Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Polski Kartofel

2.STEAM_0:1:80616396

3. http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=Polski+Kartofel&Submit=Search

4. Szczerze to nie pamiętam co działo się dokładnie ponieważ było to pół roku temu, ale postaram się opisać to jak najdokładniej. Grałem na serwerze Strefy Gier "Murder", jako iż mi się nudziło to postanowiłem sobie po Bhoppować na scrollu. W pewnym momencie zrobiłem żart w którym powiedziałem że to skrypt. Później zaczełem mówić kto jest kto i ile ma HP, z użyciem programu SGT (który okazał się nie być z dark netu a mój znajomy mnie trollował i dawał mi fałszywe linki a program napisał sam). Program ten wykrywa serwer gier source na jakim jest się obecnym i pokazuje staty grających (hp, trzymaną broń, itd.). Więc kontynuując Administratorka Aliami powiedziała żebym to wyłączył. Więc SGT wyłączyłem ale na scrollu dalej robiłem Bhopy bo mi nawet dobrze wychodziło. Mineło kilka rund i kilka map, Aliami znowu zobaczyła że bhopuje więc powiedziała mi żebym przestał. Dalej mineło kilka rund i kilka map, poszedłem na chwilę AFK, a potym jak wróciłem dostałem bana od Aliami.

5. Wiem że wina jest po mojej stronie i że była dana mi szansa, a nawet kilkukrotna, ale nie posłuchałem. Za wszystko ponownie przepraszam wszystkich.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Tácõ   
16 godzin temu, PolskiKartofel napisał:

4. Szczerze to nie pamiętam co działo się dokładnie ponieważ było to pół roku temu,

SoFKnI7.png

10-8=2 a nie 6 :)))))))

Edytowane przez Tácõ

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kare   

Witam

Za samo używanie takich "wspomagaczy" powinieneś bez ostrzeżenia wylecieć. Ty mimo ostrzeżeń miałeś to głęboko. Pominę już fakt, że jak nie pamiętasz, kiedy dostałeś bana, to naprawdę wątpię, żebyś pamiętał dokładnie sytuacje, ile ostrzeżeń dostawałeś itp. Mam nadzieję, że odwołanie zostanie rozpatrzone negatywnie. Ewentualnie po pół roku, jak tyle już czekałeś na niego.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Adlino   

WĄTPIĘ abyś otrzymał na tą chwilę unbana więc może sprostuję całą sytuację.
Dnia którego dostałeś bana, graliśmy już jakiś czas. Dużo osób wie, że często próbuje bhopować i ty spytałeś się czy nie łatwiej byłoby używać skryptów i oczywiście powiedziałem NIE (dostałem już VAC'a za skrypty a nie chcę kolejnego, ani bana na strefę). W tamtej chwili przypomniałeś sobie o haxach które ci kiedyś wysyłał kolega do innej gry, która jest również na silniku Sourca, więc wyszedłeś i nie było cię kilka map. Wróciłeś i na całym serwerze na voice czacie chwaliłeś się, że wiesz "kto kim jest" i jakie masz opcje w tym programie. Aliami cię przekonała abyś wyłączył więc wyłączyłeś. Ale... jak mówiłeś nie umiałeś wyłączyć autobhopa to zamiast tego nie używać zlekceważyłeś administrację i nadal skakałeś na skryptach. Zaproponowałeś nawet udostępnienie linku do programu osobom grających aktualnie na serwerze (w tym mi).

To tak wyglądała ta sytuacja.

Oczywiście jesteś spoko mordą, fajnie się z tobą gra i nigdy nie robiłeś jakiegoś większego zamieszania na serwerze. Otrzymałeś już kilka małych banów i przedtem ani jednego permanentnego, każdy zasługuje na drugą szanse, więc pewnie ją otrzymasz ale może nie w aktualnym momencie. Grałem z Kartoflem jeszcze z rangą "gracz" na serwerze, więc wiem jak się zachowywał nawet pod nieobecność administracji i mogę spokojnie powiedzieć, że nigdy nie łamał regulaminu i czas, który aktualnie spędził już z banem na pewno dał mu nauczkę.

Jestem Neutralny.

I tak o unbanie decyduje Aliami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Arczi   
Napisano (edytowane)

Powody odrzucenia odwołania są wyżej.

Zamykam.

Edytowane przez Arczi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.