Skocz do zawartości
azuspl

Breach - Update Świąteczny

Rekomendowane odpowiedzi

azuspl   
Napisano (edytowane)

Już wkrótce na serwerach Breach #1 oraz #2 zawitają świąteczne aktualizacje, które wprowadzą ciekawe urozmaicenia i wprowadzą świąteczną atmosferę na serwery. Wraz ze @Skorkowy szukamy świątecznych udoskonaleń aby każdy mógł cieszyć się Świętami nie tylko spędzonymi z rodziną. Jeśli macie jakieś pomysły, zapraszam do propozycji w temacie.

Edytowane przez azuspl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Faramour   

Czapeczki nie tylko dla scpków, wszystko *lub większość* niech nosi czapki, a co... Wreszcie dyrektor nie będzie świecił łysiną.

I dodać do klasy D  Świętego Mikołaja *albo do scp...*

Jak będzie santa scp to będzie miał umiejętność dawania prezentów, i te prezenty będzie można otwierać i będą z nich wypadać ... lizaki xD!  nie wiem no np. niech będą te lizaki co będą leczyć nie wiem jakieś 10-15 hp. *czyli skin do glucia (° ͜ °)*  i byłby nieśmiertelny, bo czemu nie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
KorQi   

Balwany na mapie,jakies swiatelka i na jakiejs z wiez postawic gwiazde taka jak na choinke

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może jakieś prezenty darmowy exp dla tych co im mało  i dla dyrektora skin świętego mikołaja a dla MTF skiny elfów 

ewentualnie dla każdej klasy czapki w innych kolorach

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Otóż mam Pomysł ^^ :D

Na mapie pojawiały by się w losowym czasie i lokalizacji "Duże Kostki Lodu" . Mogły by je niszczyć wyłącznie tylko SCP za pomocą Buldożera,a z tych "Kostek Lodu"  otrzymywało by się Np: 800 czy 1400 EXP'a lub "Darmową ucieczkę" ;D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta