Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tomislav   
Napisano (edytowane)

1. Wiek (preferowany >= 16) - 16
2. Adres e-mail - [email protected]
3. Steam ID oraz namiary - STEAM_0:1:66568329
4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator - Byłem dwukrotnie adminem na strefowym JB oraz operatorem na - również strefowym - TTT, toteż komendy operatora znam bardzo dobrze.

5. Czemu chcesz być administratorem sieci SG, dlaczego powinieneś zostać przyjęty - Mam całkiem spore doświadczenie w kwestii "strzeżenia prawa", bo z około 500 - 600 godzin mojego czasu w gmodzie właśnie na tym polegało. Na serwerze spędzam przynajmniej 2 godziny dziennie oraz więcej, czasami nawet do 6 - 8. Co prawda administracji jest całkiem sporo i rzadko się zdarza, że kogoś nie ma, ale bywa, że w godzinach typowo popołudniowych kiedy serwer się rozkręca oraz późno-wieczornych nikogo nie ma, a z kolei ja mam możliwość się pojawić. Poza tym myślę, że dodatkowa para rąk przy sprawdzaniu reportów mogłaby być przydatna, nawet jeśli ktoś z administracji będzie akurat na serwerze. Odnośnie regulaminu - mam go tak naprawdę w jednym palcu i nie mam z nim problemu. Na pytania nowych graczy staram się odpowiadać oraz tłumaczyć jak coś działa, kiedy wejdzie osoba bez mutacji zawsze staram się wytłumaczyć, że mikrofon jest od mutacji oraz że warto przeczytać regulamin, co się powinno robić, a czego nie i tym podobne... Nie chcę tutaj niepotrzebnie lać wody, bo myślę, że wszystko co najważniejsze powiedziałem, także to by było na tyle z mojej strony. W razie jakichkolwiek pytań - zapraszam ;)

Pozdrawiam,

Tomislav

Edytowane przez Tomislav

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Jestem na TAK, ponieważ ten osobnik ma tak naprawdę 10 lat, ale brzmi jak pedofil.

Edytowane przez RedLagger

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Hevenn   
Napisano (edytowane)

Jestem na tak jest miły  i aktywny.

Edytowane przez Hevenn

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Reon   

Słysząc o tym podaniu, stwierdziłem, że się wypowiem. Z Tomislavem mam od dawna problemy. Typ jest irytujący i niepoważny. Dodatkowo ma głos jak Zuwal, którego historie znamy. Wydaje mi się, że Tomislav nie umie sprawować jakiejkolwiek władzy. Wnioskując, jestem na TAK.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
skutal   

Ogarnia tryb i jest pomocny, oraz bardzo miły. Polecam tego gracza ;>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na tak, gdyż Tomislav jest jedną z osób, która jest ogarnięta i nie spami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Na Nie :I zawsze musi być ktoś kto się sprzeciwi. Znam jego podejście do niektórych graczy i może być lekki Admin abuse.

Edytowane przez Cezary_PL

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Banan   

Grałem z tomisławem wiele godziny, świetnie dogaduję się z innymi osobami, ma już doświadczenie, ludzie go lubili bo jest on przyjacielski (chyba że ktoś go porządnie wkurzy, ale to inna sprawa). Tomisław równierz jest bardzo często na serwerze. Jestem jak najbardziej na tak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nethis   

Jestem na tak, jest to doświadczony gracz, który świetnie spisywał się w roli admina na strefowym JB.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kare   

Witam

Jestem na nie, dobrze pamiętam, jak wyglądała sytuacja z twoją rezygnacją/utratą uprawnień. Nie uważam, żeby tak chwiejna osoba nadawała się na stanowisko operatora, niezależnie od tego, jak aktualnie zachowujesz się na serwerze.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
D.ツ   
18 minut temu, Kare napisał:

Witam

Jestem na nie, dobrze pamiętam, jak wyglądała sytuacja z twoją rezygnacją/utratą uprawnień. Nie uważam, żeby tak chwiejna osoba nadawała się na stanowisko operatora, niezależnie od tego, jak aktualnie zachowujesz się na serwerze.

Pozdrawiam

Z tego co ja zauważyłem to Tomislav po prostu miał dość kiepski moment, co każdemu się zdarza... Zamiast wchodzić na serwer i trollować/banować/abusować po prostu powiedział, że ma dość i odszedł(zresztą jedyne żale jakie miał z tego co pamiętam powiedział samej administracji nie siejąc zbędnego fermentu). Jestem chyba jedyną osobą której Tomislav nie znosi, a więc pieprz sie  jestem na tak bo jako operator sprawował się dobrze :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Jak najbardziej na TAK. Tomek był już operatorem na TTT i radził sobie bardzo dobrze w tej roli. Dodatkowo jest bardzo aktywnym graczem. Pozdrawiam

Edytowane przez K do Y do L do E
autokorekta w telefonie spowodowała literówkę

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
GOD   

Polecam kandydującego, można się z nim dogadać i jest przyjazny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
D.ツ   

Ażeby ułatwić pracę reszcie moderacji, przypomnę że gdy piszecie "Jestem na Tak/Nie/Nie obchodzi mnie to" musicie również podać powód, w innym wypadku wasze posty to zwyczjany trash.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
AlanWake   

Dobra to może skoro więkoszość graczy jest na TAK, to temat można zamknać, a nowy head admin przyjmie Tomislava.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Radke   

Ponowie post, ponieważ pan Zły Moderator (chill bro) ukrył mój post :)
Tomi to bardzo dobry i porządny człowiek z doświadczeniem - jestem na Tak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Wizio   

Tomislav wielokrotnie był już na stanowisku operatora na serwerach Garry's mod i radził sobie bardzo dobrze. Jest widocznie też lubiany przez społeczność serwera TTT. Byłby idealnym kandydatem na stanowisko operatora. Niestety jednak jestem na NIE. Wszystko z powodu Twojego zachowania, które bardzo mnie irytuje. Nie mam nic do Ciebie, gdyż jesteś bardzo sympatyczną osobą, z którą gra się świetnie. Ale Twoje ciągłe obrażanie się na wszystkich z prywatnych powodów lub o błahe sprawy są irytujące (nie mam zamiaru wnikać w to, gdyż nie interesuje mnie w tym przypadku Twoje prywatne życie, którego często nie dajesz rady oddzielać od gry). Dajesz sobie bany na kilka tygodni, pyskujesz innym, usuwasz niemalże każdego ze znajomych (mnie już 3 razy jak mnie pamięć nie myli) i za każdym razem rezygnujesz. Nie chciałbym, aby ponownie się coś takiego wydarzyło, gdyż było już tak 3 razy, więc nie będę zdziwiony, gdyby nie stało się tak 4 raz. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.