Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wiek: 16
2. Kontakt e-mail: [email protected]
3. Steam ID oraz namiary: STEAM_0:1:77701099, http://steamcommunity.com/profiles/76561198115667927
4. Link do profilu hlxstats: http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=22
5. Coś o sobie: No cóż, zacznijmy od początku jestem janek, interesuję się piłką nożną i lekkoatletyką. Na placu gram od kilku lat z jedną dłuższą przerwą. Wpadłem na pomysł, żeby napisać podanie, ponieważ chciałbym pomóc w ogarnięciu serwera, gdyż mam dużo wolnego czasu i większość go spędzam na serwerze .Nie mam doświadczenia jako admin, ale kiedyś musi być pierwszy raz ;).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Rzuf   

Janek to równy gość. Często gra na serwerze, lubi prowadzić jaile. Jestem na tak.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wydaje mi sie ze tak, bo to kulturalny i pomocny gracz w przeciwienstwie do co po niektorych ...

Edytowane przez zlykapturek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
GOD   

Jasne że TAK! Użytkownik ten ma dystans do siebie i można z nim pogadać. +do tego ma wielką rodzinę :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Wrona   

Na TAK, nie ma lepszego dj'a niż Janek. Przyznam, że jestem zawiedziony tym, że ten kandydat złożył podanie dopiero teraz i to jeszcze na jakiegoś podrzędnego administratora. Moim zdaniem Janek powinien zostać head adminem już dawno. Jestem przekonany, że jego profesjonalne podejście, znajomość zasad i nieskazitelna reputacja sprawią, że Plac stanie się lepszym miejscem. Dobrze, że to podanie w końcu wylądowało na forum. Chętnie wrócę do gry na Placu gdy Janek obejmie stanowisko administratora. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
bokuser   

JANEK oczywiście że TAKK!!! miły, da sie pogadać 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Blodi9   

Janek na admina oczywiście ze Tak. Miły, ogarnięty, pomocny oraz dużo czasu spędza na serverze. Nic dodać nic ująć. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Garzki   

Pewnie, równy człowiek który ma dystans i można się z nim pośmiać. Jestem na tak.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Buchal   

Jak najbardziej na TAK. Pomocny, miły oraz kulturalny gracz :) Takich tu potrzeba.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A jednak ;). NA TAK! Janek to fajny i porządny chłop. Wsparcie od niego będzie przyjemnością.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
OsheexDD   

Jestem na Tak, często bywa na serwerze, można się z nim pośmiać. Tylko czasami mógł by być milszy i udzielać konkretnej odpowiedzi. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na Tak. Janek  to najlepszy towarzysz serwera, gdyby nie on nie wiem jak długo bym został na serwerze.
Jeżeli szukasz bratniej duszy wejdź na serwer i na pewno spotkasz Janka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, 

Januś, wiesz, że Ciebie uwielbiam, ale moim zdaniem po prostu nie nadajesz się na admina.

No offensive, ale jak się nie zmienisz to nie. Za to, jak się zmienisz to już nie będzie to samo. 

Pozdrawiam,

KakaŁkoooooooooooooooo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ReVo   

Po lepszym poznaniu Janka uważam że po mimo swoich wcześniejszych przewinień, zmienił się w znaczącym stopniu na tyle by dostać od mojej osoby kredyt zaufania.

Dlatego jestem na TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Tairon   

Janek, to bardzo pomocny, sympatyczny i inteligenty gracz. Od kiedy zaczął używać mikrofonu widać, że jego aktywność na serwerze wzrosła. Jestem na tak.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
PirOzel   

Janek spoko kolega z serwera. Miły, czasami lubi pożartować, często przebywa na serwerze. Jestem na TAK.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Engry   

Bardzo porządny gracz, spokojny, opanowany. Stały bywalec placu zabaw. JESTEM NA TAK.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
leny   

Janek mimo swojej niechlubnej przeszłości ogarnął się i uważam ze jest na tyle ogarnięty ze całkiem śmiało można mu dać szansę, choćby na okres próbny. jestem na tak!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Jak cie już prawie 3 lata widze na placu to przez pierwszy rok myślałem, że jesteś adminem. Jak nie ma administracji to zawsze potrafiłeś pokazać graczom co robią źle.

Na tak bez dwóch zdań.

Edytowane przez Johnlemon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
stachu21   

Staram się byc optymistą, ale Janek lubi sie zaczepiać i to mnie w nim irytuje. Lecz dostrzegam w nim odpowiedzialną postawę (czasami) tzn. Jeśli ktos łamie regulamin on od razu zwraca mu uwagę. Myśle ze za jakis czas "dorośnie" do sprawowania funkcji administratora. Jak na razie jestem na NIE.

Pozdrawiam 

Stachu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta