Skocz do zawartości
Pan Autobusik

<Br#1> Pan Autobusik

Rekomendowane odpowiedzi

1.Wiek-15

2.Adres e-mail - krzyschrul49@gmail.com

3.Steam ID-'STEAM_0:1:215057347' http://steamcommunity.com/profiles/76561198390380423/

4.Nigdy nie byłem adminem i nie mam doświadczenia ale od czegoś trzeba zacząć

5. Jestem aktywnym oraz stałym graczem. Na serwerze mogę przebywać codziennie w godzinach wieczornych a także w weekendy w godzinach porannych. Administratorem chce zostać głownie dlatego że na serwerze odczuwalny jest brak administracji. W momentach w których tej administracji brakuje na serwerze mogę zauważyć iż gracze czują się bezkarnie a nowi gracze zagubieni. Chce pomóc serwerowi się rozwijać a także chce aby ten zdobywał to kolejno nowych graczy. Jako admin będę wysłuchiwał obu stron konfliktu, patrzył na to czy gracz jest nowy oraz bez faworyzowania żadnej ze stron będę wypracowywał odpowiednią karę.

6.https://www.gametracker.com/player/Pan Autobusik/193.110.121.75:29900/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Michał   

Bardzo podobne podanie do Pana Feksu.

"gracze zagubieni"

Bo przecież każdy nowy gracz jest zagubiony, i nie wie o co chodzi w trybie.

"Chce pomóc serwerowi się rozwijać"

W sumie nie możesz rozwijać serwera, no chyba że napiszesz propozycje i Admin techniczny ją przyjmie, jest jeszcze 2 opcja, włamanie się na konsolę.

"nowych graczy"

Tutaj nie masz na to wpływu, to już zależy od użytkownika czy zdecyduje się grać na danym serwerze.

"gracz jest nowy"

A co ma do tego że grasz jest nowy? Każdy ma obowiązek zapoznać się z regulaminem to chyba oczywiste(No... dla niektórych nie).

"odpowiednią karę"

Każdy lubi karać;).

Muszę dodać że Twoje podanie jest takie sobie. Po za tym wczoraj brakowało CI jednego dnia do 30, widać że Ci zależy na tej posadzie i to bardzo zły znak, bo potem taka osoba kończy jak(Daje tu przykład) No.God, który grał sobie 30 dni, i w tę 30 dzień napisał podanie a potem po kilku tygodniach nie widywało się go na serwerze mówię tu o jb którego nie ma.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, Michał napisał:

Bardzo podobne podanie do Pana Feksu.

Co w tych dwóch podaniach jest podobnego? xD 

1 godzinę temu, Michał napisał:

"odpowiednią karę"

Każdy lubi karać;).

Powiem Ci, że nie każdy ;P.

21 godzin temu, Pan Autobusik napisał:

Jestem aktywnym oraz stałym graczem.

A jednak miałeś dosyć długą przerwę.

Administratorem chce zostać głownie dlatego że na serwerze odczuwalny jest brak administracji.

Szlachetnie, aktualnie administratorzy nie wchodzą, bo bricz się turla i wieje nudą.

W momentach w których tej administracji brakuje na serwerze mogę zauważyć iż gracze czują się bezkarnie a nowi gracze zagubieni.

Szybki poradnik pt. "Co zrobić, kiedy nie ma administratora?"
1. Robisz ss i próbujesz wytłumaczyć delikwentowi/delikwentom, że robią źle etc.
2. Nie posłuchali? Lecisz na forum, wchodzisz w temat skargi i odwołania, piszesz wszystko dobrze ze wzorem i jeśli wszystko się zgadza, to oskarżony otrzymuje karę adekwatną do czynu *magic*.

A nowi gracze? Starasz się im wytłumaczyć zasady trybu, odsyłasz do regulaminu itp.

Chce pomóc serwerowi się rozwijać a także chce aby ten zdobywał to kolejno nowych graczy.

Nowi gracze sami będą wchodzić jeśli ktoś będzie na serwerze, a każdy może pomagać, nawet jako gracz ;).

Jestem na nie. Może masz około 150h, ale ta przerwa zniechęca, dodatkowo powody pisane na siłę. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Spoko rozumiem i sorry za przerwę bo wyjechałem do babci i nie miałem jak grać i szczerze nie przeczytałem podania Fleksu w momencie gdy to pisałem więc jeśli jest podobne to nie było takiego zamiaru.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem neutral gdyż ciężko stwierdzić co do twojej osoby.Godziny masz bardzo dobre, ale podanie napisane na średnio.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta