Skocz do zawartości
Pitagoras

[TTT] Pitagoras

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wiek : 21+
2. Adres e-mail : [email protected]
3. Steam ID oraz namiary : STEAM_0:0:10967544
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator :
2009-2013 Administrator i właściciel 3 serwerowni (po 2-5 serwerów każda) CS:S
2013-2014 Admin JailBreak na CS:S (nie SG)

2014-2017 Gracz

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty.

Swoje podanie motywuje chęcią wspierania w utrzymywania porządku na serwerze. Regulamin jest jaki jest, ale każdy trzymać się go musi. Kilka razy w przeszłości odpoczywałem za przewinienia, nawet jakieś odwołanie skrobnąłem i bogatszy o nowe doświadczenia wracałem na serwer. Gram na TTT ok 2 lata, w roku akademickim moja frekwencja na serwerze wzrasta, natomiast w wakacje ciężko mnie złapać.

Posiadając uprawnienia operatora wykonywałbym swoje obowiązki należycie. Znam zasady gry i przeżyłem wiele nietypowych sytuacji, które nauczyły mnie odpowiedniego, indywidualnego podejścia do każdej sprawy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
jakbu   

Szczerze mówiąc, wydajesz być się odpowiednią osobą na stanowisko. Kluczowe słowo to "wydajesz", ponieważ nie dałeś się poznać z żadnej strony na serwerze. Wiem, że jesteś aktywny na forum w tematach (kiedy potrzeba), lecz rzadko kiedy widzę, byś nawiązywał jakikolwiek kontakt z ludźmi na serwerze. No ale to może przez wakacje Ciebie rzadko widziałem. Sądzę, że jeśli "poprawisz" się w tych kwestiach to będziesz na dobrej drodze, ale może po prostu tak lubisz "pozostawać z boku"?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przez wakacje mnie nie było - pracowałem dużo. Przed tym udzielałem się w sposób znaczny na serwerze, chociaż fakt, więcej obserwuję.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Tomislav   

Cześć!

Pitagorasa kojarzę od naprawdę długiego czasu, chociaż tak jak mówi w wakacje go nie było, chociaż moim zdaniem ten czas nadrabiał przed nimi. Zna regulamin, tutaj ciężko zaprzeczyć. Co prawda może jak jakbu słusznie zauważył odrobinę trzyma się na uboczu, chociaż według mnie to jest cecha do wypracowania, a na pewno nie jest to coś, co według mnie powinno zaważyć o jego całokształcie. Zresztą udziela się tak czy tak, po prostu nie za dużo ;). Nie wiem co by tutaj dodać, mój głos jest na tak.

Pozdrawiam,

Tomislav

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Av3niXo   

Jeśli wziąć pod uwagę doświadczenie to na te stanowisko jesteś idealny. Na TTT miałem duże przerwy, bo z bycia na strefie z rok czasu czy ile tam jest, grałem może 4 miesiące regularnie, ale przez ten czas kojarzyłem ciebie, udzielałeś się czasem mniej, czasem więcej. Myślę że będziesz doskonały na te stanowisko

TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Michał   
Napisano (edytowane)

"miły gracz."

Tak, tak bardzo miły gracz który nie ma szacunku dla młodszych graczy.

"Zna regulamin"

Zna regulamin w taki sposób że robił na mnie centralne rdm'y za to że dawałem kosy na ludzi którzy nie odpowiedzieli na mojego live check'a(Niżej opiszę sytuację).

"Regulamin jest jaki jest, ale każdy trzymać się go musi"

Pierw sam go musisz przestrzegać, a potem pisać takie farmazony.

A teraz do opisu sytuacji, chyba tydzień temu na serwerze tak ok. 11-13(Chyba bo szczerze nie pamiętam), byłem ja, Ty, i kilka graczy, wylosowało mi klasę detektywa po połowie rundy powiedziałem "Live check na czacie, kto nie odpowie kos" zacząłem odliczać i po skończeniu pod TAB zaznaczyłem Ciebie jako zdrajcę potem napisałeś na czacie "nie zesraj się dzieciaku", na mapie Minecraft Haven prowokowałeś mnie w różne sposoby, wyzywając mnie od dzieciaków jeszcze wrócę do tego łamania regulaminu zrobiłeś na mnie po dajże dwa rdm'y jako inno(Podejrzewam że chodzi o zaznaczenie Ciebie jako T).

Ps. Piragoras powiedz mi na pw. Jak to jest być hipokrytą;).

Wracając do tematu, w ogóle się nie udzielasz na czacie jak i na głosowym, Jeszcze dodam że nie grasz całego miesiąca:).

Oficjalnie jestem na nie.

I wiem że pewnie nic nie zdziałam bo nie mam żadnych dowodów.

Edytowane przez Michał
Dodanie jednej linijki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
27 minut temu, Michał napisał:

"nie zesraj się dzieciaku", na mapie Minecraft Haven prowokowałeś mnie w różne sposoby, wyzywając mnie od dzieciaków

Rzadko gram na TTT, ale tutaj również wrzucę swoje 3 grosze
Jeśli faktycznie było tak jak napisał Michał to nie wiem, dlaczego ten użytkownik składa podanie, ba, czemu jeszcze nie dostał banicji? ;O 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Michał, mam demko z chwili po tym jak miało to miejsce. Przywalasz się do każdego i o wszystko, Twoje podejście na serwerze w stosunku do wielu graczy jest dziwaczne.

Sytuacja pierwsza;

Składam podanie na op, zaczynam rozgrywkę na serwerze, Michał do mnie mówi -> mógłbym się wypowiedzieć w Twoim podaniu, pod warunkiem, że będziesz bardziej aktywny na czacie głosowym (sens zdania zachowany, może innymi słowami powiedziane). Wait, Ty mi stawiasz warunki?

Sytuacja druga;

Jest niewielu graczy na serwerze, głownie nowe nicki, biegam sobie z łomem za jednym z graczy i w sumie nic ciekawego nie robimy. Michał obserwuje nas z okna i strzela niecelnie w naszą stronę z pistoletu - powoli, prowokująco - ruszam w pościg -> zabijam -> okazał się inno, płacz że RDM i silna prowokacja w moją stronę

Sytuacja trzecia;

Jeden z nowych graczy napisał na czacie pytanie, zapominając o interpunkcji. Michał od razu wypowiada się: Czemu napisałeś pytanie w trybie oznajmującym?, nowy gracz przeprasza i więcej nic nie mówi. Serio? Gościu masz jakiś kompleks, żeby komentować wszystko i wszystkich podsumowywać?

Sytuacja czwarta;

19 godzin temu, Michał napisał:

"nie zesraj się dzieciaku"

Nie ma to jak wyciągać zadnie z kontekstu. Prowokowałeś, silnie próbowałeś wciągnąć mnie w swój śmieszny dialog i masz. Powiedziałem tak - nie ukrywam poniosło mnie, zdarza się najlepszym i przepraszam. Jednak to wymaga ukazania szerzej tej sytuacji.

Wyglądało to tak, że po sytuacji drugiej i trzeciej, Michał dostaje D, od samego początku wali tekstem: za wołanie do ciał bez DNA albo po wybuchu jest automatyczny kos. Wtedy ładnie podsumował Cię inny gracz na czacie, że po co w takim razie nie odznaczyłeś sobie bycia Dete w ustawieniach skoro nie chce Ci się biegać. Umilkłeś i tyle tego było. Idąc dalej, byłem inno, z nudów sobie łaziłem po mapie, nic specjalnego. Coś tam na czacie pogadałem, coś tam napisałem ale to bez znaczenia. Stoi Michał D, patrzy się na mnie, wie, że dosłownie sekundę temu coś powiedziałem/napisałem i pyta kto żyje, przy tym waląc ostrą regułą, że kto nie odpowie, ten pod ścianie na rozstrzelanie. Stałem i patrzyłem na niego, kilku graczy coś tam napisało i on w jednej chwili daje mi flage zdrajca -> wybuchłem i powiedziałem mu to co wyżej zostało zacytowane.

Jesteś prowokatorem, nie wiem czy masz kompleks czegoś, czy nie, ale gra z Tobą nie należy do miłych. Krytykujesz wszystkich o wszystko, czepiasz się o co tylko możesz, ustalasz jakieś nielogicznie reguły i próbujesz dominować na czacie głosowym i tekstowym.

Demko mam, dosyć długie bo z 45 min, ale udostępnić mogę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
GOD   
Napisano (edytowane)

Szczerze powiem, że uważam nie powinieneś dać się sprowokować. Oczywiście każdemu się zdarza, jednak podczas czasu kiedy starasz się o posadę admina, nie warto tak reagować. Na temat @Michał się nie wypowiem, bo to nie jest o nim temat. Ja pozostaje neutralny z powodu że chciałbym cie trochę bliżej poznać i jak na prawdę się zachowujesz.

Edytowane przez GOD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Michał   

"ruszam w pościg -> zabijam -> okazał się inno, płacz że RDM i silna prowokacja w moją stronę"

W sumie to mnie nie ścigałeś, po prostu chodziłeś za mną i strzeliłem w ścianę obok drzwi do których wchodził gracz, a jak mi wiadomo nic nie ma w regulaminie o strzelanie w pobliżu gracza, no chyba że jak już to "Zakaz trollowania, rozumianego jako działania powodujące u innych stratę karmy lub zmuszające do zabicia danej osoby, a także psucia rozgrywki innym." uważasz za powód do zabicia mnie.

"Przywalasz się do każdego i o wszystko, Twoje podejście na serwerze w stosunku do wielu graczy jest dziwaczne."

Tutaj muszę się obronić, bo nie chcę aby ktoś psuł mi opinie, po pierwsze, "Przywalasz" nie przesadzaj nie przyczepiam się do każdego na serwerze, jak już to tylko do Tych osób które zrobiły na diabła. Po przecież moje podejście na serwerze jest tak "dziwaczne", jakoś tego nie widziałem wchodząc na serwerze.

"Ty mi stawiasz warunki?"

Nie, nie stawiam Ci warunków, po prostu chodziło mi o to że bym się wypowiedział pozytywnie w Twoim podaniu jak byś się więcej udzielał, a nie ukrywał się w tłumie, i w sumie jako gracz sg ttt powinieneś spełniać tę podstawowe warunki, np. grać pełny miesiąc itp. Tym bardziej że super Adminowi serwera będzie ciężej rozpatrzyć Twoje podanie pozytywnie, gdyż nie dajesz się poznać, za każdym razem gdy wchodzę na serwer Ciebie nie ma, nie odzywasz się, to ciekawe jak mam Ciebie poznać pomyśl, tylko czasami ale to rzadkość.

"za wołanie do ciał bez DNA"

Powiedziałem że za niszczenie moich przedmiotów oraz używania hs'a jest kos i za wołanie do ciał od wybuchów, bo fakt faktem, raczej nikomu się nie chcę łazić do ciał w których nie ma dna.

"Krytykujesz wszystkich o wszystko" 

No przecież, ja "wszystkich" krytykuje:p.

Dożąć do końca, przyznam się że trochę Cię sprowokowałem nie wiem po co ciągnąłem te rozmowę odpyskując Ci na każdy argument, może i trochę mam w sobie arogancji, i może postaram się to naprawić ale no nóż, mogliśmy po prostu się przeprosić wzajemnie i było by po kłopocie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

@Pitagoras możesz wstawić na yt to demko i je tu podesłać? Pitagoras jest już osobą dorosłą i ma takie coś jak życie prywatne... Poznałem go na serwerze i wydaje się być odpowiednim "typem" na stanowiska administratora. Gra on od 2 lat, więc nie wiem czemu się go czepiasz, że nie gra tego miesiąca. Jestem na Tak, pozytywny i miły gracz.

Edytowane przez PutaMadre

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
33 minuty temu, Michał napisał:

jako gracz sg ttt powinieneś spełniać tę podstawowe warunki, np. grać pełny miesiąc itp

Znalezione obrazy dla zapytania ryder shit

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.