Skocz do zawartości
Brzęczyszczykiewicz

[permban ct] Brzęczyszczykiewicz

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick, na który została nałożona kara: Brzęczyszczykiewicz gamdom.com

2. Steam ID: 

3. Link do bana na Sourcebans: Brak

4. Opis sytuacji: Dostałem pbana na ct (mogę się domyślać iż za brak mikrofonu). Nie wiem kiedy, ani kto mi go dał. Gdy próbowałem znaleźć na sourcebans nie mogłem go znaleźć, podobnie jak admin. 

5. Coś od siebie: Prawdopodobnie gdy grałem na serwerze i miałem zw na kilka minut, automatycznie mnie przerzuciło co ct, a iż nie odpowiedziałem na pytanie o mikrofon, bo mnie nie było na serwie. Natomiast mikrofon jak i mutacje posiadam :D.

Z góry dziękuję

Brzęczyszczykiewicz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
nonejm   

Potwierdzam, że ów gracz przeszedł mutację

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
andżej   

Również potwierdzam, że ten użytkownik przeszedł już mutacje i jego głos nie przeszkadza w żaden sposób. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ReVo   

Po przeszukaniu bazy danych "ct ban" nie mogłem zlokalizować Twojego bana. Warunkowo rozpatruje twoje odwołanie pozytywnie do czasu zlokalizowania bana. Jak będziesz na serwerze zgłoś się do admina będącego na nim z prośbą o zdjęcie bana wskazując na ten temat.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jesus   

Skoro to wszystko w tej sprawie to zamykam. Prawdopodobnie bana dostałeś za AFKowanie, bo nie kojarzę by były z Tobą problemy na serwerze czy jailach.

Pozdrawiam!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam ponownie, co do tego co pisał @ReVo admin nie może mi zdjąć bana na ct gdy jest na serwerze, a w sourcebans nawet nie ma tego bana. Pierwszy raz widzę taką sytuację, więc nie wiem do końca co robić. Z góry dziękuję za pomoc oraz @andżej za otwarcie tematu.

Brzęczyszczykiewicz :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Bobek   

Blokada zdjęta :)

Zamykam. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.