Skocz do zawartości
jonek2531

Propozycja serwera Trash Compactor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

proponuję stworzyć serwer Trash Compactor, ponieważ nie ma polskich serwerów, są tylko ruskie xD (w garry's modzie).

W trybie chodzi o to, że jest śmieciarz który musi zabić śmieci (gracze) Dokładny opis

proponowana liczba graczy (maksymalnie na serwerze): 16

jest 1 śmieciarz, a gdy na serwerze dołączy 13 gracz śmieciarzy będzie dwóch.

Mam nadzieję, że serwer zostanie dodany :D

Edytowane przez jonek2531

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Faktycznie, jakiś nowy trybik by się przydał. Aczkolwiek Trash comparator nie jest zbyt popularny, i tak jak już AlanWake wspomniał, szybko może się graczom znudzić. Myślę, że Strefa nie potrzebuje więcej martwych serwerów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
que   

Może bardziej przydałoby się zrobić serwer który by posiadał kilka trybów w sobie i gracze jak przy głosowaniu na mape głosowali by na kolejny tryb (coś jak Minigames z CSS). Połączenie kilku trybów np. Guess Who, Trash Compactor, Melon Bomber etc.  wtedy można by pomyśleć ale wszystko zależy od wodzów :expected:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Arczi   

Szczerze jestem zdania, że to nie wypali... Tak, jak @astropieseł już wcześniej zauważył, tryb nie jest zbytnio popularny. Sam tryb jest bardziej, żeby pograć raz, dwa z kolegami i już zbytnio do niego nie wracać. A po za tym już był taki serwer przez chwilę, nie wypalił. Warto też wspomnieć, że Trash Compactor ma optymalizację jak... nie ma optymalizacji. Zakładam, że upadłby po maksymalnie tygodniu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moim zdaniem dłużej by ten serwer powstawał niż działał. Ludzie pograliby z 2 dni i by im się znudziło. Szkoda czasu na takie coś, już lepiej sobie pograć ze znajomymi na ruskich serwerach. Trzeba myśleć długodystansowo w takim przypadku

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta