Skocz do zawartości
Fleksu

<BR1>Fleksu

Rekomendowane odpowiedzi

Fleksu   
Napisano (edytowane)

1. Wiek (Preferowany >=16):14

2. Adres email-zielzielluki12345@wp.pl

3. SteamID:STEAM_0:0:132858328

Namiary Profil: http://steamcommunity.com/profiles/76561198225982384

4. Czy byłes Kiedyś adminem,doświadczenie jako administrator: Byłem administratorem również na breachu sprawowałem sie według właściciela bardzo dobrze,Jeżeli chodzi o doświadczenie to bardzo dobrze posługuje się z ULX itp.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty.

Zacznijmy od tego że bardzo dużo gram w Garry's moda szczególnie breach na waszym serwerze mam juz ponad około 1400 godz. w gmod. Chciałbym pomagać innym graczom w ich problemach,pilnować aby serwer utrzymywał kulture i nie było wyzywających się dzieci itp. Kolejnym powodem jest to że pewne osoby są czasami wyzywane przez inne więc chciałbym również zapobiegać takim wydarzeniom aby każdy mógł w przyjemnej atmosferze spędzać czas na serwerze. Jeżeli chodzi o mnie nie przeklinam umiem się zachowywać i pomagać potrzebującym.

6. Dodatkowo Link do Gametrackera potwierdzający datę: 

https://www.gametracker.com/player/Fleksu/193.110.121.75:29900/

Edytowane przez Arczi
Poprawiłem trochę wzór

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Michał   
Napisano (edytowane)

Konto pod podanie...

"utrzymywał kulture"

Na to akurat nie masz wpływu, to już zależy od atmosfery na serwerze.

"wyzywających się dzieci"

Taa... "Dzieci" się wyzywają, no przecież. Ps. Powiedz mi na pw. Jak to jest być hipokrytą, sam jesteś dzieckiem i mówisz na inne osoby że są dziecmi? Jeśli masz coś napisać, przeczytaj to i pomyśl czy to co napisałeś jest ok. I nikt się do Ciebie nie przyczepi.

"wyzywane przez inne"

Wyżej masz odpowiedz.

Podsumowanie:

Pluski:

Wiek +

Doświadczenie +

"nie przeklinam umiem się zachowywać i pomagać potrzebującym." +

Minusy:

Konto pod podanie -

Powtarzalność - -

Dopisywanie jak najwięcej słów, "żeby" zwiększyć swoje szansę na akceptacje -

Spoiler

Tak serio, nikt nie patrzy na ilość słów, tylko na ich zawartość.

Nie grasz aktywnie, w sumie nawet nie przekroczyłeś miesiąca - -

Nie wystawię oceny do tego podania gdyż, nie grama na BR. Nie lubię w pkt pisać np. - + ale teraz nie miałem wyboru, no znaczy miałem.. ale tak było szybciej. "nie przeklinam umiem się zachowywać i pomagać potrzebującym." Tak samo do tego co napisałeś, powiedzmy że Ci wierzę, ale to jaki jesteś na serwerze decydują gracze Panie Fleksu.

Pozdrawiam ~Michał

Edytowane przez Alucardd
Poprawa literówki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Fleksu   
Napisano (edytowane)

Byłem adminem na Breach f**ipl więc ogarniam ULX itp.

Edytowane przez snajper24
Cenzura serwerowni

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Jestem na neutralny, ponieważ

łatwo cię sprowokować

np. Jakieś dziecko mówiło, że jest najlepsze w DBD, a ty mówisz "jestem lepszy niż ty dzieciaku", dziecko mówi "a założymy się, umówmy się i zobaczymy kto jest lepszy", a ty zamiast skończyć to mówisz "jasne, kiedy?", a dziecko milknie.

Na tym f***pl pewnie było tak jak na prawie każdym serwerze, że można kupić rangę SuperAdmina, lecz co jest ważne znasz komendy i ULX.

Jeszcze się zastanowię, może zmienię ocenę. ;)

Edytowane przez jonek2531
dodanie słowa 'serwerze'

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam wszystkich bardzo serdecznie :D
A więc zaczynajmy xDD 
Lecz tym razem od podania :P

Dnia 5.11.2017 o 18:20, Fleksu napisał:

Jeżeli chodzi o doświadczenie to bardzo dobrze posługuje się z ULX itp.

Ok ... rozumiem przez "bardzo dobrze posługuję się z ULX" że jesteś w stanie dodać nowe komendy, poprawić stare ewentualnie jesteś w stanie stworzyć nowe komendy :/ 
(tak wiem ... czepiam się :/ )

Zacznijmy od tego że bardzo dużo gram w Garry's moda szczególnie breach na waszym serwerze mam juz ponad około 1400 godz. w gmod.

Świzdu, gwizdu no i magia chwili poszła w pi*** 
Twoje godziny to ledwo 70 a nie 1400 :/ 
Swoją drogą 70 godzin od lutego oraz te przerwy w tym miesiącu .... kiepsko ja to widzę :/ 

Chciałbym pomagać innym graczom w ich problemach

Słuchaj, mam problem i potrzebuje twojej pomocy ... wiesz .... sprawa jest delikatna a mianowicie to mocno choruje więc jak możesz to idź kup mi leki do apteki :D 
Z góry dzięki ;) 
A tak serio to wiem ... chodzi o sprawy serwerowe lecz można to inaczej odebrać xDD 

pilnować aby serwer utrzymywał kulture i nie było wyzywających się dzieci itp.

+++++

Wiek (Preferowany >=16):14

Przemilczę .... naprawdę .... komentarz zbędny 

Kolejnym powodem jest to że pewne osoby są czasami wyzywane przez inne

Zdanie temu powiedziałeś to samo tylko innymi słowami ... jaki to "kolejny powód" ??? 

Jeżeli chodzi o mnie nie przeklinam umiem się zachowywać i pomagać potrzebującym.

Daj dwa złote xDD
Sorry ... nie mogłem się powstrzymać :/ na poważnie to nie sądzisz że to "zdanie" potrzebuje kilku słów więcej ?? Na razie to mi brzmi jakbyś nie umiał składać zdań poprawnie czyli "nieznajomość poprawnej polszczyzny" czyli złamanie zasad podania :D

----------------
Podsumowując:
Mało masz tych godzin choć na upartego można Cię wcisnąć co nie zmienia faktu że brakuje mi tu powodu. Pchasz się z motyką na słońce by zachować kulturę na serwerze lecz to będzie bardzo ciężkie gdyż nie tylko ty chcesz z tym walczyć (byli / są inni) oraz powód "wyzywanie" co jest po części kulturą (przemilczę chęć pomocy innym w problemach bo nie jesteś Matką Teresą z Kalkuty by każdemu we wszystkim pomagać [tak wiem że chodzi o serwer lecz inaczej to brzmi xDDD ]) 
Osobiście jestem na NEUTRALNY (z powodu że jestem leniwy to prawdziwa ocena jest na samym dole) z powodu że:
- Nie podałeś konkretnych powodów dla których chcesz być adminem w połączeniu z dość młodym wiekiem bałbym się że będziesz wykorzystywać ów rangę dla celów wykraczających poza kompetencje (nie oceniam Cię po wieku lecz wyrażam swoją obawę)
+ Moje obawy nie zawsze muszą być słuszne a jeśli na prawdę zależy Ci na tym co wypisałeś to osobiście mógłbym dać Ci czas próbny ;) 

---------------
A teraz zabawniejsze komentarze :D

Dnia 5.11.2017 o 21:37, Michał napisał:

Konto pod podanie...

Nie ma zakazu na takie konta ;) 
Poza tym jakoś musiał tu trafić i nie sądzę by przyciągnęły go te magiczne tematy o treści "[skarga] xyz" :P

"utrzymywał kulture"

Na to akurat nie masz wpływu, to już zależy od atmosfery na serwerze.

Zawsze sam może tworzyć ów "atmosferę" :D Mi jakoś wychodziło ;) do dziś część ludzio mnie za to nienawidzi xDD 

Jak to jest być hipokrytą, sam jesteś dzieckiem i mówisz na inne osoby że są dziecmi? Jeśli masz coś napisać, przeczytaj to i pomyśl czy to co napisałeś jest ok. I nikt się do Ciebie nie przyczepi.

Sorry ale @Fleksu jak możesz to mnie też tam dodaj bo również jestem Ciekaw :/ 

Dnia 6.11.2017 o 16:34, PutaMadre napisał:

Jeśli możesz napisz na jakim serwerze byłeś administratorem. Na razie jestem neutral.

Czemu nikt tego nie ukrył ??? Halo ?? @Limbo ?? Przecież tu nie ma ani słowa z wyjaśnieniem swojej opinii ;_; 

Dnia 13.11.2017 o 19:34, jonek2531 napisał:

łatwo cię sprowokować

np. Jakieś dziecko mówiło, że jest najlepsze w DBD, a ty mówisz "jestem lepszy niż ty dzieciaku", dziecko mówi "a założymy się, umówmy się i zobaczymy kto jest lepszy", a ty zamiast skończyć to mówisz "jasne, kiedy?", a dziecko milknie.

Dziękuję ... z tego otóż powodu zacznę najpierw czytać komentarze bo nie chce mi się zmieniać górnej części mej wypowiedzi by pasowało tematycznie więc napiszę tam że ocena jest tu :/ 
A więc z tego powodu jestem na WIELKIE NIE .... Na serwerze jest wiele stresujących sytuacji a Administrator nie może dać się szybko ponieść (zwłaszcza o takie pierdoły) dlatego moje zdanie pozostanie negatywne :/ 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Zaufany   

No.. z tego co wyczytałem z komentarzy to dajesz się ponieść emocjom i mając komendy administratora może się to skończyć źle :P. Aktywność bardzo Ci spadła i nie widzę Cię za bardzo na serwerze (może dlatego że przez pewien czas też rzadko wbijałem xD), więc musiałbym stwierdzić twoje zachowanie z jednego dnia, w którym Cię widziałem :/. Boję się, że będziesz uniewinniał graczy, których lubisz, ponieważ była sytuacja, w której broniłeś osobę w 100% winną, a sam byłeś przy tym jak łamała regulamin :). Może i BR1 potrzebuje administracji, ale jednak nie mogę powiedzieć, że nadajesz się na to stanowisko, a nawet powiem Nie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta