Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick osoby oskarżonej: zły kapturzysta

2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_0:0:229694385

3. Przybliżona data zajścia: 04.11.2017 / 03.11.2017 I pewnie trochę wcześniej

4. Nazwa mapy: -----

5. Opis sytuacji: Gracz notorycznie mnie zaczepia, obraża i prowokuje. Nie lubię takich zachowań i myślę że temu panu należy się większa kara tak jak tacusowi. Wiem został ukarany na 15000 minut ale myślę że na tym się nie skończy skoro nawet spamił na admin chacie (wiem iż admini go upominali). Prosiłbym o przedłużenie kary do PERMA. Jeśli potrzeba dowodów to mogę spokojnie dać dużo screenów. Jestem także człowiekiem który nie da się obrażać więc jak mnie tylko obrażał lub podpuszczał to jak głupi wpadałem w jego pułapkę. W pewnym momencie nie wytrzymałem i dużo słów mi się cisnęło na język, ale na szczęście zatrzymałem i zatrzymam to dla siebie. Gracz @kamil/// (bardzo mu dziękuje) powstrzymywał mnie przed dalszymi atakami. A i przytoczanie pierwszej litery mojego imienia na co mu NIE pozwalałem.

6. Coś od siebie: Jestem wkurzony i myślę że taki gracz powinien wylądować z gagiem permamentym. Proszę o rozważenie tej opcji.

Pozdrawiam

MeRaX

P.S DOWODY:

image.png.dbd33badb055fb1407d7c64ea9768a43.png

image.png.79ab6281170099f53e03d020ed69affc.png

image.png.0a1263b197a893b98a84c763b23b4a44.png

image.thumb.png.1f02afd8a2320134f76cf0034d71ef55.png

image.png.09524778d5e4372a8751d49badf68cbe.png

image.png.3dfcf79bc38da2d9e0788f4a0f4a83e2.png

image.png.1fcbbf95f8bc11dba1ad650a5b63a0fe.png

image.thumb.png.9ef4e82d218e4331816c70146fa5928c.png

image.png.9b0b8cb1450c9e0b072b5f1a5f0a7f2b.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

zaraz zaraz

przytoczyles screeny BEZ KONTEKSTU, dlaczego nie podzielisz sie demkami? przeciez ty korzystasz z mikrofonu, a bez tego nie jestesmy w stanie ocenic NICZEGO, chociaz ja wiem dlaczego wybrales taka forme a nie inna, klamco

sklamales ze cie (tak samo jak dzisiejsze oszustwo z 1v1 gdzie sprowadziles kolege na specta zeby dawal ci info) zaczalem obrazac i prowokowac, to sie zaczelo bodajze wczoraj i to na pewno nie ja jestem winny

na screenach w ktorych wkleiles nawet nie widac zebym cie gdzies obrazil

19 minut temu, Just MeRaX napisał:

A i przytoczanie pierwszej litery mojego imienia na co mu NIE pozwalałem

:D:D:D:D

chlopie, teraz to chyba nikt cie na powaznie nie wezmie, ale sie wkopales, wroc do przedszkola...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 minuty temu, zlykapturek napisał:

chlopie, teraz to chyba nikt cie na powaznie nie wezmie, ale sie wkopales, wroc do przedszkola...

I tym tekstem można zakończyć.

przytoczyles screeny BEZ KONTEKSTU, dlaczego nie podzielisz sie demkami? przeciez ty korzystasz z mikrofonu, a bez tego nie jestesmy w stanie ocenic NICZEGO, chociaz ja wiem dlaczego wybrales taka forme a nie inna, klamco

Jak bez kontekstu? Wszystko fajnie widać jak mnie obrażasz. A demka są dostępne więc każdy może sobie zobaczyć.

3 minuty temu, zlykapturek napisał:

sklamales ze cie (tak samo jak dzisiejsze oszustwo z 1v1 gdzie sprowadziles kolege na specta zeby dawal ci info) zaczalem obrazac i prowokowac, to sie zaczelo bodajze wczoraj i to na pewno nie ja jestem winny

Nie sprowadziłem sam przyszedł kolego i jak nie twoja wina? Czarno na białym widać że prowokujesz. KAŻDY ci to potwierdzi.

4 minuty temu, zlykapturek napisał:

na screenach w ktorych wkleiles nawet nie widac zebym cie gdzies obrazil

Hah. Naprawdę? Jeśli to nie jest obraza to ja nie wiem co to jest.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
6 minut temu, Just MeRaX napisał:

Jak bez kontekstu? Wszystko fajnie widać jak mnie obrażasz. A demka są dostępne więc każdy może sobie zobaczyć.

ty wiesz co to kontekst znaczy w ogole? jak masz miec kontekst skoro NIE ZNAMY twoich wypowiedzi?

zenada, niby masz 16 lat ale twoja wiedza jest na poziomie 9 latka

Nie sprowadziłem sam przyszedł kolego i jak nie twoja wina? Czarno na białym widać że prowokujesz. KAŻDY ci to potwierdzi.

no wrzuc demko na YT, tak jak wrzuciles fotki to zobaczymy kto wczoraj zaczal, smialo :)

Hah. Naprawdę? Jeśli to nie jest obraza to ja nie wiem co to jest

Ty w ogole wielu rzeczy nie wiesz, powiedz mi dokladnie ktory fragment cie urazil bo nie wytrzymie zaraz ...

edytuje

wlasnie wklejam screen gdzie just merax wyzywa mnie od pedalow

14x2blz.png

http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=chathistory&player=485&page=4

juz wiesz dlaczego potrzebujemy twoje wypowiedzi? ja sobie moge tak byle co z czatu wkleic i powiedziec ze mnie obrazasz, zalosne to jest

Edytowane przez zlykapturek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
nonejm   

edytuje

14x2blz.png

http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=chathistory&player=485&page=4

juz wiesz dlaczego potrzebujemy twoje wypowiedzi? ja sobie moge tak byle co z czatu wkleic i powiedziec ze mnie obrazasz, zalosne to jest

A widziałeś z kiedy jest to ? 02 LISTOPADA 2017. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 minutę temu, zlykapturek napisał:

ty wiesz co to kontekst znaczy w ogole? jak masz miec kontekst skoro NIE ZNAMY twoich wypowiedzi?

zenada, niby masz 16 lat ale twoja wiedza jest na poziomie 9 latka

Tak rozumiem co to jest. A jak miałem pokazać wypowiedź skoro używałem chatu głosowego? I znowu zaczyna "zenada" "wiedza na poziomie 9 latka" zerknij czasem co piszesz.

3 minuty temu, zlykapturek napisał:

no wrzuc demko na YT, tak jak wrzuciles fotki to zobaczymy kto wczoraj zaczal, smialo :)

Nie będę wrzucał demka na yt. Jeśli tobie tak na tym zależy to czemu sam tego nie zrobisz? A wczoraj także ty mnie obrażałeś i prowokowałeś. Admin sam ci mówił że nie tylko mnie, ale innych też więc dostałeś taką karę.

Ty w ogole wielu rzeczy nie wiesz, powiedz mi dokladnie ktory fragment cie urazil bo nie wytrzymie zaraz ...

I znowu "nie wiem wielu rzeczy" Męczący jesteś tymi obrazami. Który fragment? Pomyślmy... hmmm, skoro dałem tyle ss to pewnie 99% z tego?

6 minut temu, zlykapturek napisał:

edytuje

14x2blz.png

Jak ciebie? Jeśli tak było to wklej cały bo mi się wydaje że żartowałem z siebie jak gracze mówili ej znacie tego meraxa? Jeśli faktycznie obrażałem to przykro mi ale także postaraj się patrzeć na datę.

PS. Jeśli cie to uraziło w 2 słowach (o ile uważasz że to było do ciebie bo naprawde nie pamiętam jeśli coś o tobie mówiłem) to co ja mam czuć w słowach zawartych w ss?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 minuty temu, nonejm napisał:

nonejm, naprawde? chcesz mnie zalamac? ty jestes adminem?

przeciez to przyklad byl zwykly... ze nie mozna sobie tak wklejac byle czego.

2 minuty temu, Just MeRaX napisał:

Tak rozumiem co to jest. A jak miałem pokazać wypowiedź skoro używałem chatu głosowego? I znowu zaczyna "zenada" "wiedza na poziomie 9 latka" zerknij czasem co piszesz.

nie umiesz uploadowac demek na youtube albo dailymotion?

3 minuty temu, Just MeRaX napisał:

Nie będę wrzucał demka na yt. Jeśli tobie tak na tym zależy to czemu sam tego nie zrobisz? A wczoraj także ty mnie obrażałeś i prowokowałeś. Admin sam ci mówił że nie tylko mnie, ale innych też więc dostałeś taką karę.

BO TO TY NAPISALES SKARGE RANY BOSKIE!!!!!!! gdybym pisal to wrzucilbym bo nie potrafie kogos bezczelnie oczerniac tak jak ty

3 minuty temu, Just MeRaX napisał:

I znowu "nie wiem wielu rzeczy" Męczący jesteś tymi obrazami. Który fragment? Pomyślmy... hmmm, skoro dałem tyle ss to pewnie 99% z tego?

nie no powiedz ze mnie trollujesz...

cos mi sie wydaje ze jak przyjdzie jakis kumaty admin to jeszcze mi skroci te kare po tym co ty tutaj wyczyniasz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W tym momencie obaj zachowujecie się jak dzieci, bo nie potraficie rozwiązać prostego problemu [nawet nie wiadomo, o co konkretnie poszło, bynajmniej ja nie wiem]. Jeżeli macie do siebie jakieś „ale”, to nie rozmawiajcie ze sobą, tak ciężko to uczynić?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobra to jest forum a nie dyskusja. Ja swoje powiedziałem i będę czekał na wypowiedź innych.

Teraz, pomidor™ napisał:

W tym momencie obaj zachowujecie się jak dzieci, bo nie potraficie rozwiązać prostego problemu [nawet nie wiadomo, o co konkretnie poszło, bynajmniej ja nie wiem]. Jeżeli macie do siebie jakieś „ale”, to nie rozmawiajcie ze sobą, tak ciężko to uczynić?

Zamierzałem właśnie to zrobić

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
GOD   

Oskarżony ciągle z kimś się kłóci i prowokuje, można to wywnioskować po historii czatu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Tomislav   
8 minut temu, zlykapturek napisał:
14 minut temu, nonejm napisał:

nonejm, naprawde? chcesz mnie zalamac? ty jestes adminem?

przeciez to przyklad byl zwykly... ze nie mozna sobie tak wklejac byle czego.

Może to nie jest moje miejsce na forum, ale po takim tekście jestem w stanie zauważyć, że z kolegą, że tak ładnie to ujmę jest coś nie tak. Nonejm tylko dopowiedział z kiedy są twoje screeny, bo różniły się datami od screenów Meraxa, więc była to uwaga słuszna - jak najbardziej, ponieważ do sprawy to coś wnosi. Jeśli jednak po takich upominkach jesteś w stanie kwestionować czy ktoś powinien zajmować dane stanowisko, to naprawdę nieźle. I jestem w stanie zauważyć jaki też odważny jesteś kiedy Merax nie ma admina. Chociaż... Patrząc na twoje konto na sourcebansach jednak coś z tej odwagi masz, chociaż śmiem nazwać to bardziej głupotą. Z tego co jestem w stanie wywnioskować po twoich wypowiedziach oraz sourcebansów zwyczajnie wykorzystujesz sytuację, że Merax nie ma admina, prowokujesz go szantażem oraz swoimi odzywkami. Fakt - wielu powie, że można by to zignorować, chociaż jak natrafi się taka przybłęda co będzie każdy nasz krok monitorowała czy tylko się nie potknęliśmy to trudno tak żyć. A skoro wyskakujesz do niego ze screenami, które rzekomo mają polecieć na forum to czemu tego nie zrobiłeś? Wiesz, nawet jeśli Merax zrobił coś złego to podpowiem ci że każdy kiedyś coś takiego zrobił. Regulamin bywa łamany wszędzie po to aby się trochę pobawić, rozśmieszyć innych no i tak jest że wszyscy się pośmieją poza takim tobą, bo chcesz koniecznie komuś życie uprzykrzyć i wykorzystujesz taką sytuację. Śmiesznie by było gdybym ja sobie tak wbił na serwer, pilnował twojego każdego słowa, kroku oraz oddechu, a następnie wyskakiwał z tekstami, że mam na ciebie screeny, nieprawdaż? Jeśli ta osoba tak bardzo ci coś zrobiła to pisz skargę bądź do admina, a nie z nudów komuś rozgrywkę psujesz, jeśli jednak nadal zamierzasz trzymać się swojego, to wstaw coś co mnie nie rozśmieszy, a wzbudzi moją i innych powagę.

Pozdrawiam,

Tomislav

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

to nie byla sluszna uwaga, bo kompletnie nie zrozumial co chcialem przekazac, wiec wyszlo co najmniej smiesznie

a to ze kwestionuje funkcje jaka zajmuje to akurat nie tylko z powodu tego posta...

3 minuty temu, Tomislav napisał:

sourcebansów zwyczajnie wykorzystujesz sytuację, że Merax nie ma admina, prowokujesz go szantażem oraz swoimi odzywkami

co xD ja zaczalem z nim wczoraj rozmawiac w ogole... gdzie mnie prowkowal, a wiekszosc z tego co wkleil dzisiaj odnosilo sie do jego oszustwa z gry 1 v 1. nie obchodzi mnie to ze nie ma admina w ogole dlacego mialby go miec!!! rownie dobrze ja moglbym miec admina... ale zaden z nas nie ma i nigdy nie mial wiec co to wnosi do dyskusji to nie wiem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
GOD   

W skrócie, co druga strona historii jego czatu na hlxstats to jest jak mówi do kogoś że jest dzieckiem lub inne rzeczy. 

Spoiler

59fe238cc8904_dowd2.thumb.png.44c2d958920c460ad299b436ef8cab9e.png

Oczywiście jest tego więcej. Nie chce tu robić za jakiegoś adwokata ale to co pisze ów osobnik jest... sam nie wiem jak to ująć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Tomislav   

@zlykapturek - tutaj się ładnie wkopałeś:

co xD ja zaczalem z nim wczoraj rozmawiac w ogole... gdzie mnie prowkowal, a wiekszosc z tego co wkleil dzisiaj

No dokładnie, zacząłeś z nim wczoraj rozmawiać, ale zaczął cię wyzywać 2 dni temu. Zwłaszcza, że ostatnio byłeś w poniedziałek na serwerze, to tak ni stąd ni z owąd postanowił sobie powiedzieć, że akurat ty dokładnie jesteś osobą wymienioną w powyższym screenie. Nie pogrążaj się człowieku - wyciągnąłeś z historii czatu cokolwiek co mogłoby akurat ciebie obrażać i tutaj właśnie uwaga nonejma jest jak najbardziej trafna.

11 minut temu, zlykapturek napisał:

rownie dobrze ja moglbym miec admina... ale zaden z nas nie ma i nigdy nie mial wiec co to wnosi do dyskusji to nie wiem.

To składaj podanie, z wielką chęcią to zobaczę. A i przepraszam, że się odzywam skoro nie jestem adminem. Może niech tylko admini się wypowiadają, którzy nie byli świadkami tego zajścia. Każdy ma prawo się wypowiedzieć o ile wnosi to coś do tematu, jednakże twoja wypowiedź powyżej właśnie nic nie wniosła. Tylko to jaki to ty niewinny i jakim Panem Administratorem ty byś był.

Tak przy okazji patrząc czy wywlokła się jakaś dyskusja 2 listopada po historii czatu owego pana, to jestem w stanie stwierdzić, że ktoś tu ma zdecydowanie zawyżone ego, a bluźnierstwa i wyzwiska mają służyć za popisy. Ja bym się wstydził na twoim miejscu patrząc na to, bo aż żal ściska.

Jeszcze raz pozdrawiam i tym razem czekam na coś sensownego,

Tomislav

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
18 minut temu, Tomislav napisał:

No dokładnie, zacząłeś z nim wczoraj rozmawiać, ale zaczął cię wyzywać 2 dni temu. Zwłaszcza, że ostatnio byłeś w poniedziałek na serwerze, to tak ni stąd ni z owąd postanowił sobie powiedzieć, że akurat ty dokładnie jesteś osobą wymienioną w powyższym screenie. Nie pogrążaj się człowieku - wyciągnąłeś z historii czatu cokolwiek co mogłoby akurat ciebie obrażać i tutaj właśnie uwaga nonejma jest jak najbardziej trafna.

chlopie, ale sie skompromitowales...

wiec jeszcze raz bo czuje sie jakbym musial cos tlumaczyc komodzie:

JA NIE TWIERDZE ZE ON MNIE OBRAZIL WTEDY A OBRAZEK MIAL SLUZYC TYLKO JAKO PRZYKLAD ZE NIE MOZEMY SUGEROWAC SIE WYPOWIEDZIAMI JEDNEJ STRONY - TO BYL OBRAZEK POMOCNICZY, typie, JA DOSKONALE WIEM ŻE TO SIĘ NIE ODNOSILO DO MNIE.

20 minut temu, Tomislav napisał:

Może niech tylko admini się wypowiadają, którzy nie byli świadkami tego zajścia

nic takiego nie napisalem, to ty zaczales jakies brednie pisac o adminach, zenada znowu

pocwicz czytanie ze zrozumieniem bo zalamac sie mozna

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślę, że dalsze wyciąganie brudów nie ma tutaj najmniejszego sensu, więc krótkie podsumowanie.

@zlykapturek, Twoja historia czatu ewidentnie wskazuje na to, że na każdym kroku szukasz zaczepki i odnoszę wrażenie, że stawiasz siebie ponad innych, tak nie powinieneś się zachowywać. Serwer jest po to, żeby się na nim bawić i relaksować, a nie kłócić i robić zadymę. Każdy zna kogoś, kogo z pewnych powodów nie lubi, ale przecież wszystkich nie zamordujesz, bo to karalne, jedynym wyjściem jest unikanie takich osób lub wspólne dojście do porozumienia, więc zastosuj taką samą zasadę na serwerze, jeżeli za kimś nie przepadasz, to nie wdawaj się w dyskusję, a tym bardziej nie prowokuj.

Zostałeś ukarany przez @nonejm'a tygodniowym gagiem i chcę, żebyś przez ten czas przemyślał swoje zachowanie, bo sam zauważyłem, że ostatnio zacząłeś trochę przeginać.

Zapomniałbym jeszcze o jednej rzeczy, nie wyskakuj do innych z tekstami typu - „Ty dzieciaku”, etc., bo sam do najstarszych nie należysz.

kCo7csx.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
nonejm   
Napisano (edytowane)

Postaram się wypowiedzieć w miarę neutralny sposób.
Co do samego GAGA, wyjaśniłem Ci na serwerze za co dostałeś, - gaga nie mam obowiązku dać w dokładnie danym momencie w którym coś przeskrobałeś - @Just MeRaX zgłosił mi całą sytuację - by być rzeczowym sprawdziłem to na logach z zapisów. Stąd też zwłoka kilku godzinna wręcz. - Nie ma obowiązku nadawania kary od razu.

Kapturzysta to co pisze @Tomislav powinieneś sobie wziąć to do serca - osoba która w żaden sposób nie jest związana z żadną stroną i neutralnie podchodzi do tematu czytając ze zrozumieniem posty twoje, jak i @Just MeRaX

Świat nie kręci się w okół Ciebie, i nikt nie jest na Twoim poziomie domysłów/intelektu, żeby zrozumieć twoje docinki czy też "żarty" czy też styl wysławiania się w taki sposób. 

Na serwerze już nie raz jak to wskazał @GOD wulgarnie się zachowujesz w stosunku do graczy jak i w sposób nieakceptowalny tak na prawdę wśród wszystkich sposób. I to nawet pokazujesz poprzez posty na serwerze chociażby w tych tematach 

Czy też cytując Twoją wypowiedź przy podaniu Rzufia która została ukryta 

2. Czas oczekiwania na odpowiedź to maksymalnie jeden miesiąc

11 wrz

4 lis

no to niezly miesiac, moze zamiast gagowac graczy byscie najpierw sami zaczeli przestrzegac swojego regulaminu ...

Edytowane 2 godziny temu przez zlykapturek

Nie jednokrotnie zwracana była Ci uwaga związana z Twoim zachowaniem na serwerze,( bo nawet śmiech z tego że zginąłeś na coursie, wywoływał w Tobie atak agresji wobec osoby ) po obrazę IceTea'go od meneli i pijaków a skończywszy na obrażaniu [email protected] oraz @dmina .My jako admini często jesteśmy proszeni i interwencję w jakiejś sprawie związanej z łamaniem regulaminu ale obserwując i przypominając sobie - twoja osoba ostatnio była często na padoku - co zapewne sami gracze potwierdzą. Wielokrotnie byleś upominany wobec tego faktu byś ogarnął słownictwo oraz ton w jaki sposób się wypowiadasz. Miałeś taryfy ulgowe w postaci braku kary za bezsensowną skargę za "FK" , wielokrotne upominanie na serwerze oraz gagi. Ostatnim czasem niestety ta miarka po prostu się przelała w postaci obrazy rodziny w kierunku Buchala - za co dostałeś bana na kilka dni. Jak widać wnioski które się nasuwają są takie, że żadna kara nie działa na Ciebie w żadnym stopniu do tego byś zmienił swoje niepożądane zachowanie oraz odzywki na serwerze które biją w imię  graczy, adminów, a nawet samego serwera. 

Podchodząc merytorycznie do tego tematu starałem się odłączyć wszelkie emocje, dlatego dopiero teraz postanowiłem zająć stanowisko.

Niestety Twoje podejście w stosunku do graczy po mimo licznych uwag ze strony administracji jak i samych graczy na serwerze jest nieakceptowalne - gag miałbyć początkowo na 2 tygodnie jednak przemyślawszy sprawę na serwerze kolejny to już raz potraktowałem sprawę ulgowo i adekwatnie do sytuacji.

Pod względem grania samego w sobie nie jesteś szkodliwy natomiast chciałbym publicznie Cię ostrzec.

Gag pozostanie taki jak jest - jak to już @pomidor™ napisał - na tydzień. Przemyśl swoje zachowanie. - w mojej ocenie jest to najłagodniejszy wymiar kary bo przytaczając argumenty podane przez @GOD (z resztą wtedy też byłem na serwerze) - w tej chwili bez zawahania byłbym Ci przedłużyć na perma okres ciszy. 

Jednakże, patrząc na twoją recydywę etc kolejny gag już będzie już permem. Nie spamuj na @czacie jak to dziś robiłeś gdzie @Jesus Ci wyjaśnił dlaczego dostałeś gaga, ja też z resztą Ci wyjaśniałem wielokrotnie. (patrz pierwszy akapit)

Już wśród opinii graczy i administracji stajesz się  Persona non grata  na serwerze.
Weź sobie te wszystkie posty do serca oraz do rozumu i za tydzień jak gag przeminie 4 razy zastanów się co chcesz napisać, i 2 razy przypomnij sobie ten post i ten temat. 

Edytowane przez nonejm

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Czuuuux   
Napisano (edytowane)

Według mnie Gracz Zły kapturek powinien co najmniej dostać Perm Gaga jak już go nie dostał nie jestem w temacie xDDD ale jak nie dostał to bym o to prosił tyle ode mnie dzieki

Ps dzisiaj tez mnie zaczepiał xD

Możecie usunąć moja odpowiedz bo była zbędna sorki dopiero tera przeczytałem

Perm gaga to może nie, ale na pewno będzie baczniej obserwowany przez swoje ostatnie zachowanie, jeżeli doświadczasz jakichś przykrych sytuacji, to daj znać na admin czacie, albo odezwij się do kogoś na steamie, zareagujemy :-)

~Pomidor

Edytowane przez pomidor™

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Timon   

@pomidor™ @nonejm

Czy temat został wystarczająco "wyczerpany" z waszej strony ? Jeżeli tak to zamykamy :-) ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.