Skocz do zawartości
koks1234545

[PGAG] ♕♕POLAND♕♕

Rekomendowane odpowiedzi

1.♕♕POLAND♕♕               

2.STEAM_0:1:206204714                 

3.za duzżo gadania i krzyczenia do mikrofonu               

4.lubię placki i lubię grac w gmod xD

Edytowane przez Adlino
Poprawa stylistyki i błędów ortograficznych~Adlino

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Adlino   

Pgag został nałożony przeze mnie w dniu dzisiejszym ok godziny 18:40.

Opis sytuacji:

Od godziny 17 dostawałem na pw skargi na owego gracza oraz jego kolegę, który również otrzymał permanentnego Gaga. Powodem nadania blokad to:

-Nadmierne nadużywanie mikrofonu pod nieobecność administracji;

-Wyzywanie, przeklinanie i zboczone teksty, które zdarzały się często nawet przy adminach;

-to już nie pierwszy gag użytkownika ♕♕POLAND♕♕

Jestem na NIE, ponieważ dałem ci Gaga w dniu dzisiejszym więc wątpię że czegoś się nauczyłeś. Po charakterze odwołania nie widać aby ci na nim bardzo zależało było robione szybko i niestarannie. I oczywiście punkt 4... Myślałem że jak wskaże ci gdzie masz dodać owe odwołanie napiszesz chodź słówko skruchy i będzie ci przykro.

Pozdrawiam~Adlino

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
14 minut temu, Adlino napisał:

Pgag został nałożony przeze mnie w dniu dzisiejszym ok godziny 18:40.

Opis sytuacji:

Od godziny 17 dostawałem na pw skargi na owego gracza oraz jego kolegę, który również otrzymał permanentnego Gaga. Powodem nadania blokad to:

-Nadmierne nadużywanie mikrofonu pod nieobecność administracji;

-Wyzywanie, przeklinanie i zboczone teksty, które zdarzały się często nawet przy adminach;

-to już nie pierwszy gag użytkownika ♕♕POLAND♕♕

Jestem na NIE, ponieważ dałem ci Gaga w dniu dzisiejszym więc wątpię że czegoś się nauczyłeś. Po charakterze odwołania nie widać aby ci na nim bardzo zależało było robione szybko i niestarannie. I oczywiście punkt 4... Myślałem że jak wskaże ci gdzie masz dodać owe odwołanie napiszesz chodź słówko skruchy i będzie ci przykro.

Pozdrawiam~Adlino

ja nie przeklinałem adlino

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To odwołanie powinno znaleźć się automatycznie w koszu. 

1. Gaga dostałeś dzisiaj wraz z twoim kolegą i na niego zdecydowanie zasłużyliście.

2. Napisane jest "na kolanie" bo chyba myślałeś, że dostaniesz ungaga za darmo.

3.

35 minut temu, koks1234545 napisał:

4.lubię placki i lubię grac w gmod

Nie wiem czy warto coś dodawać do tego punktu.

Podsumowując:

Moim zdaniem powinieneś odczekać minimum miesiąc zanim napiszesz odwołanie, ponieważ jak sama nazwa wskazuje gag jest permanentny, co za tym idzie - jest na zawsze. Można go zdjąć tylko wtedy, gdy wyrazisz szczerą chęć poprawy i odczekasz jakiś czas aby ochłonąć.

Zdecydowanie NIE 

PS:

Chciałbym dodać że samodzielnie dałem Ci 2 gagi i jakoś nie wyciągnąłeś z tego wniosków

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.