Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Makier   

1. Maakier

2.Steam ID: STEAM_0:0:93120244

3. http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:93120244&advType=steamid&Submit

4.Ogólnie pamiętam że admin kazał napisać gościowi że jest sam i żeby T zabił bo długa runda ja napisałem ten do mnie nie ghostuj potem pisałem mu coś dla jaj a on pisał tyko nie ghostuj ogulnie tego nie pamiętam bo to było dawno temu D:

5. No cóż chciałbym znowu pograć z chłopakami na ttt na waszych serwerach ponieważ jest fajna atmosfera.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po co mu pisałeś kto jest T? Niektórzy wolą grać powoli jak ci się nudzi steam ma taką wtyczkę pod shift + tab i tam możesz sobie otworzyć przeglądarkę internetową i sobie pooglądać coś na yt.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Michał   

"gościowi"

A byłeś z nim kiedyś na flaszce? Raczej nie.

"potem pisałem mu coś dla jaj"

To już Twój problem, mogłeś pomyśleć zanim napisałeś. Byś może uniknął perm bana?

"No cóż chciałbym znowu pograć z chłopakami na ttt na waszych serwerach ponieważ jest fajna atmosfera"

Super że lubisz grać na Strefowych serwerach, ale tak samo jak chciałbyś pograć z "chłopakami" to mogliście utworzyć lokalny lub wejść na inny serwer ttt.

Według mnie nie powinieneś dostać unban'a gdyż nie pokazałeś skruchy, takie puste odwołanie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Radke   
6 godzin temu, Makier napisał:

4.Ogólnie pamiętam (...) ogulnie tego nie pamiętam bo to było dawno temu D:

Znaczy, że ogÓlnie pamiętasz, ale ogUlnie (błeeh aż to się źle piszę) nie pamiętasz? 
W sumie jesteś jak średniowieczni filozofowie - oni też paprali o niczym w swoich pracach i dziełach.

Ale do rzeczy - skrucha prawie żadna, a czyn godny długiej kary - zlałeś admina, byłeś twardy to teraz masz.
I jeszcze jedno - admin kazał napisać gościowi - to rozumiem, że jak ja (w końcu też admin) każę Ci skoczyć z mostu to też skoczysz? Myśl indywidualnie - to nie jest trudne.
Generalnie jestem na nie ale to Czarek zadecyduje jako ten co nadał bana.
PS: Nie wiem jak można tak na odwal sie na pisać odwołanie, że raz pisze sie dobrze a potem wali byka jak stąd do Warszawy - c'mon...
PS 2: Miesiąc temu to dawno?
Pozdrawiam!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.