Skocz do zawartości
Donald Tusk'

List przeprosinowy dla IceTea

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

W dniu dzisiejszym, tj. wtorek 7 listopada 2017 roku pańskiego chciałbym wręczyć publicznie list przeprosinowy w ręce Sz. P. IceTea, gracza serwera Plac Zabaw, obecnie zamieszkałego tereny Republiki Federalnej Niemiec. Najlepiej czytać słuchając: 

Oto właściwa wersja:

k0lzkl.png

Oraz wersja przeznaczona na rynek międzynarodowy:

2myp5ye.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Rzuf   
Teraz, GOD napisał:

Wybaczamy.

Te przeprosiny są skierowane do @IceTea, a nie do Ciebie. xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
12 minut temu, GOD napisał:

Wybaczamy. Powróć na plac.

Dziękuję za miłe słowa, aczkolwiek głównym i jedynym zainteresowanym w tym przypadku jest Sz. P. Ice Tea, gracz serwera Plac Zabaw.

Poza tym to nie jest odwołanie od bana permanentnego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moim zdaniem nasz Przewodniczący Rady Europejskiej zasługuje na przebaczenie, widać, że Pan Donald włożył dużo pracy oraz chęci w napisaniu tych przeprosin. Wzruszyłem się tak samo jak nasz bandyta serwerowy, naprawdę dobra robota!

#FREE_DONALD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
IceTea   

Oficiajnie przeprosiny przyjmuję, mogłeś w prawdzie zrobić to w swoim odwołaniu, wtedy mógłbyś prawdopodobnie już dawno grać na serwerze, no ale cóż. Sczerze to mi nawet tak bardzo nie wadziłeś na serwerze, ale wtedy naprawdę, przesadziłeś, następnym razem ugryś się w język. Resztą musisz zająć się sam. Powodzenia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
IceTea   

Jak oficjalnie je przyjąłem, to teraz i tu oficjalnie je odwołuję. Ten człowiek nie jest zrównoważony psychicznie, stwierdzam tak, ponieważ raz przeprasza, jednocześnie kreuje swoją nową tożsamość na multikoncie, 13 latka przy użyciu modulatora głosu, po czym, po wcześniejszym zdjęciu permanentnego muta, wraca i ni z gruszki, ni z pietruszki znów zaczyna na mnie najezdzac oraz bezposrednio na moja mame

Administracji polecam, wróć, ZALECAM pozbyć się go całkowicie, pobanować jego wszystkie konta na forum, zaoszczędzi wam to nerwów i pracy na tego osobnika.

EDIT: aha, byłbym zapomniał, jego następne konto to @zlykapturek

Edytowane przez nonejm

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jesus   

wczoraj perma dostał ode mnie .

PS naprawdę przyjąłeś takie przeprosiny? Ja za coś takiego to bym sprzedał liścia na dziąsło i napluł w ryj.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.