Skocz do zawartości
Zuwal

[Ban] Zuwal

Rekomendowane odpowiedzi

Zuwal   

O ludzie. Nie sądziłem, że dożyję dnia. Zaczynamy.

1. Nick: Zuwal

2. Steam ID: STEAM_0:0:48608902

3. Link do bana na Sourcebans: http://sourcebans.strefagier.com.pl/index.php?p=banlist&searchText=zuwal&Submit=Search

4. Opis sytuacji: Drobna uwaga zanim zacznę - było to rok temu. Szczegóły mogę przekręcić.

Września 2016 roku "oficjalnie" zakończyłem przygodę z serwerem SG TTT (http://strefagier.com.pl/index.php?/topic/11287-dziękuję-i-żegnam/). Parę dni po tym jak zrezygnowałem z dalszej gry dostałem propozycję od trzech ludzi prowadzenia serwera. Tymi ludźmi byli Erwin (który mnie polecił), Kapsky (technik) i Wuker (też technik). Mieli zamiar założyć serwerownię. Swoich sił postanowili spróbować najpierw w TTT, ale potrzebowali kogoś, kto by im rozgrywkę ogarnął (czyli mnie). Kręciliśmy temat po cichu, żeby nie wywoływać zamieszania w związku z moim odejściem od Strefy Gier. Jednakże w czasie prób postawienia serwera rozeszły się plotki odnośnie jego istnienia.

W tym miejscu popełniłem błąd. Zamiast pracować w spokoju z ww. postanowiłem wejść na serwer SG TTT i potwierdzić plotkę. Na dodatek rzuciłem jeszcze uszczypliwie, że "zrobię lepszy serwer od was" (prawdopodobnie brzmiało to chamsko albo użyłem chamskich sformułowań). Yor był wtedy na serwerze. Być może pamięta dokładnie co powiedziałem, ale nie podawałem żadnych informacji odnośnie nazwy czy też IP serwera (gdyż i tak nie był gotowy). Yor nie dał mi wtedy bana. Nie dał się sprowokować, za co trzeba go cenić. Jednakże zapamiętał mi to.

Dwa tygodnie od tego incydentu Erwin, bez mojej aprobaty, zaczął rozsyłać do wszystkich znajomych na Steamie zaproszenia na serwer. Problem tkwił w tym, że w znajomych miał stałych graczy SG. Informacji ta dotarła do Yora, który w przypływie frustracji dał bana jemu i mnie. Ban był zasłużony, chociaż moim zdaniem Yor postąpił zbyt emocjonalnie (nie dziwię mu się, wyglądało to jak zdrada z mojej strony).

Serwer zamierzałem po tych niesnaskach prowadzić bez niezdrowego ducha rywalizacji, nawet zaprosiłem część stałych graczy SG na mój serwer w celach czysto feedbackowych. Właściciele potem skupili się na serwerze RP, ale to historia, której nie jestem w stanie opowiedzieć - krótko mówiąc właściciele się poróżnili i idea serwerowni (przynajmniej w oryginalnym składzie) padła.

Największą moją winą było to, że dałem się ponieść fantazji prowadzenia serwera tak bardzo, że postanowiłem splamić moje dobre imię na serwerach Strefy Gier dla marnego trollowania. Byłem też pobłażliwy wobec moich przełożonych jednak ciężko mi było ustawić ich do porządku, gdyż to oni płacili za serwer, nie ja (traktowali mnie na równi, ale głupio mi z tym było).

5. Coś od siebie: Chciałbym was prosić o unbana, gdyż tęsknię za wami. Od długiego czasu nie grałem na Garry's Modzie trybu Trouble in Terrorist Town, gdyż grać z jakimiś randomami to nie to samo. Zrozumiem jednak, jeśli nie będziecie chcieli mnie odbanować. W końcu na bana sobie zasłużyłem.

Dziękuję za uwagę,

Aleks

PS. Mam nadzieję, że nie zepsułem formatowania, nie widzę przycisku podglądu wiadomości.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Witam,

Jeden z najstarszych pod względem stażu graczy na serwerze TTT. Przez pewien moment dzieliłem z tym Panem fotel administratora serwera TTT. Potem posiadał posadę HA na TTT Vanilla (jeśli wszystko dobrze pamiętam). Ale dość tej historii. Zuwal jest jedną z żyjących legend serwera TTT i całej społeczności GModa na SG. Swój wkład pracy w tą serwerownię może pewnie liczyć w dziesiątkach godzin (jeśli więcej to przepraszam, nie znam się :D). No co tu więcej pisać. 

Moim zdaniem, biorąc pod uwagę wszystkie zasługi dla serwera, dałbym temu graczowi drugą szansę mimo takiego wykroczenia.

Obecnie na serwerze TT większość graczy to przedstawiciele młodego pokolenia i sądzę, że obecność "starego wilka" może wpłynąć na plus nie tylko na rozgrywkę, a również na klimat na serwerze. 

Trzymam kciuki Zuwal, niech twoje "Oko Zuwala" znowu zalśni na TTT :D

Pozdrawiam,

KakaŁkoooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Edytowane przez KakaŁkooooooo
pisane na szybko, poprawki estetyczno-ortograficzne

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
loiq11   

Jak Zuwal wraca do SG to ja ściągam Gmoda, uwielbiałem jego moderatorstwo. Błagaaaaam was o unban 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Popieram całkowicie kwestie unbana. Miło się z nim grało. Myślę że czas odkupił jego winy.

NO I KTO INNY JAK NIE ZUWAL BĘDZIE NAM OPOWIADAŁ FABUŁE HENTAI'ów

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Zuwal   
18 minut temu, Kare napisał:

Jeśli dobrze pamiętam, to za jeszcze jedną kwestię dostałeś bana, ale mniejsza - dawać UB :D

Powiem ci szczerze Kera, że nie mam pojęcia o czym mówisz. Napisz tutaj albo na privie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
AlanWake   

Witam,

Jako, iż zauważyłem odwołanie od bana gracza Zuwala, któremu sam proponowałem powrót na strefę, gdyż uważam, że odsiedział swoją długą karę, jestem za odbanowaniem, gdyż wnosił od pozytywną atmosferę do gry.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Jestem za unbanem, ponieważ pamiętam tego gracza dobrze. (szczególnie jak pierwszy raz wbiłem na strefowe TTT)

Edytowane przez jonek2531

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Yor   

Witam

Podania, odejścia, bany, przeprosiny, powroty... Nie rozumiem do końca tego chaotycznego cyklu, który Tobą "steruje". Dzisiaj do tego kuriozalnego koła doszło odwołanie za czyn, którego po Tobie nigdy bym się nie spodziewał. Była to (moim zdaniem) czysta brawura, nasycona tanią prowokacją oraz przesadna pewność siebie. W taki to właśnie sposób opuściłeś serwer SG TTT, mając w głowie myśl typu "Ja wam jeszcze pokażę!".

Niestety, bezczelne zachowanie Erwina doprowadziło do tej przykrej sytuacji. Zgodzę się tu z Tobą - byłem "lekko podirytowany" sytuacją i zadziałały emocje. Od razu pomyślałem (głównie przez tę sytuację na serwerze SG TTT), że to był Twój pomysł i natychmiastowo zareagowałem. Teraz nasuwa się pytanie - "czy zareagowałem słusznie?". Na to pytanie odpowiedzcie sobie sami...

No cóż, nie udało się - koncepcja upadła i chcesz powrócić na stare śmieci, które zresztą sam oplułeś. Co skłoniło Cię do powrotu? Nostalgia? Zmiana HeadAdmina? Może jednak przemyślałeś swoje zachowanie? Może brakuje Ci "narzekań na wszystko dookoła" oraz tego trollowania, które przecież jest Twoją wizytówką?

Jest to mój ban, lecz decyzję o jego zniesieniu pozostawiam obecnemu HeadAdminowi serwera TTT. Chciałem tylko przedstawić tę sytuację widzianą z mojej perspektywy.

Kończąc mam nadzieję, że niezależnie od decyzji HeadAdmina wyciągniesz z tego lekcję Zuwal. Jesteś naprawdę w porządku osobą, jednakże musisz wyciągnąć logiczne wnioski ze swojego karygodnego postępowania.

Pozdrawiam

Yor

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Zuwal   

Tak szczerze, Yor? Zmiana headadmina mnie do tego skłoniła. Co jak co, ale ja muszę to na własne oczy zobaczyć. Powiew świeżości. Z drugiej strony jednak sam widzisz, że ludzie tęsknią za mną a ja za nimi. A odnośnie "opluwania starych śmieci" - możesz uważać, że srałem do własnego ogrodu, ale robiłem to z rozgoryczenia wynikającego ze stagnacji serwerowej, o której pisałem w moim pożegnalnym poście.

Jestem starym graczem SG TTT. Pamiętam jak ludziom zależało. Pamiętam jak mi zależało. Chcę do tego wrócić.

Ty byś nie chciał?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Esmerill   

Może i na TTT wchodzę już bardzo sporadycznie, ale nie widzę powodów, by po tak długiej karze nie dać Zuwalowi UB. Był błąd, była kara, czas na zwolnienie warunkowe. Jak znowu coś przeskrobie, to po prostu poleci kolejny ban.

P.S. Jak się kiedyś @Zuwal zauważe na liście obecnych na serwerze, to aż sam wpadnę przypomnieć sobie stare czasy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Death   
Napisano (edytowane)

Witam.

Jestem za unbanem.

Sytuacje gracza w pełni rozumiem. Chciał spróbować zrobić coś swojego, nie wyszło, to wrócił. Ja mialem tak na początki na JB. Jedna serwerownia dała mi administratora to mój kolega założył własny serwer bo tamten "ssie". Udało się po części ale w miare upływu czasu projekt padł a ja szukałem domu (słabe porównanie wiem) i znalazłem SG. Potem był burdel lekki ale to bez związku.

Tak więc jeszcze raz - jestem za unbanem!

Pozdro wilk.

Edytowane przez Death

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem jak najbardziej za UB. Jedna z legend serwera (na jego cześć nazwano item Oko Zuwala). Dostał bana za reklamowanie, a nie psucie gry innym.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
jefrey12   
Napisano (edytowane)

Hm... skoro Zuwal wraca, to może by spiknąć się w Niedzielę o 14~, pozapraszać dawną "Elitę" i rozegrać parę mapek ?

Edytowane przez jefrey12

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Panie. Ja muszę mieć z kim dyskutować o pierdołach na serwerze gdy zazwyczaj nie mam nic innego do roboty prócz gagowania dzieci. Wracaj mi tu! Jestem za UB

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Banan   

Jestem za UB. Ewidętnie jesteś kimś kogo trzeba poznać skoro tyle osób pragnie twego powrotu. Mam nadzieje że wkrótce spotkamy się na serwerze :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Hevenn   

Jestem za ub. Dobry z niego wujek opowiada hentaie na dobranockę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Radke   

Wracaj do nas. Przyda się czasem zobaczyć stare gęby na Tab'ie ;P 
Za Unbanem
Pozdrawiam!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.