus zrobic nazlosc
ps. sorki za za brak polskich znakow ale na islandzkiej klawiaturze niemam.

Edytowane przez skate07071

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mafoe PL   

Jakby ci zależało to być dawał duże znaki na początku zadania a ortografię można było sprawdzić przy użyciu słownika. Sam miałem nie miłą sytuację z tym panem.

Na nie.

Edytowane przez mafoe PL

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
jakbu   

Dostałeś bana za całokształt swojego zachowania, na który składa się brak kultury (bardzo częste używanie wulgaryzmów, obelgi w stronę graczy), ciągłe nagabywanie administratorów do zdjęcia Tobie gaga (pomimo tego, że masz otwarty temat na forum, wystarczy poczekać) oraz specjalnego rozpatrywania Twoich zgłoszeń na serwerze (chociaż zostały rozpatrzone kilka rund wcześniej; w sumie większość administracji zajmuje się nimi w przeciągu rundy, jeśli nie widzisz żadnej kary, to znaczy, że Twoje zgłoszenie zostało odrzucone) i trolowanie graczy na serwerze (fałszywe KOS, zmyślanie sytuacji prowadzące do śmierci innych graczy, prowokowanie innych graczy do zabicia Ciebie). Nie widzę żadnego powodu, aby skrócić czas jego trwania.

EDIT:

Podrzucam Ci log z czatu, myślę, że wiele wyjaśnia

http://redirect.internetdsl.pl/ttt/skate.txt
~Wachu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Radke   

Widzisz - gdybyś wchodząc na serwer teraz czy dawno temu przeczytał to co piszę w tym okienku, które zamykasz zaraz na starcie (tak - o MOTD mi chodzi) to dzisiejszej sytuacji by nie było. Zauważyłbyś ten piękny punkt:
13. Na serwerze ma panować kultura, obrażanie innych graczy lub nadmierne przeklinanie będzie karane

i dopisek pod spodem:
Nieznajomość regulaminu szkodzi. Grając u nas automatycznie go akceptujesz!

Więc jeżelibyś nie używał słowa "k***a" jako przerywnika pomiędzy swoimi wypowiedziami czy nie marudził adminom o zdjęcie gaga bądź nawet nie obrażał Czarka (chłopak się przez ciebie zamknie w sobie) to byłoby spoko. Ale nie przeczytałeś, nie wiedziałeś ale regulamin zaakceptowałeś.

Więc "c 'ya" - posiedzisz tydzień, może moc resocjalizacji, którą podziałał na ciebie jakbu przyniesie tym razem efekt - Navy próbował, miejmy nadzieję że teraz się uda :)
Chwała dobremu społeczeństwu!
Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.