Skocz do zawartości
Salker©

BR#2 Salker

Rekomendowane odpowiedzi

Salker©   

1. Wiek (preferowany >= 16) 15

2. Adres e-mail- [email protected]

3. Steam ID oraz namiary. STEAM_0:0:102703916 oraz http://steamcommunity.com/profiles/76561198165673560/

4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator. Nie nigdy nie byłem częścią administracji w Gmod ani w jakiejkolwiek innej grze jednak znam podstawowe komendy i trochę innych. Jestem pewien że nie poddam się presji i jestem także pewien siebie.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty. Czemu chciał bym należeć do administracji jako operator? otóż lubię pomagać innym i ''karać'' innych za ich niecne występki. Myślę że powinienem zostać przyjęty ponieważ czasami mogę zauważyć braki administracji w godzinach 22:30-24:00, ponieważ żyję w Wielkiej Brytanii moja godzina jest wcześniejsza o 60 min więc mogę wchodzić na serwer wcześniej i wychodzić później oczywiście postaram się być aktywnym po zakończeniu dnia szkolnego czyli od 15:30 ale czasami wracam do domu 1 godz później. Używam voice-chat'u i mój głos przez mikro jest donośny i zrozumiały. Sam popełniłem trochę niecnych czynów za które zostałem słusznie ukarany ale każdy uczy się na własnych błędach. Uważam że jestem dosyć rozpoznawalny na serwerze. Nauczyłem się już trochę jak rozwiązywać rozprawy bo sam większość w których uczestniczyłem wygrałem poza tym nikt nie jest przecież idealny nawet Azus każdy ma swoje wady i zalety. zazwyczaj gram mniej więcej 6 i pół godziny od poniedziałku do piątku natomiast w soboty i niedziele gram około 10 godz. Zapoznałem się z regulaminem, ale żeby upewnić się że na pewno go się z nim zapoznałem będę sprawdzał go wieczorkami na telefonie. Uważam że jestem bardzo aktywny może nie było mnie tylko jeden raz przez 1 dzień kiedy nie miałem bana. Poza tym mam znajomość Angielskiego która zawszę może się przydać nawet na polskim serwerze. Uważam że jestem dosyć lubiany na serwerze.

6. https://www.gametracker.com/server_info/193.110.121.82:2302/top_players/?query=Salker 

Niedawno założony, ale ludzie/gracze z BR#2 mogą potwierdzić aktywność.

Edytowane przez Limbo
Poprawa linku do GT.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Death   

Na nie gdyż:

15 godzin temu, Salker© napisał:

I cytacik z regulaminu podań: 2. Gracz musi regularnie grać minimum przez miesiąc aby ubiegać się o prawa administratora.

Oraz:

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty. Czemu chciał bym należeć do administracji jako operator? otóż lubię pomagać innym i ''karać'' innych za ich niecne występki

Chyba każdy lubi karać nie? :3

Ja bym jeszcze chwilkę pograł i poczekał bo rekrutacja zamknięta ale próbuj - neutral

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moim zdaniem podanie jest napisane ładnie, z tego co widze masz tam około 140 godzin co jest nawet dobrym wynikiem.

18 minut temu, Death napisał:

Na nie gdyż:

Chyba byli już młodsi operatorzy, a podanie nie wygląda jakby pisał to ktoś mający 15 lat. 

Niestety nie znam Cie osobiście i będę musiał poczekać aż wypowiedzą sie osoby grające na Breachu, ale dawno nie widziałem tak ładnego podania. (patrząc tylko na podanie)TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
oSi'   
Godzinę temu, Death napisał:

I cytacik z regulaminu podań: 2. Gracz musi regularnie grać minimum przez miesiąc aby ubiegać się o prawa administratora.

First Seen: Aug 29, 2017 8:00 PM 

Na nie gdyż:

Ja bym jeszcze chwilkę pograł i poczekał bo rekrutacja zamknięta ale próbuj - neutral

To nie czy neutral?

Odnośnie podania

Plusy

-Podanie ładne i napisane starannie

-Dobra aktywność

-Czas spędzony to +/- 9285

Na TAK. Mam nadzieje że dostaniesz admina ^^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 21.10.2017 o 23:38, Salker© napisał:

Myślę że powinienem zostać przyjęty ponieważ czasami mogę zauważyć braki administracji w godzinach 22:30-24:00

To  że o 22:30-24:00 nikt nie gra jest normalne bo wtedy na serwerze grają  z 5-8 osob (w tygodniu) wiec admin do 5 osob nie bedzie potrzebny. Dla mnie nie powinienes zostac adminem przez twoje zachowanie (Dostales bana za zabicie kogos bo nie chcial z toba ,,deala''.Wiec co zrobisz jak ktos nie zrobi z toba deala jako admin? xbanujesz go? Jestem na NIE. Zreszta i tak rekrutacja jest zamknieta :)

Spoiler

Przepraszam za bledy znaki mi nie dzialaja :)

Edytowane przez pocotoczytasz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po pierwsze to mógłbyś zaczekać aż rekrutacja będzie otwarta a nie gdy zamknięta.

jednak znam podstawowe komendy i trochę innych.

A kogo obchodzi ile komend znasz? Gdzie ci piszę że masz znać komendy?

otóż lubię pomagać innym i ''karać'' innych za ich niecne występki.

W końcu ty chcesz pomagać graczom czy ich karać?

Coś od siebie : Ogólnie widuje Stalkera na serwerze i szczerze on niezbyt nadaje się na operatora serwera gdyż wiele razy denerwował administracje i chciał tak zwane "deale" i mimo naszych próśb o przestanie i mimo gagów i mute nie przestawał spamić nam na priv i prosić o ragdolle czy też właśnie te oto "deale".

Jestem na NIE

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem czemu, ale irytują mnie tego typu zdania:

Dnia 22.10.2017 o 14:47, Death napisał:

Ja bym jeszcze chwilkę pograł i poczekał bo rekrutacja zamknięta

4 godziny temu, pocotoczytasz napisał:

Zreszta i tak rekrutacja jest zamknieta

24 minuty temu, rainybainy207 napisał:

Po pierwsze to mógłbyś zaczekać aż rekrutacja będzie otwarta a nie gdy zamknięta.

Zamknięta rekrutacja nie oznacza, że nie można składać podań! Sam przyjęty zostałem, gdy była ona zamknięta.

4 godziny temu, pocotoczytasz napisał:

wiec admin do 5 osob nie bedzie potrzebny

Więc jeśli ktoś z tych 5 osób zdecyduje sobie olać regulamin i np. wysadzać atomówkę to adminów to nie powinno obchodzić, bo jest tylko 5 osób.

35 minut temu, rainybainy207 napisał:

Obchodzi to mnie, rekrutera i wielu innych (zapewne). Punkt "doświadczenie jako administrator" ma poinformować m.in. o znajomości komend, co moim zdaniem jest ważne dla tej funkcji.

39 minut temu, rainybainy207 napisał:

Admin powinien robić to i to...

Jeśli chodzi o podanie, to nawet mógłbym być na tak. Ładne podanie, aktywność... Niepokoją mnie jednak te "deale". Słyszałem, że dręczysz nimi administracje i wyczyniasz dziwne rzeczy związane z owymi. Zabawa zabawą, ale admin powinien być rozważny i dostrzegać granice. Dlatego narazie pozostaję NEUTRALNY.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Zaufany   

Hmm.. Podanie ładnie napisane.. Aktywność też fajna.., ale na serwerze siedzi zawsze chociaż jeden admin, a przeważnie jest ich kilku. Byłem na #2 kilka razy i jestem świadkiem jak dręczysz administratorów ''daj ragdoll'a'' ''tepnij mnie tam'' i mając dostęp do komend, będziesz tego udzielał graczom, którzy tylko poproszą.

Jak dla mnie serwer nie potrzebuje więcej administratorów, więc jestem na NIE.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

poczekał bo rekrutacja zamknięta

Dnia 24.10.2017 o 19:04, pocotoczytasz napisał:

Zreszta i tak rekrutacja jest zamknieta

Dnia 24.10.2017 o 22:52, rainybainy207 napisał:

rekrutacja będzie otwarta a nie gdy zamknięta.

http://xn--jzyk-polski-rrb.pl/czytanie-ze-zrozumieniem-jak-poradnik

6. W przypadku zgłoszenia kandydatury w momencie, gdy rekrutacja jest zamknięta, czas oczekiwania na odpowiedź wydłuża się na czas nieokreślony.

