Skocz do zawartości
Toshikao20

[Permban] Asko

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, na który została nałożona kara: Asko

2. Steam ID: STEAM_0:1:11315263

3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:1:11315263&advType=steamid&Submit

4. Opis sytuacji: Mapa mg_swag_multigames, chociaż grana przez tysiące ludzi, to mały procent, a w zasadzie promil graczy zna secrety znajdujące się na tej mapie. Ja na szczęście miałem przyjemność poznać Paula - twórcę mapy i dowiedziałem się o kilku sekretach na jego mapach, a zasadniczo tylko mg_swag i mg_yolo.

Min. - można wejść do admin roomu poprzednio wykonując parę innych czynności, lub (za co zostałem zbanowany): można zdobyć na początku rundy full pakiet granatów - w zależności od uprzednio wykonanych czynności. Rzuciłem smoke i flasha na minimapie skeet - tyle.

5. Coś od siebie: W zasadzie to róbta co chceta. Moim zdaniem to śmieszne, że za rzecz, której działania ktoś po prostu nie rozumie dostaje permbana, zwłaszcza, że w żaden sposób nie uprzykrzyłem gry nikomu, rzuciłem tylko dwa granaty. No ale wiadomo, Pomidor tylko czeka i nawet jak dostanę unbana będzie czekać, aż tylko popełnie jakikolwiek błąd łamiący regulamin (mimo że do tej pory go nie złamałem) xD. Jesteś śmieszny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak? Bugowanie broni kilka dni temu na multikoncie to też secret? Hmm.

Oddalam, zamykam, wywalam do śmietnika, nie pozdrawiam.

#edit Nie rób z ludzi debili, bo granaty i broń kupowałeś na minimapce, która posiada buyzone drogie dziecko.

Edytowane przez pomidor™

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Remzo   

Robię unlocka i chcę tutaj, w tym temacie wyjaśnienie tej sytuacji od początku do końca, zarówno jednej jak i drugiej strony. Chcę by w tym temacie było dokładnie napisane za co został zbanowany gracz, zamiast chamsko zamykać temat z powodem, który niewiele mówi. @pomidor™, @Toshikao20 - nie zachowujcie się jak dzieci.

Pozdrawiam

Remzo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
17 minut temu, Remzo napisał:

Robię unlocka i chcę tutaj, w tym temacie wyjaśnienie tej sytuacji od początku do końca, zarówno jednej jak i drugiej strony. Chcę by w tym temacie było dokładnie napisane za co został zbanowany gracz, zamiast chamsko zamykać temat z powodem, który niewiele mówi. @pomidor™, @Toshikao20 - nie zachowujcie się jak dzieci.

Pozdrawiam

Remzo.

Dziękuję za unlocka tematu, nie miałem nawet możliwości odpowiedzi, gdyż temat został od razu zamknięty.

Otóż sytuacja wygląda tak: na mapach mg istnieje feature, secret, bug, jakkolwiek by tego nie nazwać pozwalający na otrzymanie na początku rundy broni. Może to być każda broń. Jest to wada gry, nie da się temu nijak zapobiec. Jako, iż kiedyś udało mi się pomyślnie otrzymać normalną broń, za co zostałem później ukarany, tym razem stojąc w buyzone stwierdziłem, że wykorzystam znany mi stary sposób, ale nie tak, aby przeszkodzić w żadnym stopniu w grze, gdyż znam swoją obecną sytuację i umowę, na jaką zgodziłem się z Remzem. Wziąłem więc tylko granat - mianowicie smoke i flash. Po wybraniu minimapy wyrzuciłem oba granaty na ziemię. Tyle. (O laboga straszne przewinienie, działanie na szkodę serwera! (ironia ofc))

Nie uważam, aby wyrzucenie smoke'a czy flash'a jakkolwiek przeszkadzało w jakimkolwiek stopniu w rozgrywce, dlatego wydaje mi się być śmiesznym fakt, że zostałem za to zbanowany pernamentnie.

Ale oczywiście ów admin mnie nienawidzi i znajdzie sobie jakikolwiek powód, żeby wlepić mi permbana :)

Nie robie tu z nikogo debila. Znam Paula. Gadałem z nim nie raz na serwerach bhop i nie tylko o tym, ale i o różnych innych bugach. On również opowiedział mi secrety pozwalające na różne inne rzeczy na jego mapach, stąd moja wiedza.

Edytowane przez Toshikao20

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Proste, nie pierwszy raz Asko buguje broń/granaty z rundy na rundę. Bug polega na tym, że kupuje się daną rzecz w poprzedniej rundzie i zostaje ona na rundę kolejną w Twoim ekwipunku. Nie słyszałem jeszcze tak bezczelnej historyjki z jakimś secretem, który daje pełny set granatów, zwłaszcza że to samo zrobił ostatnio z bronią.

#edit Mam głęboko w czterech literach Twoje zdanie, bugowanie to bugowanie, jeżeli nie dociera do ciebie, że masz tego nie robić, to już nie mój problem.

Co mnie interesuje, że wykorzystałeś "tylko granaty", skoro w ogóle nie powinieneś ich posiadać, pajacerka.

Edytowane przez pomidor™

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
nonejm   
2 minuty temu, Toshikao20 napisał:

Otóż sytuacja wygląda tak: na mapach mg istnieje feature, secret, bug,

Nie będąc w temacie obejrzę demko i sam z ciekawości sprawdzę, ale czy jesteś w stanie zademonstrować wykorzystanie owegu ewenementu i umieszczenie go na yt w celach pokazowych ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
13 minut temu, nonejm napisał:

Nie będąc w temacie obejrzę demko i sam z ciekawości sprawdzę, ale czy jesteś w stanie zademonstrować wykorzystanie owegu ewenementu i umieszczenie go na yt w celach pokazowych ?

Czytasz mi w myślach, dokładnie dzisiaj zabrałem się za nowy film pokazujący wszystkie możliwe secrety, featury, bugi na mapach typu mg także trafiłeś w dziesiątke xD

16 minut temu, pomidor™ napisał:

Mam głęboko w czterech literach Twoje zdanie

Dokładnie dlatego nigdy nie wdaje się z Tobą w jakąkolwiek dyskusję. Żenada.

Wiem, że bardzo mnie nie lubisz, zarówno jak mojego braciszka Axy3ra, bo niejednokrotnie dałeś temu dowód np. dając kilka/kilkanaście - sam nie wiem ile to już było permbanów przypadkowym osobom, które nie mając nic wspólnego zarówno ze mną jak i z Axy3rem weszły na serwer i wyleciały z permem za to, że miały mnie/axy3ra w znajomych. Potem dowiaduje się od kolejnych osób, że są na mnie wściekłe i dziękują mi za permbana z reasonem: ekipa asko/axy3ra.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wydaje mi się że Asko nie powinien dostać PERMA za takie coś, naprawdę aż  tak nienawidzisz Aska że za byle coś mu dajesz od razu perma xD ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie mam za dużo powiedzenia, ale...

15 minut temu, Toshikao20 napisał:

Jest to wada gry, nie da się temu nijak zapobiec.

Skoro sam to nazywasz 'wadą gry' (czyli czymś niepożądanym/bugiem), to czemu w ogóle to wykorzystałeś w jakimkolwiek celu? Jak dla mnie to jest kuszenie losu krótko po unbanie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Teraz, Jesus napisał:

taaaaaaaa, ja to tylko tu zostawię...

Mylisz się. To nie jest błąd mapy, tylko mechaniki gry.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jesus   

Tomato, tomejto.  ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Asko, po tych całych długich bataliach, powinieneś wiedzieć, że:
- nie warto kopać się z koniem
- przyjdzie kryska na Matyska
- gdyby kózka nie skakała to by nóżki nie złamała

- kto kopie dołki ten sam w nie wpada

Tak wiesz, porzekadła ludowe co by przemówić do Ciebie.

Edytowane przez Jesus
¯\_(ツ)_/¯

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Remzo   

Okay, żeby niepotrzebnie nie zapychać bazy zbędnymi postami napiszę krótkie podsumowanie.

Gracz Asko otrzymał warunkowo unbana, po tym jak został ukarany między innymi za wykorzystywanie błędów mapy. W trakcie załatwiania formalności związanych ze zdjęciem bana ostrzegłem gracza na Steamie, że jeżeli będzie rozrabiał to ban powróci - na co też przytaknął.

asko.png

Nie minęły nawet 3 dni, a ów gracz postanowił pokazać, że w dupie ma dane słowo, regulamin i administratorów, oraz po raz kolejny wykorzystać bug mapy. Niby przewinienie stosunkowo niewielkie i każdy inny gracz zostałby ukarany krótszym banem, jednak Asko otrzymał bana między innymi za ten czyn i obiecał poprawę. Nie wiem co trzeba mieć w głowie, aby w tak krótkim czasie powtórzyć swój czyn i jeszcze się dziwić odnośnie powodu bana - poważnie. Nam, administratorom wyczerpał się już kredyt zaufania i więcej żadnych szans nie będzie. Umowa była prosta, nie wywiązałeś się, więc żegnamy.

P.S

Do wszystkich "wojowników" w obronie Asko. Jeżeli pomimo mojego wyjaśnienia w dalszym ciągu będziecie bronić tego gracza, to znaczy, że z waszym samodzielnym myśleniem jest zdecydowanie coś nie tak.

Pozdrawiam

Remzo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żegnam również bardzo serdecznie. Do zobaczenia na multikontach, bo przecież ulubioną zabawą osób typu Pomidor, które nie mają co robić ze swoim życiem jest tropienie multikont Aska/Axy3ra, więc jakże bym mógł jemu tej zabawy oszczędzić. W sumie to i tak miałem to głęboko, gdyż dalej wieje tu nudą, a bany lecą za tak śmieszne rzeczy, że szkoda gadać. Jedyne co nadaje zabawy w grze to ukrywanie się i czekanie, kiedy w końcu ktoś się skapnie, że to Asko. Ale i tak się opłacało choćby na te 3 dni! :D

Buziaczki dla wszystkich osób grających dalej z clantagiem 3mamspacje (kiedy wbiłem po raz 1szy na serwer po 4 miesiącach byłem z was dumny <3)

Bajbaj, jeszcze się zobaczymy napewno nie raz! <3

Pozdrawiam, Asko.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Remzo   
2 minutes ago, Toshikao20 said:

Żegnam również bardzo serdecznie. Do zobaczenia na multikontach, bo przecież ulubioną zabawą osób typu Pomidor, które nie mają co robić ze swoim życiem jest tropienie multikont Aska/Axy3ra, więc jakże bym mógł jemu tej zabawy oszczędzić. W sumie to i tak miałem to głęboko, gdyż dalej wieje tu nudą, a bany lecą za tak śmieszne rzeczy, że szkoda gadać. Jedyne co nadaje zabawy w grze to ukrywanie się i czekanie, kiedy w końcu ktoś się skapnie, że to Asko, ale opłacało się! :D

Buziaczki dla wszystkich osób grających dalej z clantagiem 3mamspacje (kiedy wbiłem po raz 1szy na serwer po 4 miesiącach byłem z was dumny <3)

Bajbaj, jeszcze się zobaczymy napewno nie raz! <3

Pozdrawiam, Asko.

Eh... i pomyśleć, że byłem za odbanowaniem tego szkodnika. Wyszło szydło z worka i czarno na białym widać intencje tego śmiecia wobec społeczności serwera Placu Zabaw. Śmiecia, bo inaczej nie można nazwać kogoś, kto dąży do tego aby zaszkodzić serwerowi, ale nie martw się - twoje konta będą banowane, to na prawdę nie stanowi dla nas problemu, a ja się będę cieszył, że tracisz czas/pieniądze na takie coś. Może Asko warto abyś wybrał się do psychiatry? To co robisz na prawdę nie jest normalne, ale przy odrobinie chęci może się z tego wyleczysz.

(Nie)Pozdrawiam

Remzo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.