Skocz do zawartości
Death

[TTT] Death

Rekomendowane odpowiedzi

Death   

1. Wiek (preferowany >= 16)

Mam 21 na karku
2. Adres e-mail

OB-serock@wp.pl
3. Steam ID oraz namiary

https://steamcommunity.com/profiles/76561198080523360/
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator

Administrator serwerów JB x2

Operator na JB x1

Administracja forum tematycznego discord

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty

Witam teraz się rozpisze:

Jest to moja druga próba dostania się do administracji serwera TTT na SG. Zdaje sobie sprawę, że kandydatów nie przyjmujecie ale próbować warto. Powróciłem z banicji, miesiąc pograłem, powyzywałem i pozbierałem KB xP. Wczoraj sobie wbiłem na TTT i sie pytałem nawet w obecności karego chyba "Czy warto pisać podanie?". Wg mnie warto spróbować swoich szans. Ci co mnie znają wiedzą jaki jestem, a ci drudzy pewnie będą marudzić, że nieeee on jest zbyt toxic. Toxic? Może i jestem, i tego nie ukrywam. Ale do czasu tylko. Nie robie totalnego burdelu, utrzymuje wszystko na poziomie. Nawet wesoło jest xP. Mam sprawne mikro i dostalem tylko jednego pgaga za gwizdy. Przebaczono mi to hurra ;) Mam też jedno ostrzeżenie na koncie, aby administracja pamiętała o mojej przeszłości. Ja też o tym pamiętam i staram się nie podpaść. Udzielam sie na forum mimo, że niektóre osobynie nie lubią jak gdzieś sie się udzielam np.: w podaniach. Obecnie studiuje informatyka stosowaną, ale to nie problem. Jeden weekend co 2 tygodnie. A i tak siedzę nawet po 22 na pc xP Pracuje również, ale mam pół dnia dla siebie. Dzionek lub nocke różnie bywa. Jestem elastyczny bardzo. I jestem pewien że obecne zajęcia nie będą przeszkodą w pilnowaniu porządku.

Okej kończę bezsensowną gadanine. Wspomnę tylko, że chętnie pomagam administracji serwera, ludziom i serwerowi TTT, poprzez np.: testowanie i składanie raportów z beta testów nowych zabawek. Ogarniam ulx oraz regulamin serwera.

Tyle mam do powiedzenia. Na pytania i zażalenia odpowiem :3

P.S.

Nie chciało mi sie robić spoiler do pkt. 5

Pozdro ~Death

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Alucardd   
47 minut temu, Death napisał:

Witam teraz się rozpisze:

Jest to moja druga próba dostania się do administracji serwera TTT na SG. Zdaje sobie sprawę, że kandydatów nie przyjmujecie ale próbować warto. Powróciłem z banicji, miesiąc pograłem, powyzywałem i pozbierałem KB xP. Wczoraj sobie wbiłem na TTT i sie pytałem nawet w obecności karego chyba "Czy warto pisać podanie?". Wg mnie warto spróbować swoich szans. Ci co mnie znają wiedzą jaki jestem, a ci drudzy pewnie będą marudzić, że nieeee on jest zbyt toxic. Toxic? Może i jestem, i tego nie ukrywam. Ale do czasu tylko. Nie robie totalnego burdelu, utrzymuje wszystko na poziomie. Nawet wesoło jest xP. Mam sprawne mikro i dostalem tylko jednego pgaga za gwizdy. Przebaczono mi to hurra ;) Mam też jedno ostrzeżenie na koncie, aby administracja pamiętała o mojej przeszłości. Ja też o tym pamiętam i staram się nie podpaść. Udzielam sie na forum mimo, że niektóre osobynie nie lubią jak gdzieś sie się udzielam np.: w podaniach. Obecnie studiuje informatyka stosowaną, ale to nie problem. Jeden weekend co 2 tygodnie. A i tak siedzę nawet po 22 na pc xP Pracuje również, ale mam pół dnia dla siebie. Dzionek lub nocke różnie bywa. Jestem elastyczny bardzo. I jestem pewien że obecne zajęcia nie będą przeszkodą w pilnowaniu porządku.

Okej kończę bezsensowną gadanine. Wspomnę tylko, że chętnie pomagam administracji serwera, ludziom i serwerowi TTT, poprzez np.: testowanie i składanie raportów z beta testów nowych zabawek. Ogarniam ulx oraz regulamin serwera.

Wiesz, mogę się mylić ale miałeś napisać dlaczego chciałbyś zostać administratorem/dlaczego miałbyś być przyjęty a nie tylko opisywać swoją przeszłość i aktualną sytuacje. Dodatkowo "Miesiąc pograłem" natomiast gametracker mówi coś innego
https://www.gametracker.com/player/Death/193.110.121.77:27015/

Nie wspominając jak łatwo Cię sprowokować i tego że za coś musisz mieć to ostrzeżenie.

Plus:
+ wiek
+/- Doświadczenie
Minus:
- Brak konkretnego powodu
- Nie pełny miesiąc
- Zbyt łatwo Cię sprowokować
-/+ Napisałeś że jesteś toxic, według mnie administrator nie powinien być toksyczny ale jednocześnie Cie nie znam na tyle by stwierdzić że to jednoznaczny negatyw

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 minuty temu, Alucardd napisał:

Wiesz, mogę się mylić ale miałeś napisać dlaczego chciałbyś zostać administratorem/dlaczego miałbyś być przyjęty a nie tylko opisywać swoją przeszłość i aktualną sytuacje. Dodatkowo "Miesiąc pograłem" natomiast gametracker mówi coś innego
https://www.gametracker.com/player/Death/193.110.121.77:27015/

Nie wspominając jak łatwo Cię sprowokować i tego że za coś musisz mieć to ostrzeżenie.

Plus:
+ wiek
1)+/- Doświadczenie
Minus:
2)- Brak konkretnego powodu
3)- Nie pełny miesiąc
- Zbyt łatwo Cię sprowokować
-/+ Napisałeś że jesteś toxic, według mnie administrator nie powinien być toksyczny ale jednocześnie Cie nie znam na tyle by stwierdzić że to jednoznaczny negatyw

1) +/- za doświadczenie, kiedy Ty sam nie miałeś żadnego pisząc swoje podanie...

2)  Ty sam też nie podałeś konkretnego powodu dla którego chciałeś zostać administratorem - "Chciałbym nim zostać ponieważ bardzo lubię ten tryb i gdy mogę, to spędzam tam sporo czasu."

3) Teoretycznie to gra on od miesiąca ale nie regularnie, na 30 dni grał 20. 

Straszną hipokryzją wieje od Ciebie Panie Alucarddzie, chodzi mi tutaj o pkt nr 1 i 2, wymagasz czegoś od innych, czego Ty nie "spełniałeś" pisząc swoje podanie. Powiedzmy sobie szczerze "Lubie ten tryb"- nie jest konkretnym argumentem. Jeżeli chcemy się już udzielać, to nie wymyślajmy nie wiadomo czego na siłę...  Najlepszym przykładem tego jest pterodakyl adam, który sam tworzy swoje bajki i rozpisuje się w podaniach. 

Ja jestem neutralnym, nie mam swojego zdania bo nie spotkałem Ciebie przez ostatnie kilka dni na serwerze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Death   

Po co mam zmyslać powody dlaczego akurat ja? To jest lekko bezsensu.

Wymyślanie typu: Jestem wam potrzebny/Jak nikt ogarniam/Powinniście mnie przyjąć bo bla bla bla.

Po co kłamać? W poprzednim podaniu też takowego konkretnego powodu nie dałem.

Grałem miesiąc proszę pana. Nie regularnie ale grałem. Tu nie chodzi o godziny ale o dni. Co ja poradze że mam prace i szkołę \(  ò0ò)/

I czemu opierasz tezę że łatwo mnie sprowokować na podstawie ostrzeżenia na moim profilu? Tego powodu nie powinieneś podawać jako powód do oceny ponieważ nie znasz mnie właśnie. Nie grałeś ze mna itp itd. To trochę nie na miejscu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Szjdss   

Witam.

Przed wypowiedzeniem się tutaj, pozwolę sobie tylko zacytować regulamin.

13. Na serwerze ma panować kultura, obrażanie innych graczy lub nadmierne przeklinanie będzie karane.

Nie będę ukrywał, że stawianie najbardziej pospolitego przekleństwa w języku polskim (tak, słowa na "k") jako przecinka nie zachęca mnie do podpisania się pod czyimś podaniem pozytywnie, wręcz przeciwnie, dlatego tutaj jestem. Nie wiem, czy wczoraj miałeś wyjątkowo zły humor, ale sytuacja gdzie administrator wchodzi na serwer i w jednej rundzie wypowiada więcej niż 30 przekleństw jest niedopuszczalna, administrator powinien dawać przykład graczom. Zauważ też, że na serwerze gra dużo osób poniżej 14 lat, niektórzy widząc takiego operatora, który wiecznie wali mięchem na prawo i na lewo będą zaczynali się do niego upodabniać, bo to przecież takie "fajne i dorosłe".

Rozumiem, czasem rzucić jakimś przekleństwem, sam czasem używam wulgaryzmów (czego staram się oduczyć jak najszybciej), ale nie cały czas...

Poza tym sam mówisz, że jesteś toksyczny. Nie myślałeś o próbowaniu naprawienia tego?

Na chwilę obecną wstrzymam się, ale jeśli dalej będziesz utrzymywał takie zachowanie będę przeciw poszerzeniu administracji TTT o Ciebie.

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Michał   

Jestem na nie, zgodzę się z administratorem wyżej, kiedyś na jb była taka osoba jak Katarina pamiętasz? miała piskliwy głos, a ty jak kozak, bo oczywiście miałeś Operatora więc chciałeś pokazać że ty tu rządzisz i krzyczysz do niej "Zamknij mordę Ty k***o"(Czy chyba dz***o) nie pamiętam, ale to nie zmienia faktu że napisałeś podanie za szybko, więc bardzo zależy Ci na tej posadzie, a to zły znak.

Edytowane przez Tryczek
cenzura

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Death   
1 godzinę temu, Michał napisał:

Jestem na nie, zgodzę się z administratorem wyżej, kiedyś na jb była taka osoba jak Katarina pamiętasz? miała piskliwy głos, a ty jak kozak, bo oczywiście miałeś Operatora więc chciałeś pokazać że ty tu rządzisz i krzyczysz do niej "Zamknij mordę Ty k***o"(Czy chyba dz***o) nie pamiętam, ale to nie zmienia faktu że napisałeś podanie za szybko, więc bardzo zależy Ci na tej posadzie, a to zły znak.

To pamiętasz czy nie?
To bardzo mocne słowa wiesz? Warto by było je poprzeć dowodami bo nawet ja nie pamiętam takiego zajścia. A szczerze - szanujmy się troche. Wyzywać wyzywałem ale nigdy nie wyzwałem kobiety. Nawet do matki nie podskakuje ani do randomowych dziewuch w internetach.

A wymyślanie powodu i to bardzo ale to bardzo szkodzącego mojemu wizerunkowi jest nie na miejscu. Prosze o poparcie dowodami lub wypowiedzią osoby urażonej. Jak narazie to JA czuje się poszkodowany. Nie dlatego że kogoś wyzwałem i oberwałem komentarzem pod podaniem na ten temat. Nie. Czuje sie poszkodowany bo ktoś specjalnie wymyślił na mnie haka, którego nie można potwierdzić i który pasuje do mojego charakteru.

0 godności człowieku...
======================================================
Co do wypowiedzi kolegi powyżej ciebie:

3 godziny temu, Szjdss napisał:

Nie wiem, czy wczoraj miałeś wyjątkowo zły humor, ale sytuacja gdzie administrator wchodzi na serwer i w jednej rundzie wypowiada więcej niż 30 przekleństw jest niedopuszczalna, administrator powinien dawać przykład graczom. Zauważ też, że na serwerze gra dużo osób poniżej 14 lat, niektórzy widząc takiego operatora, który wiecznie wali mięchem na prawo i na lewo będą zaczynali się do niego upodabniać, bo to przecież takie "fajne i dorosłe".

Wczorajsza sytuacja miała miejsce przy administracji TTT oraz Karym. Tryczek, Que, Sadysta lub kare mogą potwierdzić że przy nich na czacie głosowym wspominałem jakie to piękne były czasy JB. I ktoś się spytał jak cisnołem raka na JB. Odpowiedziałem prawdą i to przy administracji która razem ze mną się śmiała i nie robiła problemu o wspominki. Dodatkowo wczorajszego feralnego gracza który mnie wyzywał od pedałów itp nie wyzwałem ani razu. On dostał bana, a ja uśmiech na twarzy kiedy dostawałem cytaty jego wypowiedzi na mój temat.

P.S.
Czy jest jakiś problem z tym że bardzo mi zależy na uzyskaniu posady? To chyba raczej dobrze że nie olewam spraw ważnych...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
GOD   
7 godzin temu, Death napisał:

Ci co mnie znają wiedzą jaki jestem, a ci drudzy pewnie będą marudzić, że nieeee on jest zbyt toxic. Toxic? Może i jestem, i tego nie ukrywam. Ale do czasu tylko. Nie robie totalnego burdelu, utrzymuje wszystko na poziomie.

Nie zgodzę się z tym. 
Według mnie, administrator powinien zachowywać kulturę i świecić przykładem. To świetnie że się przyznajesz, że jesteś ''toxiciem''... ale może powinieneś sobie pomyśleć.
Kurde, może ja się nie nadaje na admina? Ostatnio byłem świadkiem, jak na spectatorze wyzywałeś pewną osobę. Próbowałem cię uspokoić, jednak ty nadal swoje. Nie pamiętam dokładnie tego, lecz nie było wtedy nikogo z administracji i lepiej nie mówić co się działo. Po prostu dałeś się sprowokować komuś i nie wytrzymałeś. 

Jestem na NIE.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Death   
Teraz, GOD napisał:

Ostatnio byłem świadkiem, jak na spectatorze wyzywałeś pewną osobę. Próbowałem cię uspokoić, jednak ty nadal swoje. Nie pamiętam dokładnie tego, lecz nie było wtedy nikogo z administracji i lepiej nie mówić co się działo. Po prostu dałeś się sprowokować komuś i nie wytrzymałeś. 

Kogo niby ostatnio wyzywałem? Na serwerze ostatnio to byłem wczoraj jak była administracja i nawet w momentach kiedy jej nie było nie przypominam sobie ani twojej interwencji ani całego zajścia. Sprecyzuj prosze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
GOD   
27 minut temu, Death napisał:

nie przypominam sobie ani twojej interwencji ani całego zajścia. Sprecyzuj prosze.

image.png.437594fed84b3a267f1ee9d82a416d86.png 
Taka wczoraj informacja pokazała się na czatboxie. Niestety nie pamiętam, kogo wyzywałeś, na pewno była to osoba młodsza. Sytuacja działa się chyba na ttt_mc_tiptsky_b5. Czas tego wydarzenia to godzina 21:30-21:45. Radze ci dobrze przypomnieć jak to wyglądało.

EDIT: Albo ja mam zanik pamięci i jestem głupi albo kandydujący kłamie.

Edytowane przez GOD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Death   

To była mapa dolls i nikogo nie wyzwałem xD. Wzywałem administracje bo doszło do paru rdmów, potem poszedłem zrobić sobie tosty które wcinałem na dolls'ach i mapce mc. Nie pamiętasz? Chwaliłem sie nawet że je jem. Ale wyzywać? Nikogo nie wyzwałem. Dopiero później ale to już mapka z mw była i o tym pisałem wyżej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Szjdss   

Witam.

Sytuacja, którą opisałem wyżej nie dotyczyła żadnych rozmów o JB ani sprzeczki między tobą a inną osobą. Wspominałem wtedy o wydarzeniu na ttt_terroception, gdzie wszedłeś gdzieś w granicach 3 rundy. Rzucałeś po przynajmniej jednym przekleństwie na jedno zdanie składowe. Pamiętam to dobrze, bo byłem wtedy zdrajcą i musiałem stanąć na chwilę w rogu mapy aby Cię wyciszyć pod tabem, bo nie słyszałem co mówi do mnie mój kolega Traktor. Administratorem na serwerze był wtedy Wizio, którego jedyna wypowiedź na czacie przypominająca śmiech to "xDDDDDD" kiedy mnie podkusił do wejścia na drabinkę przy działku, chyba nawet w tej samej rundzie. To co działo się później nie jest mi znane, ponieważ w przedostatniej rundzie opuściłem serwer.

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Death   

Nie ma co ukrywać że k#rwie sporo. Dzisiaj był pełen luzik na serwerze bez przesadnego k#rwa co jedno słowo.

7 godzin temu, Szjdss napisał:

[...] Nie wiem, czy wczoraj miałeś wyjątkowo zły humor, [...]

A myślałem że chodzi ci o wczorajszy incydent na mapce MW xD.

Jeśli to ma poprawić moje szanse na zdobycie rangi Operatora to mogę się postarać być mniej...wulgarny. A przynajmniej nie będę aż nadto przeklinać. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, Death napisał:

Jeśli to ma poprawić moje szanse na zdobycie rangi Operatora to mogę się postarać być mniej...wulgarny. A przynajmniej nie będę aż nadto przeklinać. 

Actions >>> Words

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie jestem chyba w temacie i mój głos ma małe znaczenie, ale moim zdaniem ktoś kto obiecuje, że czegoś nie będzie robił się po prostu nie nadaje. Ty masz dawać przykład innym graczom a nie rzucać mięsem na prawo i lewo. Z tego co widze to tak jest, więc może daj na wstrzymanie i napisz podanie kiedy ograniczysz swój anarchistyczny temperament.

PS

Kiedy ci się nie uda po prostu nie wciskaj tego przycisku (domyślnie x) kiedy rzucasz przekleństwa i po prostu ludzie na serwerze nie będą cie słyszeć a ty spokojnie będziesz mógł prowadzić kulturalny monolog.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Death   
1 godzinę temu, Akise Aru napisał:

[...] ale moim zdaniem ktoś kto obiecuje, że czegoś nie będzie robił się po prostu nie nadaje.

Obietnice złożyłem wczoraj z tego co pamiętam. Fakt nie pierwszą tego typu. Nigdy jednak nie spotkałem się z określeniem złamania danego słowa gdyż sądzę że danego słowa dotrzymałem. Ograniczyłem swoje rzucanie mięsem do minimum. Jedyne mięso jakie jest rzucane to po epickim failu kolegi lub moim (typu co to k#rwa bylo hahahaha) lub gdy hitboxy robią swoje  (jak on k#urwa to przeżył????). Oczywiście słowa padały często na czacie widzów  (niekiedy jak sam zdechłem)

Kończąc wypowiedź na komentarz - nikt z administracji i operatorów nie jest świetoszkiem i ty pewnie też nie. Wczoraj po 21 usłyszałem chyba ze 3-4 słów na k od adm/op i jakoś nie było bulwersacji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Skoro zostałem przywołany, to się wypowiem. Będzie krótko. 

Wchodzę ostatnio na TTT mapa ttt_town_b1. Kandydujący wszedł przy pomocy propa do T roomu jako innocent. Powiedziałem mu, że złamał regulamin, ale powiedział, że to legalne i mnie olał. Następna runda, niosę jako T kanister potrzebny do secreta. On mówi, że mam mu go oddać i zaczyna we mnie strzelać. Był innocentem. Na koniec rzucił tekst: ,,ze mną nikt jeszcze nie wygrał i nie wygra". Jestem na NIE. 

Edytowane przez Pterodaktyl Adam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Death   
Godzinę temu, Pterodaktyl Adam napisał:

Kandydujący wszedł przy pomocy propa do T roomu jako innocent. Powiedziałem mu, że złamał regulamin, ale powiedział, że to legalne i mnie olał.

Chodzi ci o podest nad kanałami który jest częścią T rooma? Tak wszedłem tam. Nie sądzę jednak że było to złamanie zasad:

1. Nie zbugowałem mapy

2. Kładka jest na otwatej przestrzeni i nawet discobumbulatorem tam wejdziesz a ja użyłem skrzynek.

3. Ostatecznie z tamtąd wyszedłem z powodu braku innych wyjść.

Godzinę temu, Pterodaktyl Adam napisał:

Następna runda, niosę jako T kanister potrzebny do secreta. On mówi, że mam mu go oddać i zaczyna we mnie strzelać. Był innocentem.

Detektyw którym był chyba PlGabgster jasno powiedział: Każdy kto nie będzie pomagać w rozruchu pociągu zginie.

A zabiłem cie i potem ci to potwierdzil sam gangster bo:

1. Nie posłuchałes sie detektywa niosąc kanister w druga strone

Tyle odemnie. Jutro poprosze gangstera o wypowiedź tutaj jesli zechcesz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Tomislav   

W sumie to nie chciałem się wypowiadać, bo nie lubię tego robić w sposób negatywny, ale dzisiaj miałem możliwość poobserwować zachowanie Death'a i powiem tak...

Około godziny 15-16 siedzę na serwerze, grupka młodszych graczy (w wieku może około 11 lat), używali mikrofonu bez mutacji co prawda, jednakże nikogo nie wyzywali oraz nawet do tego mikrofonu nie krzyczeli ani nic z tych rzeczy. Nie ma żadnej administracji, wchodzi Death. Słysząc głosy młodszych graczy wyraża jak bardzo go korci, aby coś wyraźnie niemiłego do tych graczy powiedzieć, jednak się powstrzymuje, ponieważ pod tym oto podaniem obiecywał, że ograniczy przekleństwa, jednak zbyt długo nie wytrzymał. Umieram w trakcie którejś z rund i słyszę Death'a w świecie zmarłych "...k***a powinieneś się k***a uczyć, a nie grać w gry k***a" w stronę jednego z młodszych graczy. W następnej rundzie ktoś na samym początku odpala pułapkę traitora, pomimo że za Death'em chodzą dwie osoby, których nawet nie widzi, ten rzuca kosa na osobę, do której zwracał się w poprzedniej rundzie oraz ją zabija - była innocentem. Gracz wyszedł po paru rundach. Podsumowując... Okej, każdego może denerwować głos bez mutacji, zwłaszcza jak się go nadużywa. Sam często tak miewam, no ale od czego jest przycisk wyciszenia lub możliwość zawołania administracji?

No ale kontynuując...

Mapę później jest również w młodym wieku nieogarniający detektyw, Death na wieść o jego śmierci powiedział tylko... No ujmę to ładnie - pani lekkich obyczajów wykonująca swoją pracę.

Nie mówiąc już o ilości zwrotów "Zamknij się"...

No ale odnośnie tej części to by było na tyle. A teraz coś do samego Death'a.

Każdą negatywną wypowiedź pod tym tematem traktujesz jako atak i mówisz o tym na każdym kroku, tak samo o tym jak bardzo starasz się o posadę operatora poprzez nie przeklinanie, jednak wychodzi ci tylko opowiadanie o tym, więc postaraj się najpierw czynić, a następnie mówić. Każdy ci tu mówi prawdę, tak jak jest i żebyś nad tym popracował. Bo nie była tego świadkiem jedna osoba, lecz znacznie więcej i każda chętna osoba wypowiedziała się na ten temat tutaj. Wiem jakie jest twoje zachowanie bo kawałek czasu cię znam i wiem że od razu nie oduczysz się przeklinać, nad tym trzeba srogo popracować, a nie mówić "poprawię się", bo tak się nie da - na pewno nie od razu. Powinieneś się na pewno nauczyć, aby nabrać dystansu wobec młodszych graczy oraz osób których możesz nie lubić, bo jako operator musisz być równy wobec każdego, bo nie każdy widzi drugą osobę tak jak ty - pamiętaj o tym. Jednemu przeszkadza jedno słowo osoby bez mutacji, a drugiemu może to wcale nie przeszkadzać. I w sumie tak było. Obecność młodszych graczy nie przeszkadzała nikomu, dopóki nie wszedłeś na serwer ty i dopóki nie zacząłeś mówić jak bardzo ci to przeszkadza. Za tobą poszła cała reszta. Mało tego - jak już wiemy młodsze community gmoda to tak moim statystycznym okiem z dobre 80-90% i to oni odgrywają dużą rolę w ogóle grając na serwerze. Gdyby nie oni to dzisiaj do godziny 18 (bo do tej godziny siedziałem) zamiast 14 osób maksymalnie, byłoby może z 5, bo grupka bardziej zgranych ludzi by się zebrała. Dzisiaj było naprawdę mało osób jak na TTT w takich godzinach i wyobraź sobie gdyby nie było tych młodszych, to ludziom znudziłoby się w pół godziny i serwer by leżał pusty. A jak działa pusty serwer? "Pusty to pewnie słaby i nikt tam nie gra". Jednak tutaj właśnie odgrywają dużą rolę te 11 latki. Tworząc ten "sztuczny tłum" wchodzą inni gracze i dzięki właśnie NIM chce ci się grać. Bo nikomu by się nie chciało w grupie 5 ludzi cały dzień. Według mnie powinieneś wziąć sobie trochę czasu, przeczytać każdy post tutaj i wyciągnąć z nich prawdę oraz ją przemyśleć jak mógłbyś się poprawić i ewentualnie z czasem złożyć kolejne podanie, jak nie tylko ty będziesz widzieć postępy, ale i ludzie wokół ciebie. I czynić, a nie mówić, zwłaszcza w kwestii swoich obietnic.

Pozdrawiam,

Tomislav

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Death   

Tomi rozumiem Cię doskonale.

Pare zwrotów na K  jednak dodałeś bo z mojej strony wobec gracza padło 1 góra 2 slowa na K. Nie wyszedł również za dostanie kosa tylko zaraz po moich slowach jakies 5min odstepu.

Odnośnie detektywa - nie powiedziałem słowa. Serio i nie kłamie nic nie powiedziałem a był nim bodajże policjant.

I oczywiście bardzo mi zależy na posadzie nawet operatora TTT. Dlatego sie bronie. Przed prawdziwymi dowodami staram sie tłumaczyć i opisuje co zaszło wg mnie. Ale tak jak Michał napisał...to takie komentarze mnie nie bawią ale smuca. Że niby ja aż taki zły jestem że trzeba wymyślać na mnie haki których jest od groma? Cios w splot.

Spodziewałem się że wkoncu że nie będę mile widziany przy stołku moderacji ttt. Przez charakter ale I zachowanie. A nawet przeszłość po której mam piętno. Jeśli wam zależy na negatywnie na moim podaniu w takim stopniu jak mi zależy na dostaniu pozytywa to czemu jeszcze byle jaki mod nie przyszedl i nie zamknął tego podania? Dostaje w sumie same negatywy i neutralne. Głównie negatywy bo nikt nie chce "tyrana" na TTT. Jeśli jakiś mod łaskawie chce niech zamyka z durnym powodem "za dużo głosów na minus". Nie będę pisać kolejnego podania bo pewien jestem że dostanę kolejną fale negatywów że jestem toxic.

Odemnie to wszystko.

~Death 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Death

14 minut temu, Death napisał:

Chodzi ci o podest nad kanałami który jest częścią T rooma? Tak wszedłem tam. Nie sądzę jednak że było to złamanie zasad:

1. Nie zbugowałem mapy

2. Kładka jest na otwatej przestrzeni i nawet discobumbulatorem tam wejdziesz a ja użyłem skrzynek.

3. Ostatecznie z tamtąd wyszedłem z powodu braku innych wyjść.

Fragment z regulaminu:

Dnia 18.03.2015 o 19:11, Kare napisał:

Hackowanie oraz bugowanie map, a także tego próby, są zabronione (Administracja decyduje, czy dana sytuacja podbiega pod bugowanie). Szczególnie dotyczy to wchodzenia do miejsc trudno dostępnych znajdujących się na mapach:ttt_manufactory, terrortown, mw2_terminal, cod_stalingrad, traitorville_v2, ttt_town_b1 ttt_street_light_v7 oraz na każdej innej nie wymienionej tutaj, ale dającej znaczącą przewagę nad resztą graczy.

Zakładam, że chodzi o tę mapę , którą zaznaczyłem na zielono. Za miejsce 'dające przewagę' uznaje się właśnie wspomniany t-room. Dodatkowo, twórca mapy raczej nie przewidział, że ludzie będą wykorzystywać skrzynki do wejścia tam (nie jestem zwolennikiem tego punktu, bo sam lubiłem tam wchodzić, ale zasady do zasady. Jak widzę, że ktoś próbuję to zrobić, to pierwsze co robię -> rozwalam skrzynki).

Dodam jeszcze, że nie musisz odpowiadać na każdy post, bo to bardziej przypomina jakąś dyskusję niż podanie (nikt nie zabrania pisać pod własnym  podanie, no ale średnio co 2/3 post jest Twój, to już trochę sporo (9 odpowiedzi z 20 zostało napisanych przez Ciebie...)

Nie wypowiadam się na temat podania, bo w ciągu ostatniego miesiąca praktycznie nie grałem... Ale jeśli już to taki neutralny (no, może ze wskazaniem na negatywny), sam nie wiem, co mam myśleć. Sprawia wrażenie osoby podejmującą decyzje pod wpływem emocji (nie da się na wszystko patrzeć w 100% obiektywnie, ale w miarę możliwości trzeba próbować) + te dosyć częste wulgaryzmy dla przykładu... Panowanie nad sobą nie wydaje mi się jakieś niezwykle trudne. Z resztą.. To przecież gra, ja nie mam jakiegoś luźnego podejścia, ale mimo to potrafię ignorować rzeczy, które mi zawadzają (bez krzyku -> w sumie to chyba nigdy nie krzyczę; albo kary -> jeśli to nie jest nic, co regulamin obejmuje)

Podejrzewam, że pojawiłoby się sporo gagów za powiedzenie jednego słowa przez osoby <14 (czego nie powinno być -> moim zdaniem).

P.S.

5 minut temu, Death napisał:

Jeśli wam zależy na negatywnie na moim podaniu w takim stopniu jak mi zależy na dostaniu pozytywa to czemu jeszcze byle jaki mod nie przyszedl i nie zamknął tego podania?

Nie ma znaczenia, co myślę ja/jakiś inny administrator, bo tylko konkretne osoby mogą rozpatrywać podania, więc do nich należy ostatni głos (no, w przypadku TTT to Yor decyduje).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
jakbu   

Grasz często. Znasz regulamin, a i tak dalej go łamiesz. Nie wiem czemu składasz podanie na administratora lub operatora.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.