Innymi słowy - dłużej poczeka na rozpatrzenie więc nie wiem czemu ktokolwiek to napisał ;-; 

--------

Ale jak już napisałem to muszę do końca :/ 

--------

Na nie gdyż:

Oraz:

Chyba każdy lubi karać nie? :3

Ty serio masz rozpisane schematy i tylko wklejasz bo jak sam piszesz to się mieszasz :/ 
Na starcie "na nie" potem "neutralny" ... nie wiem .... średnią wyciągnąć ?? 

Dnia 22.10.2017 o 16:13, oSi' napisał:

-Czas spędzony to +/- 9285

sekund ? minut ? godzin ? dnia ? 

To  że o 22:30-24:00 nikt nie gra jest normalne bo wtedy na serwerze grają  z 5-8 osob (w tygodniu) wiec admin do 5 osob nie bedzie potrzebny.

Powiem na to jak Stalin "Jest człowiek - jest problem" (dalej nie trzeba) czyli jak jest ktoś na serwerze może łamać regulamin czyli jest potrzebny Administrator do tego :) 

xbanujesz go?

zbanujesz .... zbanujesz go ... xban to komenda a skutkiem jest tzw. "BAN" 

Ty tak na serio ?? On napisał to jako "ciekawostkę" że obcował już z komendami ... inna sprawa jakby napisał "jak to on dobrze nie zna tych komend" :P

Pomagać = wyjaśnić jak działa tryb, poinformować o istnieniu regulaminu, dać radę, wytłumaczyć jak może komunikować się z Administracją itp.
Karać = jak ktoś złamie regulamin, zacznie się nieodpowiedni zachowywać itd. 

Czemu twierdzisz że obie te rzeczy powinny być nierozdzielne ?? 

Coś od siebie :

Przypadkiem cały czas nie piszesz czegoś od siebie ?? czy może jest jakiś wzór na pisanie postów pod podaniem ?? 

Ogólnie widuje Stalkera na serwerze i szczerze on niezbyt nadaje się na operatora

a co "Stalker" ma do "salker'a" ??? 

mimo naszych próśb o przestanie i mimo gagów i mute nie przestawał spamić nam na priv

Banuj ... jak coś takiego masz to banuj i patrz jak szybko odwołanie wlatuje xDD 

Dnia 24.10.2017 o 23:39, astropieseł napisał:

wysadzać atomówkę

Aktualnie atomówkę odpala się tak ciężko że nawet część administracji o tym nie wie xDD 

Punkt "doświadczenie jako administrator" ma poinformować m.in. o znajomości komend, co moim zdaniem jest ważne dla tej funkcji.

"Doświadczenie jako admin" nie jest równe "znajomości komend" i jeśli ktoś wspomni o tym że zna to ok ... jak ktoś się przechwala to sam też informuję że to nie jest ważne jak dobrze zna ... ważne że zna :P

-------
A teraz podanie :) 

Jestem pewien że nie poddam się presji

Pewność niszczy ludzi :/ 

jestem także pewien siebie.

A to dopiero początek ..... 

Myślę że powinienem zostać przyjęty ponieważ czasami mogę zauważyć braki administracji w godzinach 22:30-24:00

Nie myśl - nie wychodzi Ci ta dziedzina sportowa :/ 

ponieważ żyję w Wielkiej Brytanii moja godzina jest wcześniejsza o 60 min więc mogę wchodzić na serwer wcześniej i wychodzić później

1 godzina = 60 min ... twoja godzina jest wcześniejsza o 60 min ... czyli twoja godzina trwa 0 min ??? O.o 
Poza tym co ma wspólnego fakt gdzie żyjesz ??? I wyjaśnij mi jak planujesz siedzieć "wcześniej do później" na serwerze ?? skoro jedyne co się zmienia to strefa czasowa ale musisz jeść, pić, chodzić do toalety, uczyć się oraz spać ... nie masz dnia trwającego dodatkowe kilka godzin tylko u ciebie jest o godzinę wcześniej. 

po zakończeniu dnia szkolnego czyli od 15:30 ale czasami wracam do domu 1 godz później. Używam voice-chat'u i mój głos przez mikro jest donośny i zrozumiały.

"'Po zakończeniu zajęć lekcyjnych' czyli od 15:30 jakby nikt nie wiedział to specjalnie zmienię kolor i dodam coś o mikro."
Po co ta zmiana koloru ?? 
PS - nie jest obowiązkowe używanie mikrofonu ... to tylko dla twojej wygody dlatego też nie wiem czemu po piszesz :/ 

Sam popełniłem trochę niecnych czynów za które zostałem słusznie ukarany ale każdy uczy się na własnych błędach.

Chyba nie każdy .... 

Spoiler

Dla mnie nie powinienes zostac adminem przez twoje zachowanie (Dostales bana za zabicie kogos bo nie chcial z toba ,,deala''.Wiec co zrobisz jak ktos nie zrobi z toba deala jako admin?

denerwował administracje i chciał tak zwane "deale" i mimo naszych próśb o przestanie i mimo gagów i mute nie przestawał spamić nam na priv i prosić o ragdolle czy też właśnie te oto "deale".

Słyszałem, że dręczysz nimi administracje i wyczyniasz dziwne rzeczy związane z owymi.

Dnia 25.10.2017 o 16:59, Zaufany napisał:

Byłem na #2 kilka razy i jestem świadkiem jak dręczysz administratorów ''daj ragdoll'a'' ''tepnij mnie tam''

Uważam że jestem dosyć rozpoznawalny na serwerze.

Chyba tak ... po tym co tu inni piszą to wiele osó już Cię nie lubi :/ 

Nauczyłem się już trochę jak rozwiązywać rozprawy bo sam większość w których uczestniczyłem wygrałem

Dla Ciebie to jest zaszczyta a dla mnie to jest nic nie warta informacja :/ 

poza tym nikt nie jest przecież idealny nawet Azus każdy ma swoje wady i zalety.

Porównujesz Azusa do Siebie jakby był twoim idolem .... 

zazwyczaj gram mniej więcej 6 i pół godziny od poniedziałku do piątku natomiast w soboty i niedziele gram około 10 godz.

A to czemu na inny kolor ?? i po co ?? 

Zapoznałem się z regulaminem

Ty nie masz się "zapoznać" z regulaminem ... ty masz go znać jak chcesz dostać uprawnienia bo w trakcie rozgrywki nie będziesz wiedział co jest dozwolone a co nie (z doświadczenia wiem że część reportów jest wysyłanych bo na innym serwerze jest w regualmini a u nas nie ma) 

Uważam że jestem bardzo aktywny może nie było mnie tylko jeden raz przez 1 dzień kiedy nie miałem bana.

Tylko ?? Jeśli chociaż połowa tych twoich "układów" i pisania jest prawdziwa to dawno powinieneś dostać minimum kilka tygodni :/ 
PS - Uważam że nie masz życia prywatnego skoro ciągle siedzisz na serwerze po 6 godzin :/ 
PPS - czemu tak dziwacznie to kolorujesz ??? ;_; 

Poza tym mam znajomość Angielskiego która zawszę może się przydać nawet na polskim serwerze.

Ale jest nie wymagana. Poza tym - kolejne zdanie któe jest dodane "na siłę" :/

Uważam że jestem dosyć lubiany na serwerze.

Ja tylko czytam jak tu komentują i nie wydaje mi się

---------
Podsumowując - jestem na WIELKIE NIE najmocniej patrząc na te twoje ciemne "układy" a żeby nie było za mało to wnoszę do @LoOr  (ewentualnie @Limbo albo @Alucardd ) o nadanie dość wysokiego bana za "spamienie, dręczenie oraz proponowanie niewłaściwych układów Administracji" ... wstępnie proponuję 6 miesięcy :D 

~Alucard: Jak ktoś ma jakieś dręczenie spamienie to @NavySealPL
powinien napisać komuś z nas 3 jak jest offline. Z tego co słyszałem loor coś z tym robi. @rainybainy207@astropiesełDoświadczenie w komendach nie jest tak ważne. Informuje to nas o tym czego mamy was nauczyć i co już umiecie. Nie chciałem specjalnie nabijać postu więc użyłem Twojego postu w celu odpowiedzi.

Edytowane przez Alucardd
Odpowiedź

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta