Skocz do zawartości
IceTea

Może by tak zmienić typ serwera?

Rekomendowane odpowiedzi

IceTea   
Napisano (edytowane)

Dużą popularnością serwer się nie cieszy, jak mniemam, lud woli pograć sobie na oficjalnych detmeczach, tam przynajmniej mogą coś dostać. Były już tematy o H&S i ZE.

Są jeszcze takie tryby jak prophunt, może by wrócić do starego bum-buma, z ew. innymi mapami niż standardowe dusty2 czy inne militie, albo dać same mapy typu rats.

Może by tak przerobić ten serwer, co ty na to @Remzo?

dam swoje typy, inni gracze też niech coś napiszą co o tym sądzą i dadzą swoje typy

- same mapy typu rats + deathmatch ale nie all vs all, tylko drużynowy deathmatch

- Prophunt 

- Hide & Seek

- zwykle FFA z niestandardowymi mapami

- Zombie Escape <- przy nim jest sporo pracy

- Gungame

-

Edytowane przez IceTea

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jesus   

ciekawe tylko kto to zrobi :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Proponuje serwer Surf-Timer, tryb mega popularny, większość polskich serwerów, jak nie każdy ma dużo graczy +-16. Serwer łatwy do zrobienia, jedynie z czym trzeba się pobawić to odpowiednie mapy na start serwera. + dobrze zrobione zone. Z tego co słyszałem na placu macie dobrych surferów, więc z ludźmi do tłumaczenia mapek tier 1-2, nie byłoby problemu.  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Rzuf   
Napisano (edytowane)
13 minut temu, DragonFly napisał:

Proponuje serwer Surf-Timer

Podpisuję się pod tym obiema rękami i nogami, bardzo fajny tryb i chętnie bym pograł na takim serwerze.

Edytowane przez Rzuf

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
nonejm   
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, IceTea napisał:

- Zombie Escape <- przy nim jest sporo pracy

Godzinę temu, Jesus napisał:

ciekawe tylko kto to zrobi :D

Jeśli zajdzie potrzeba mogę pomóc :) 

Ostatnio sprawdzałem swoje umiejętności konfiguracji serwera i mógłbym spróbować się podjąć postawienia moda na serwerze ;P 

Edytowane przez nonejm

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
IceTea   

No ja też bym z chęcią cyknął w surfa skillowego, bardzo fajną opcją jest też Gungame.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
kamil///   

Gungame na różnych mapach z warsztatu byłby naprawdę ciekawy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
leny   

Trzymam kciuki i chętnie pomogę w procesie tworzenia serwera Surf-Timer 
Mamy zgraną ekipę i myślę że taka forma w pewnym sensie integracji i mobilizacji była by świetna a i sam pomysł na serwer jest git.
Posurfować chyba każdy lubi:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
IceTea   

a może tryb Ghost Mode? Słyszał ktoś o nim? 

w skrócie, TT gdy kucają lub idą są niewidzialni, mogą łapać się ścian i na nich zawisnąć, aby zaatakować muszą podbiec i wtedy stają się widzialni, mogą używać tylko noża, mogą również podłożyć bombę. CT słyszą sapanie TT, mogą używać każdej broni. Mapy standardowe, lekko przerobione, dostępne w warsztacie.

Grałem w tego moda chwile, bawiłem się szampańsko.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Multi   

Po raz pierwszy mogę się zgodzić z ice tea ten pomysł według mnie jest genialny tylko trudniej go wykonać bym z pewnością grał cały czas na takim serwerze gdzie by były moje ulubione tryby. Jestem na Tak. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Remzo Napisze tutaj, a nie na PW, żeby też reszta mogła zobaczyć. Mówiłeś, że brakuje osób które chciałyby prowadzić serwer, więc co Ty na to, abym to ja poprowadził serwer Surf-Timer, oczywiście będę musiał potrzebować Twojej lub Wojtka pomocy z updatami itd, ale postaram się zadbać o ten serwer, aby nie zdechł po tygodniu. Wszystko zależy od Ciebie, bo to Ty dowodzisz CS:GO, i to Ty zdecydujesz czy warto próbować z Surfem. Nie mamy nic do stracenia, bo DM leży martwy i nic się z nim nie dzieje. 

A teraz tak bardziej do wszystkich użytkowników, czy w ogóle jesteście zainteresowani Surf-Timerem, bo bez zainteresowania ani rusz. Ja jestem w stanie podjąć się opieki tylko na serwerze typu Surf-Timer, jeśli będziecie chcieli wybrać coś innego to wtedy, prowadzić ten serwer musiałby ktoś inny.

Pod koniec dodam tylko trochę informacji o mnie, bo większość graczy z CS`a może mnie nie znać i mieć wątpliwości co do moich umiejętności zarządzania serwerami, i czy w ogóle mam jakieś z tym doświadczenie, tak więc dla informacji ogólnej:

Na strefie prowadziłem serwer unturned wersja 2.x.x oraz 3.x.x - Ten pierwszy serwer z większym powodzeniem, z racji tego, że jako nie liczni mieliśmy dostęp do !admin, i byliśmy top 10 serwerów na całym świecie. Zarządzałem wtedy kilkoma osobami i chyba raczej z powodzeniem, bo serwer prosperował bardzo dobrze, aż wyszła wersja 3.x.x.

Byłem wielokrotnym administratorem/operatorem na naszych serwerach Gmod i innych konkurencyjnych, pisałem regulaminy dla serwerowni, sklepiki T i D itd.

Przez pewien czas byłem też [email protected] serwera M&B Warband na strefie, który wylądował w piachu.

I teraz na koniec przejdziemy do CS:GO - Byłem Junior Opiekunem(Coś jak Vice [email protected] serwera) serwera Surf Timer, który był/jest top 2 w Polsce, jeśli chodzi o umiejętności/popularność. Na strefie byłem jako pierwszy/drugi administratorem na serwerze Bum Bum, który był w fazie budowania, potem po roku znowu zasiadłem w tym gronie. Byłem też kilkukrotnie administratorem na serwerach ffa na początku jak powstało CS:GO. Więc moje doświadczenie nie jest, chyba, aż tak złe. 

Jeśli chodzi o umiejętności w surfowaniu, to obecnie nie jestem stwierdzić na jakim poziomie się znajduje z powodu rocznej przerwy, ale wcześniej robiłem wszystkie mapy do tier 3, tier 6 też jakaś wpadła, a 4/5 to różnie czasami sie udawało, ale ze słabym wynikiem i to praktycznie same stage`ówki.

Przedstawię też swój pomysł na serwer:

Będzie to serwer typu easy czyli mapy tier 1/2- po jakimś czasie doda się kilka łatwiejszych tier 3. Bo nie chce żeby był to serwer tylko dla Try hardów, ale dla ludzi co chcą sobie polatać i przy okazji się pośmiać, wszystkie secrety byłyby włączone, ale za spamowanie ich byłaby kara, bo niektóre są męczące. Jeśli chodzi o plugin surfa byłby to ten podstawowy, a nie z ksf`a, bo to mijałoby się z celem. Zachęcam osoby zainteresowane o wypowiedź, bo będę potrzebował kilku osób do pomocy. 

A czemu mnie wzięło na prowadzenie serwera? Bo chciałem sobie pograć na ogarniętym surfie, z fajnymi ludźmi, a takich ludzi na strefie nie brakuje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Remzo   

@DragonFly jestem jak najbardziej za. Serwer typowo surf nie jest zbyt ciężki do utrzymania, więc jeżeli wszystko uda się dobrze skonfigurować, to jedynie będzie trzeba wprowadzać okresowe patche sourcemoda, metamoda i aktualizować mapy o nowsze pozycje. Musimy się ugadać najlepiej na TeamSpeaku na krótką rozmowę i myślę, że po ustaleniu szczegółów moglibyśmy ruszać. Myślę, że czwartek/piątek możemy się zgadać - po 17 jestem dostępny.

Pozdrawiam

Remzo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
IceTea   

A że tak wtrące, skillówki z Placu przeniesiecie na nowy serwer? Moim zdaniem byłoby to najbardziej rozsądne, bo po co trzymać te same mapy na 2 serwerach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli takie są to tak, bo z pewnością i tak by się te mapy powtarzały, bo z czasem będę chciał umieścić wszystkie tier 1/2, te lepsze oczywiście. Ale dodawać je tak powoli aby nowi gracze mogli się oswajać z mapami, czyli Pierwsze 2 tygodnie tylko 18 map, za kolejne 2 tygodnie +6 map itd.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta