Skocz do zawartości
Death

[Perm Gag Death]

Rekomendowane odpowiedzi

Death   

1. Nick, na który została nałożona kara:

Death

2. Steam ID:

STEAM_0:0:60128816

3. Opis sytuacji:

Wchodzę na serwer, siedzę sobie w spectate i mówię do siebie "Ku*wa ile ludu. O nie! LukaszPudełko jest. Nie tylko nie on!". Czekam grzecznie na koniec rundy, przy okazji wyliczając osoby które znam. Podsumowałem wyliczankę powiedziałem "Reszty nie znam to się nie przywitam." Następna runda i powiedziałem: "siema siema ku*wa witam". Tak zacytowałem Ahusa -.- Później ktoś powiedział: "Cześć koledzy!", to ja na to: "Ty nie masz kolegów ku*wa.". Później powiedziałem jeszcze tylko: "Stary wilk wrócił ku*wa!". Dostałem gaga. Napisałem na czacie do @Cezary_PL coś w stylu "oh ty nicponiu". Rozgrzewka się skończyła, wybiegłem na kładkę koło WTC na rooftopsach i strzeliłem przypadkiem. Zginął Cezary...Napisał na mnie reporta: "Ravenge RDM". Wybaczył mi reporta, nie dał slaya. Dał pgaga, a oprócz tych K powyżej nic innego nie powiedziałem.

4. Coś od siebie:

Rozumiem, przeklinać nie wolno bo gag. Ale za 4 przekleństwa w ciągu 2 minut jeśli nie 3 pgag to chyba lekka przesada. No dobrze nie lekka. Ogromna! I się powtórze, ja klne nawet przy administracji w taki sam sposób. Wieczorem albo w południe i jakoś tylko Cezary mi daje zawsze gaga. Widać mu się znudził 3 gag i dał mi pgaga z podpisem "Nadmierne przeklinanie". Serio...4 K i pgag? Mnie to nie pasuje. Ogólnie to nawet wolałem to załatwić bez pisania bezsensownego odwołania. Wczoraj na czatboxie. Lekki flood był ale nic się nie stało więc dzisiaj mimo choroby jelit piszę...

Edytowane przez Death
wizualnie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Michał   

Wypowiem się gdyż byłem przy tym jak Cezary nakładał Ci karę. 

A więc 1. Rzecz po co przeklinać? Nie można np. Jak chcesz już użyć nie cenzuralnego słowa to po prostu nie klikasz przycisku "X"(Który jest domyślą funkcją mówienia),

To fakt może pgag przesadzony, a może Cezary Ciebie nie lubi, i chciał CI "dowalić" nie wiem, i nie chcę wiedzieć, ale fakt pozostaje faktem że gag przesadzony i jestem na ungagiem o ile dasz słowo że nie będziesz tak przeklinał bo, powiedzmy sobie szczerze dużo jest młodych graczy na serwerach Strefy Gier, a tym bardziej na trybie TTT.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Panie kolego, w podaniu na op piszesz:

Dnia 15.10.2017 o 13:54, Death napisał:

Ograniczyłem swoje rzucanie mięsem do minimum. Jedyne mięso jakie jest rzucane to po epickim failu kolegi lub moim (typu co to k#rwa bylo hahahaha) lub gdy hitboxy robią swoje  (jak on k#urwa to przeżył????). Oczywiście słowa padały często na czacie widzów  (niekiedy jak sam zdechłem)

Dnia 14.10.2017 o 22:44, Death napisał:

Nie ma co ukrywać że k#rwie sporo. Dzisiaj był pełen luzik na serwerze bez przesadnego k#rwa co jedno słowo.

Nie rozumiem Twojego zdziwienia, że dostałeś pgag'a. Regulamin jest jaki jest, ale przestrzegać go trzeba. Czasami wszyscy mają luz i jest ciche przyzwolenie na naginanie pewnych zasad - nikt nie ma z tym problemu. Jednak takie sytuacje mają miejsce dużo rzadziej niż Ty kurwujesz. Nie kryjesz się z tym, więc nie oczekuj, że ktoś będzie cały czas przymykał na to oko.

6 godzin temu, Death napisał:

Serio...4 K i pgag? Mnie to nie pasuje.

Nie wierzę, że pgag był za jednorazowe 4 kurwy w ciągu 2 minut. Idąc tym co napisałeś, to tych kurew w ciągu miesiąca będzie 10 800 (zakładając granie trzech godzin dziennie przez 30 dni).

Bądźmy ludźmi, szanujmy się.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
jakbu   
7 godzin temu, Death napisał:

Następna runda i powiedziałem: "siema siema ku*wa witam". Tak zacytowałem Ahusa -.-

Co zmienia fakt, iż kogoś cytowałeś?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja jakoś przeklinam czasami i nigdy pgaga nie miałem :thinking:

Edytowane przez hacefirek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Death   
9 godzin temu, Pitagoras napisał:

Panie kolego, w podaniu na op piszesz

Dnia 16.10.2017 o 20:38, Death napisał:

Jeśli wam zależy na negatywnie na moim podaniu w takim stopniu jak mi zależy na dostaniu pozytywa to czemu jeszcze byle jaki mod nie przyszedl i nie zamknął tego podania? Dostaje w sumie same negatywy i neutralne. Głównie negatywy bo nikt nie chce "tyrana" na TTT. Jeśli jakiś mod łaskawie chce niech zamyka z durnym powodem "za dużo głosów na minus".

Na swoim podaniu napisałem, że skoro mam same negatywy to niech yor to zamknie. Więc nie ma co używać podania jako przykładu.

10 godzin temu, Pitagoras napisał:

Nie wierzę, że pgag był za jednorazowe 4 kurwy w ciągu 2 minut. Idąc tym co napisałeś, to tych kurew w ciągu miesiąca będzie 10 800 (zakładając granie trzech godzin dziennie przez 30 dni).

Gdyby powodem była ogólna liczba to pgag miałbym wieki temu lub otrzymałbym go zanim runda się zaczęła bo ktoś sobie przypomniał: "Aha to ten co tyle ku*wi, trzeba gaga dać bo ogólnie tyle już przeklinał.".

P.S.

@jakbu absolutnie nic ale czemu nie miałbym pisać kogo cytuje?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Najlepiej niech Cezary się wypowie za co Ci dał tego pgaga, bo 4 K* w 2 minuty to nie jest dużo, ja/Kaptur nigdy nie dostaliśmy gaga/pgaga, a dość sporo przeklinaliśmy + Kaptur wyzywał innym matki, ale to już szczegół ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wydaje mi się że Death ma już znamię takiego kto przeklina i to nie jest w porządku. Załózmy że przyjdzie najkulturalniejszy gracz ze strefy i się okaże że ma zły dzień, rzuci wiązankę przekleństw to nikt mu nic nie zrobi, bo przecież zazwyczaj zachowuje się dobrze. Ale jeżeli przyjdzie na serwer Death i powie 2 niewinne przekleństwa to już ma gaga. Rozumiem jakby zaczął przeginać czy coś, ale za 4 przekleństwa pgag? Mocna przesada moim zdaniem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.