Skocz do zawartości
TytanStyles

[skarga] KorQi, Rzuf, JakubJakub, Dominik7576

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick osoby oskarżonej: rzuf, JakubJakub, KorQi, Dominik7576(?)

2. Steam ID osoby oskarżonej: rzuf - STEAM_1:0:47358537  

KorQi - STEAM_1:0:136754124

JakubJakub - STEAM_1:1:169745008

Dominik - STEAM_1:0:183648176

3. Przybliżona data zajścia: 14;01

4. Nazwa mapy: mg_mc_escape_final

5. Opis sytuacji: Zostałem bezpodstawnie zbanowany komendą /voteban

6. Coś od siebie: Wszystko poszło o to, że to niby ja strzelałem do rzufa, KorQiego a na demku widać ze to nie ja. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo przepraszam nie zauważyłem za dobrze

-=KUBA=-

Edytowane przez Jakub Jakub ;)
*obejrzałem demko*

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
KorQi   

Po pierwsze forum nie jest do pajacowania a po drugie NA MOICH OCZACH STRZELALES DO PIOTRKA (nie jestem w 100% pewien ze to byl piotrek bo zaraz potem zginal) i utrudniales tym rozgrywke a patrzac na ilosc amunicji w twoim usp i na ilosc wystrzelonych pociskow wiele mozna sie domyslic. przez to zginalem ja,rzuf, i ta trzecia osoba prawdopodobnie piotrek.   

Mogles w  ogole nie strzelac to wtedy nie trudno by bylo zobaczyc kto tak naprawde strzelal jezeli sadzisz ze to nie ty. i jak nie TY to kto twoim zdaniem skoro demko widziales?

Sorry za brak polskich znakow nie dzialaja mi :P

ps. Wszelka odpowiedzialnosc biore na siebie ,poniewaz to ja rozkazalem im zvotebanowac tego o to kolege

Edytowane przez KorQi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
nonejm   

Tak więc.

Panowie / Panie / Gendery / Trans / lub jak tam kto woli się do kogoś zwracać

@Rzuf , @KorQi , @Jakub Jakub ;) i dominik

Akcja trwała 3 minuty? całe dwie szybkie rundy po czym pewni siebie postanowiliście zbanować Bogu winnego gracza. 

W związku z tym że od razu wykonaliście sąd bez żadnych podstaw tylko poprzez domniemania (a mógł ktoś chociażby wejść na spect na next round) i sprawdzić.... lub zgłosić to na forum po obejrzeniu demka, niestety zaniechaliście tego więc ....

A że już późna pora, a kara musi być .

Każdy z Was dostaje bana na 24 h - następnym razem zastanówcie się zanim osądzicie kogokolwiek bez dowodów.

A nadużywanie w taki sposób komendy voteban nie będzie w żadnym stopniu darowane.

Komenda voteban jest to narzędzie dla graczy jak nie ma admina by można było kogoś kto nie powinien być na serwerze  wyrzucić
ale też musicie brać odpowiedzialność za swoje czyny i za nie odpowiadać.

Piotrek - w związku z tym, że to Ty strzelałeś i tym samym przeszkadzałeś dostajesz bana na 48 h

@TytanStyles Ban minął więc cała sytuacja wyjaśniona. Koledzy przeprosili - szkoda że na początku nie zastanowili się nad tym. Bywa.

Edytowane przez nonejm

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.