Skocz do zawartości
Brzęczyszczykiewicz

[skarga] ツMonstereQツ

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick osoby oskarżonej: ツMonstereQツ

2. Steam ID osoby oskarżonej: STEAM_1:0:213538912

3. Przybliżona data zajścia: 05.11.2017r. 

4. Nazwa mapy: mg_humantetrix

5. Opis sytuacji: Oskarżony Gracz na mapie mg_humantetrix został ukarany gagiem (ja również lecz został zdjęty po kilku minutach ze względu, iż był on niesłuszny) za obrazę. Lecz Gracz ツMonstereQツ często zachowuje się niezgodnie z regulaminem jeśli chodzi o używanie czatu. Gracz często obrażał oraz spamił, więc owe zajście nie jest wyjątkiem. O jego zachowaniu może świadczyć częstotliwość otrzymywania przez niego gagów.

6. Coś od siebie: Jak pisałem, ツMonstereQツ coraz częściej obraża lub nadużywa czatu pisemnego. Tego samego dnia (wcześniej) Admin @nonejm na mapie typu jail upominał go, żeby nie spamił. Mam nadzieję, iż ツMonstereQツ zostanie ukarany :).

Z góry dziękuję ~ Brzęczyszczykiewicz 

Edytowane przez Brzęczyszczykiewicz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ptyś   

Potwierdzam, ów Pan jest wyjątkowo irytujący, aż dziw, że nie otrzymał nagrody w postaci permanentnego gageusza. Polecam poczytać historie czatu szanownego potworka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Remzo   

Witam

Biorąc pod uwagę prośbę gracza MonstereQ (patrz spoiler) oraz historię kar, stwierdzam, że należy mu się dłuższy wypoczynek od czatu pisanego i nagradzam go wyciszenie na okres 2 tygodni - teraz to dopiero będzie ci się nudzić ;)

chcegaga.PNG

Całość: http://hlstatsx.strefagier.com.pl/hlstats.php?mode=chathistory&player=136&page=2

Radzę dobrze wykorzystać odpoczynek i zastanowić się nad swoim zachowaniem.

Pozdrawiam

Remzo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.