Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

1. Wiek - Za 5 miesięcy skończe 17 lat.

2. Adres e-mail - [email protected]
3. Steam ID oraz namiary - STEAM_0:0:199867739 / http://steamcommunity.com/profiles/76561198360001206/
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator - Tak, jak napisałem w moim poprzednim podaniu na Deathrun(Gdzie od operatora począwszy objąłem stanowisko Super Admina) Byłem pomocnikiem na serwerze Counter Strike(co moim zdaniem mało się przyda, gdyż tamta konsola działała na silniku AMX ale z ULX jestem też świetnie zapoznany)

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty - Chciałbym być administratorem na Murderze, ponieważ (nigdy nie byłem zwolennikiem tej metody ale niestety musi zostać w tym podaniu wymieniona:<)na serwerze widuję mało administracji, Zazwyczaj jest to Adlino który wchodzi przeważnie wieczorami. Aktualnie posiadam na serwerze rangę "Stały Gracz" ale myślę, że to za mało żeby ogarnąć rozjuszały tłum ludzi. Żeby to nie było takie suche, chciałbym też napisać, że jestem bardzo otwarty na rozmowę, często używam mikrofonu (wybaczcie) oraz staram się pomóc nowym graczom z podstawami które trudno im wyszukać samodzielnie. Nie mogę powiedzieć, że cieszę się jakimś ogromnym uznaniem na serwerze, ponieważ  spędziłem na nim jakoś ponad 80 godzin, jednak myślę, że nie mam z nikim mówiąc kolokwialnie "na pieńku". Mogę nawet powiedzieć, że poznałem tam świetne osoby. Jestem człowiekiem praktycznie bezkonfliktowym, trudno mnie wyprowadzić z równowagi ale za to jestem dobry w rozwiązywaniu problemów na poziomie "Serwer".  Chyba czas kończyć bo was zanudzę /;
6. "Na Murder dodatkowo wymagana jest znajomość języka angielskiego" - Z angielskim jestem zapoznany dobrze(gorzej z akcentem). Jeśli jest taka potrzeba to napiszę, że miałem 100% z egzaminu kończącego gimnazjum (podstawa), oraz prawie 80 z rozszerzenia. 

Dziękuje za przeczytanie oraz pozdrawiam

Akise

PS:

Powracając do punktu 5 - nie miałem na celu urazić Fluttera, czy Aliami, bo też nie mówie, że tylko Adlino wchodzi na serwer. Też ich widuje i świetnie się z nimi gra. Jeśli was uraziłem - wybaczcie.

PPS:

Przepraszam za masową ilość nawiasów, teraz to zauważyłem

Edytowane przez Akise Aru
PPS

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Adlino   
Napisano (edytowane)

Oczywiście jestem na TAK.

Gdy gracz jest na serwerze zawsze panuje miła atmosfera i można z nim pogadać. Nigdy nie sprawiał problemów i nie wprowadzał ogólnego zamieszania. Miał rangę super admina, więc nie ma problemów z komendami jak i również w jakim momencie ich użyć. Obecnie na serwerze rzadko jest jakiś admin, więc kolejna osoba do pomocy w ogarnięciu tego wszystkiego się przyda. Mam nadzieję, że podanie zostanie przyjęte i będę czekał aż zobaczę kolegę z wyższą rangą niż "stały gracz".

Pozdrawiam~Adlino

Nie dodałeś linku do Gametrackera więc ja podam: https://www.gametracker.com/player/Akise Aru/193.110.121.73:27015/ 

Niby nie ma regularnych 30dni aktywności na serwerze ale do końca podania będzie^^

Na SB z tego co widziałem nie masz banów więc nie będę dodawał linku.

Edytowane przez Adlino

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tamta luka to przerwa miedzy graniem, za tym jest jeszcze aktywnosc. Wtedy chyba mialem problemy z internetem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,

Napisze coś od siebie, gdyż te "świetne osoby" to też ja, prawda? (jeśli się myle, to lepiej tego nie pisz ;) ). 

Gracz, z tego co zauważyłem jest ogarnięty i miły (na pewno w mojej obecności), także jestem na TAK , ale jest jedno ale, nie dawaj się tak baitować śmieszkom oraz troszkę więcej dystansu, kiedy ktoś mówi "anime to hińskie baiki" lub "mange se oglondij". 

Pozdrawiam,

Fluttershy ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na TAK.

Znam Akise z Deathruna oraz Murdera i przyznam się, że bardzo miło i przyjemnie się z nim gra więc krótko i na temat mówię, że bardzo fajnie by mi się go widziało na tym stanowisku ^^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, Fluttershy napisał:

gdyż te "świetne osoby" to też ja, prawda?

Oczywiście!

nie dawaj się tak baitować śmieszkom oraz troszkę więcej dystansu

Oj nie brakuje mi dystansu ale przeszkadzało mi, że jakieś śmieszki wbiły i nie to, że wyzywały mnie, a cały serwer /;. 

"mange se oglondij".

O tak nigdy tego nie zapomne!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Amvera   

Plusy:

Podanie napisane estetycznie

Miły

pomocny

Znajomość angielskiego

aktywność

doświadczenie

Jestem na TAK , nie znalazłam minusów i sądzę, że świetnie się sprawdzisz w roli administratora :D

Życzę powodzenia ^^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
NooBak®   

Witam,

Byłem jego opiekunem przez długi czas, jest dobrym administratorem.

W każdej sytuacji można na niego liczyć, jest odpowiedzialny.

Posiada jedną wadę, jest wybuchowy i zawsze postawi na swoim.

Z mojej strony jestem na TAK, powodzenia w nowej administracji :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Banan   

Dzisiaj cię poznałem i od razu stwierdziłem że naprawde spoko z ciebie ziomek. Świetnie dogadujesz się z innymi i sprawiasz wrażenie naprawde ogarniętej osoby więc jestem na TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Zaufany   

Byłem kilka razy na murderze i widać, że masz dobre relacje z administracją i graczami. Sprawiasz wrażenie osoby ''ogarniętej'' i nie sprawiającej problemów. Także TAK ode mnie :).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Limbo   

Nie gram często na murder prawie w ogóle ale znam trochę Akise jeszcze za czasów Deathruna i sprawował się tam dobrze. Jest dobrze opanowana osobą, która wie kiedy pośmieszkować a kiedy mieć poważne nastawienie. Tylko nie łap tych bait'ów.

Jestem na Tak.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Alucardd   

Cóż... Znam go trochę z deathruna i czasem również grywałem z nim na murder. Poznać miałem okazję więc stwierdzić również mogę że na administratora się nadaję
+ Doświadczenie
+ Ogarnięty
+ Nie widziałem aby na stanowisku zachowywał się nieodpowiedzialnie
+ Jest osobą pozytywną jak również aktywną.
Jestem na tak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.