Skocz do zawartości
Pr!d3

<TTT> <PR!D3-SAN # FOR THE HORDE>

Rekomendowane odpowiedzi

Pr!d3   

1. Wiek: 18

2. Adres e-mail: [email protected]

3. SteamID: STEAM_0:1:65536117

4. Czy byłeś kiedyś adminem, doświadczenie jako administrator: Jakieś 4 lata temu byłem operatorem serwera CS 1.6, niestety nie pamiętam nawet nazwy. Głównie pilnowałem przestrzegania regulaminu. Dodatkowo teraz jestem administratorem serwera SG deathrun.

5. Po 1. staram się pomagać innym graczom, Na pytania nowych staram się odpowiadać oraz tłumaczyć jak coś działa. Znam regulamin i sądzę że dodatkowa para rąk przy sprawdzaniu reportów/ ogarnianiu serwera mogła by się przydać. nie chce tu niepotrzebnie lać wody ale z komendami jestem zaznajomiony, mam około 300 godzin na tym serwerze, trudno mnie wyprowadzić z równowagi {wyjątek stanowią osoby wrzeszczące do mikrofonu pomimo braku mutacji i próśb innych. Są one zazwyczaj natychmiast nagradzane gagiem więc nie utrudniają gry innym:)} oraz nie nadużywam uprawnień i wypełniam swoje obowiązki. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Akise   

Znam Macieja od czasów gdy na deathrunie jeszcze były żywe dusze. Zwracałem na niego uwagę gdy dostał operatora, ponieważ nie byłem pewny co do jego działalności, co zresztą widać w mojej odpowiedzi pod jego podaniem na DR. Teraz jednak śmiało mogę powiedzieć, że jestem na duże TAK. Gracz ten w żadnym przypadku nie nadużywa komend, zawsze stara się pomóc i jest obiektywny oraz sprawiedliwy w stosunku do innych graczy.
Tylko na forum częściej zaglądaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

-Lami w ttt

-Lubi anime,ale nie każde

-Gra na murderze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

+Pomocny

+Posiada doświadczenie w byciu adminem/operatorem

Chciałbym być na nie.....

Spoiler

Ale jestem na TAK,fajnie się z nim gra i jest pomocny

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Banan   

Pr!d3 jest naprawdę pozytywną osobą, miło się z nim gra więc twierdze że przyda nam się kolejny "zielony" jestem na TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
AlanWake   

Jestem na NIE

Po pierwsze jak zobaczyłem podanie tego gracza - to nie kojarzyłem nicku.

Po drugie mało grasz

Po trzecie, nie używasz mikrofonu

PS. Proszę, żeby się wypowiadały osoby z TTT, a nie jakieś postronne z JB czy innego Murdera.

Edytowane przez AlanWake

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
GOD   
Spoiler

2. Gracz musi regularnie grać minimum przez miesiąc aby ubiegać się o prawa administratora.

https://www.gametracker.com/player/PR!D3-SAN %23 FOR THE HORDE/193.110.121.77:27015/

Nie grasz 30 pełnych dni. Osobiście kojarzę cię z serwera, ale jesteś tak jakby w cieniu. Jestem na nie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kare   

Witam

Gracza kojarzę, chociaż mętnie - nie widziałem, żeby wyróżniał się czymkolwiek na serwerze, czy pozytywnie, czy też negatywnie. Wolałbym, aby takie pozornie "przypadkowe" osoby nie otrzymywały uprawnień na serwerze.

Pozdrawiam

PS: Przypomnę tylko, że na forum każdy może się wypowiedzieć, jeśli ma coś konstruktywnego do dodania - niezależnie od tego, czy akurat na danym serwerze ma przegranych dużo czy też mało godzin. Temat był wałkowany już tyle razy, że nie wiem, czemu muszę to pisać... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na Neutralny,

ponieważ pierwszy raz widzę twój nick i na serwerze masz przegrane 5 godzin.
Trochę mało...

PLAYER TIME • MINUTES PLAYED

player_time.php?nameb64=UFIhRDMtU0FOICMg

Edytowane przez jonek2531
Neutralny

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
loiq11   

Pride to osoba, którą znajdę na serwerze około 16-19. Powie coś, ale ciężko go wyróżnić w chaosie kosów. Głos ma niewyróżniający się, dlatego Alan może nie kojarzyć...

Kwestia czasu grania została już podkreślona przez innych, chociaż patrząc na to jak długo jest z SG, można przymknąć na to oko. :D

Pride jest cichy podczas gry. Ani troll, ani człowiek-powaga. Ciężko mi zidentyfikować jego charakter oraz temperament podczas gry, co jest ważne dla admina. Wybuchowi Admini często są męczący, a zdarzali się i tacy u nas. 

Jestem Neutralny wobec Pride głównie ze względu na cichość pracy. Na ten moment jesteś obserwowany przeze mnie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
GOD   
14 minut temu, Akise Aru napisał:

image.png.149d699e39c8ec6dc4f837374869b009.png
Niezły research panowie

Okej, przyznaje się nie sprawdziłem dokładnie. Nadal jednak nie wychodzi po za tłum. Zmieniam zdanie na neutral.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
jakbu   

Hej, na ten moment odrzucam Twoje podanie, m.in. ze względu na stosunkowo niski okres aktywnej gry. Spróbuj w przyszłości.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.